13.9.2020, 12:00

Lucifer: Padlý anděl a vládce pekel opět přilétá. Na páté a šesté sérii se začne pracovat ještě v září!

Lucifer: Padlý anděl a vládce pekel opět přilétá. Na páté a šesté sérii se začne pracovat ještě v září! 3 obrázky v galerii
Lucifer | Foto: Netflix/Warner Bros. Television
Pátou - předposlední sérii oblíbeného seriálu Lucifer společnost Netflix poměrně netradičně rozdělila na dvě části. Tu první již fanoušci mohli zhlédnout, na druhou ale ještě čekají.

Dobrou zprávou jistě je, že poslední dva (ano, pouze dva!!!) díly z páté série se začnou natáčet již na konci září, konkrétně 25. září. Jakmile budou tyto díly hotovy, vrhne se prý celý štáb na natáčení poslední - šesté série Lucifera.

Lucifer | Foto: Netflix

Na diváky tak čeká pokračování příběhu padlého anděla a vládce pekel Lucifera Morningstara (Tom Ellis), kterého věčný život v pekle už nebavil a nudil se tam tak moc, že se raději rozhodl odejít a zřídit si živnost v Los Angeles. Vede noční podnik a zároveň pomáhá jako konzultant u policie s řešením vražd. Co na tom, že mu jeho spokojený původně dost povrchní a požitkářský způsob života komplikuje láska k detektivce (Lauren German), otravný bratr Amenadiel (D.B. Woodside) nebo vyšší plán jeho Otce (Dennis Haysbert)? To ho přeci nemůže zastavit! ...nebo ano?

Jak se to všechno nakonec rozplete a zda i nadále zůstane Peklo bez svého strážce, zjistíme až na konci šesté série, do té doby nám musí stačit těch 4,5 sezóny... Termíny plánovaných premiér nikdo zatím neprozradil.

Ankety
Těšíte se na pokračování Ant-Mana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist