Netfix sází na novinku od autora Terapie láskou

Netfix sází na novinku od autora Terapie láskou 5 obrázků v galerii
Snímek Terapie láskou byl trefou do černého a to jak pro režiséra Davida O. Russella, tak pro herce Bredleyho Coopera, Jennifer Lawrence, Robert De Nira a Jacki Weaver. V kinech si vydělal přes 236 milion dolarů a nakonec si došel i pro osm nominací na Oscara.

Svou zásluhu na tom určitě má i skvělá knižní předloha od Matthewa Quicka, která ho vynesla mezi autory knižních bestsellerů a do adaptace toho dalšího se nyní pustil Netflix.

Ten si zvolil román Sorta Like a Rock Star, All Together Now, který převedl do filmové podoby a nyní nám ho představuje na prvních vydaných záběrech s tím, že premiéra nás čeká 28. srpna pod kratším názvem Pohromadě.

All Together Now | Foto: Netflix

Hlavní hrdinkou příběhu je Amber Appletonová (Auli’i Cravalho), dívka neztrácející optimismus, ačkoliv má její osobní život k dokonalosti daleko. Amber se snaží splnit si svůj hudební sen, přestože musí většinu času pracovat v krámku s donuty, aby pomohla vydělat na živobytí pro sebe i svou mámu (Justina Machado). Při tom všem, ale nezapomíná ani na dobrovnolnictví v domově důchodců. Když se ale vynoří další problémy, které ohrožují její sny, musí se Amber naučit spolehnout se i na druhé.

All Together Now | Foto: Netflix

Režíroval Brett Haley. V dalších rolích se představí Carol Burnett, Fred Armisen, Judy Reyes, Rhenzy Feliz, Taylor Richardson a Gerald Isaac Waters. Kompletní sbírku vydaných fotek najdete v galerii článku.

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist