Nejkrásnější herečky současnosti. Jak dopadly Češky?

Nejkrásnější herečky současnosti. Jak dopadly Češky? 30 obrázků v galerii
Nejkrásnější neznamená nejoblíbenější ani nejlepší. Prostě rozhoduje přirozená krása, která u něžného pohlaví stále hraje prim. Jak si stojí krásné herečky z celého světa v říjnu 2017? 

Jsou krásné, úspěšné a vděčíme jim za to, že se i na špatné filmy alespoň "dobře kouká". O pořadí rozhodujete vy svým hlasováním.

20. PENÉLOPE CRUZ

Španělská modelka a herečka, jež dostala diváky svou neuvěřitelnou smyslností. Světu ji představil Pedro Almodóvar snímkem Vše o mé matce.

19. JENNIFER ANISTON

Pro většinu z nás bude Jennifer vždy Rachel z Přátel. Nelze jí ale upřít, že si nejen na svém vzhledu, ale i na komediálním talentu vybudovala též úspěšnou filmovou kariéru. A její nymfu z Šéfů na zabití máme také rádi :)

18. MICHELLE PFEIFFER 

Michelle nám nestárne. V branži je přes třicet let a pořád nás dokáže ohromit svou krásou. Jsme hodně zvědaví, jak bude vypadat v druhém Ant-Manovi.

17. MONICA BELLUCCI

Italská herečka a modelka. Svou kariéru také odstartovala ve třinácti, v jejím případě šlo ale o modeling. K filmu pronikla až počátkem devadesátých let. Okouzlila nás jako Malena a sexy mrška v pokračování kultovního Matrixu.

16. JESSICA ALBA

Jessica svou filmovou kariéru začala ve třinácti letech a od té doby nemá o role nouze. Získala si nás svými křivkami v hitu Sin City - Městu hříchu.

15. MEGAN FOX

Mega je herečka, která umí dělat potíže. Současně ale přitahuje úspěch, takže si může dovolit prohlásit i to, že je třeba Michael Bay Hitler. 

14. EVANGELINE LILLY

Evangeline nás přímo ohromila v seriálu Ztraceni. Jako Kate si získala početnou základnu fanoušků, která od té doby doufá, že ztroskotá právě u nich. Ve světě filmu ji v poslední době vídáme čím dál častěji.

13. KATE BECKINSALE 

Kate máme rádi v obou polohách - s americkým i rodilým britským akcentem. Obojí je v jejím podáním k sežrání. Kate je dříč a je to na ní vidět, pevnost jejího zadku by jí mohly závidět i o několik dekád mladší kolegyně.

12. LIV TYLER

Liv není úplně typická kráska (přeci jen má rysy svého otce Stevena Tylera), díky tomu je ale snadno zapamatovatelná. A znovu platí: čím starší, tím lepší.

11. OLIVIA WILDE

Americká herečka a modelka si získala početný zástup fanoušků rolí Třináctky v seriálu Dr. House. Od té doby jde z filmu do filmu. Přestože ji diváci znají především s tmavými vlasy, je překvapivě blondýnou.

10. ANNE HATHAWAY

Anne je také jednou z těch, která nepatří mezi klasické hollywoodské krásky, ale o to zajímavěji působí. Navíc má čuch na skvělé role, což se vždy počítá.

9. SALMA HAYEK

Salma má temperament, přirozenou krásu a křivky, kvůli kterým by jiné ženy (a nejspíš i muži) zabíjeli. Vždycky doufáme, že nějaký ten knoflík odletí...

8. CHARLIZE THERON

Herečka s jihoafrickými kořeny se nejspíš upsala ďáblu. Jak jinak si vysvětlit, že Charlize dnes vypadá stokrát lépe než před dvaceti lety, kdy u filmu začínala? Je ale pravdou, že už jí to dost slušelo v Playboyi v roce 1999.

7. ANGELINA JOLIE

Majitelka nejsmyslnějších rtů a dnes již také režisérka, která nikdy neměla nouzi o velkou přízeň diváků. Škoda jen, že v poslední době začíná svou váhou připomínat děti, kterým jezdí s Bradem do Afriky pomáhat.

6. JENNIFER LAWRENCE

V současné době pravděpodobně největší ženská hvězda Hollywoodu, která dokazuje, že žena může dostávat nejen silné role, ale být za ně i dobře placená. Jennifer má prořízlou pusu a velký talent - obojího si ceníme.

5. NATALIE PORTMAN

Natalie naprosto ohromila svět svým filmovým debutem ve třinácti letech v hitu Luca Bessona Leon z roku 1994. U chlapů celého světa si pak jednoznačně šplhla tím, že se stala ozdobou Star Wars (epizody I - III).

4. KEIRA KNIGHTLEY

Keira má tvář klasické hollywoodské hvězdy z padesátých let. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2003 v Pirátech z Karibiku, své diváky si ale našla již o rok dříve v povedené sportovní komedii Blafuj jako Beckham.

3. MILA KUNIS

Mila, která má v rodném listě Ukrajinu, se prosadila sitcomem Zlatá sedmdesátá, kam se dostala podvodem - tvůrcům tvrdila, že je jí 18, i když jí bylo ve skutečnosti 14. My jim děkujeme, že v Mile rozpoznali talent.

2. EMMA WATSON

Hermione Grangerová to u vás téměř vyhrála. Nedivíme se. V posledních letech neskutečně vyzrála a má šarm, jaký jsme vídali u francouzských hereček. Na Emmu je skutečná radost pohledět, ať dělá co dělá.

1. SCARLETT JOHANSSON

Scarlett se dlouhodobě drží na špici vašeho zájmu. A je to jednoznačně sympatické vítězství - navzdory smyslnějším rtům připomíná Scarlett fajn holku od vedle, s níž můžete jít na kafe. Snad se nám brzy vrátí jako Lucy.

A kde že jsou české herečky?

Rozhodně je zajímavé, že když myslíte na všechny herečky světa, tak se ty české (a i slovenské) malinko vytrácejí a pořadí není úplně stejné, jako když se jedná čistě o české a slovenské herečky: Nejkrásnější české a slovenské herečky současnostiNejvíce se mezi herečkami umístila Barbora Seidlová, kterou jste v hlasování "vyhnali" na 28 pozici.

Na 33. místě pak skončila oblíbená Tereza Voříšková, která dlouhodobě platí za ozdobu českého filmu. A nějaký osobní československý tip? Jednoznačně nám ve vašem TOP výběru nejhezčích hereček chybí nádherná Vlastina Svátková. Vlastina je "materiál" přímo hollywoodských rozměrů!

Nesouhlasíte s výběrem? Pak HLASUJTE pro nové pořadí: ZDE. Musíte být přihlášeni přes facebook nebo kinobox.cz a následně si žebříček aktivujete: [přidat mezi mé žebříčky]. Pak už jen dávejte hlasy, nebo přidávejte nové tváře na kartě osobností.      

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist