BAFTA 2013 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

BAFTA Televizní cena

Nejlepší režie: více kamer

London 2012 Olympic Opening Ceremony: Isles of Wonder
London 2012 Olympic Opening Ceremony: Isles of Wonder
Tapani Parm
Tapani Parm
London 2012 Olympics
London 2012 Olympics
Paul Davies
Paul Davies

Nejlepší režie: faktická tvorba

The Plot to Bring Down Britain's Planes
The Plot to Bring Down Britain's Planes
Our War
Our War
Katherine English
Katherine English
Bradley Wiggins: A Year in Yellow
Bradley Wiggins: A Year in Yellow
7/7: One Day in London
7/7: One Day in London
Ben Anthony
Ben Anthony

Nejlepší zvuk: faktická tvorba

George Foulgham
George Foulgham
Sebastian Dunn
Sebastian Dunn

Nejlepší zvuk: Fikce

Jamie Caple
Jamie Caple
John Mooney
John Mooney
Marc Lawes
Marc Lawes
Nigel Squibbs
Nigel Squibbs
Emma Pegram
Emma Pegram
Graham Headicar
Graham Headicar
Stuart Hilliker
Stuart Hilliker
Jim Goddard
Jim Goddard
Martin Beresford
Martin Beresford
Matthew Skelding
Matthew Skelding
Paul Hamblin
Paul Hamblin

Nejlepší střih: faktická tvorba

Amish: A Secret Life
Amish: A Secret Life
7/7: One Day in London
7/7: One Day in London
Britain in a Day
Britain in a Day
The Secret History of Our Streets
The Secret History of Our Streets

Nejlepší mužský výkon v komediálním pořadu

Nejlepší kamera: faktická tvorba

Amish: A Secret Life
Amish: A Secret Life

Nejlepší ženský výkon v komediálním pořadu

Nejlepší seriál & Drama na pokračování

Nejlepší zábavní výkon

Alan Carr: Chatty Man
Alan Carr: Chatty Man
The Sarah Millican Television Programme
The Sarah Millican Television Programme
I'm a Celebrity, Get Me Out of Here!
I'm a Celebrity, Get Me Out of Here!

Průlomový talent

Nejlepší původní televizní hudba

BAFTA Filmová cena

Výjimečný debut britského scénáristy, režiséra, nebo producenta

McCullin
McCullin
David Manos Morris
David Manos Morris
Jacqui Morris
Jacqui Morris
I Am Nasrine
I Am Nasrine
Tina Gharavi
Tina Gharavi

Nejlepší zvláštní vizuální efekty

Guy Williams
Guy Williams
Jeff White
Jeff White
Charley Henley
Charley Henley
Paul Butterworth
Paul Butterworth
Richard Stammers
Richard Stammers

Nejlepší krátký film

Good Night
Good Night
Eva Sigurdardottir
Eva Sigurdardottir
Muriel d'Ansembourg
Muriel d'Ansembourg
The Curse
The Curse
Fyzal Boulifa
Fyzal Boulifa
Tumult
Tumult
Rhianna Andrews
Rhianna Andrews

Nejlepší krátká animace

Ainslie Henderson
Ainslie Henderson
Will Anderson
Will Anderson
Here to Fall
Here to Fall
Evelyn McGrath
Evelyn McGrath
Kris Kelly
Kris Kelly
I'm Fine Thanks
I'm Fine Thanks

Výjimečný Britský přínos filmu

Nejlepší výprava