Zákony vlka

57%
Zákony vlka
Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (TV Prima)Recenze: Zákony vlka

Kinobox.cz
65%

Zákony vlka mají ambici být americkou žánrovkou z českého zapadákova. Je znát, že sledujeme nepravděpodobně vykonstruovaný příběh, který by se v USA jistě odehrával v horkém texaském městečku. Tvůrci zatím chtějí především bavit publikum, které rozpozná šablony z amerických detektivek a filmů či seriálů o osamělých mstitelích z minulosti. A docela se jim to daří.

Kinobox.cz
35%

Nepodařená kriminálka selhává v přehlednosti i poutavosti vyprávění, nenabízí podnětně rozvíjené charaktery a ani po formální stránce své programové sourozence z prime time komerčních televizí nijak nepřevyšuje. Zamotaností maskuje zmatenost a snaží se budit dojem něčeho mnohem promyšlenějšího, než čím skutečně je. Poslední obětí Poslední oběti jsou tak hlavně diváci a divačky, kteří budou od minisérie očekávat nadstandardní žánrové uspokojení.


Veronika Rada
Veronika Rada
903 bodů
7
Na český seriál toto docela vybočuje. První série je zajímavá místem, hereckým obsazením, i tím že ač se jedná o ucelený příběh v každém díle se řeší jiný případ. A jako bonus Jan Vondráček v jedné z hlavních rolí, konečně. Z mého pohledu by měl dostávat více prostoru u filmu i v seriálech, jeho divadelní role jsou málo zaznamenány. Druhá série je malinko slabší a naznačuje sérii třetí. pokud ovšem nebude třetí realizována nebude příběh uspokojivě ukončen.

Dodatečné informace

Původní název:
Zákony vlka (více)
  • Česká republika Zákony vlka
Premiéra v ČR:
8. 2. 2023
Distributor:
Prima TV
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění

Předplatná

Powered byJustWatch