Archive 81

75%
Archive 81

Archivář dostane za úkol dát do pořádku sbírku poškozených videokazet a zjistí, že je filmařka natočila během vyšetřování nebezpečné sekty. (Netflix)
W0ltericek
W0ltericek
337 bodů
8
Popravdě jsem přemýšlel kolik tomuhle filmu dám. Příběh je dost komplexní až se z toho stane kaše. Nejvíc mě sralo když Dan odněkud něco vytáhl nebo zatloukl na stěnu a z ničeho nic najednou zjistil že ta stěna je dutá. Ten konec je takovej nepředvídatelnej ale předvídatelnej už od začátku že se na konci stane něco velkýho co nikdo nebude čekat. První 3 epizody jsou dobrý až tak že bych jim dal 9/10 ale od 4 epizody to má horší příběh a nedával mi smysl až ke konci kde to začlo dávat smysl. Nebudu lhát ale cgi nebylo nejlepší. Ale když to tak shrnu tak je to fakt bomba. 8,5/10
Radovanes
Radovanes
266 bodů
10
Po měsících minisérií, které byly jen ztráta času jsem spokojen do sytosti.Musím říct že celá ta "Slow Burn" záležitost a koketování s jinými dimenzemi tam opravdu funguje.Narozdíl od podobných to hltáte, jako kdyby to byl dokonce dokument.Zcela spokojen a mrzelo mě že to mělo jen tak málo dílů.Doufám v další řadu, protože konec je otevřený.
  • Tajuplné a zajímavé
  • Zdlouhavé

Dodatečné informace

Původní název:
Archive 81 (více)
  • USA Archive 81
Premiéra v ČR:
15. 1. 2022
Distributor:
Netflix
Země původu:
USA
Čeština:
Archive 81 je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch