Česká republika Česká republika
92 minut

Žánry

:
Dokumentární

Obsah

:
Kamil Fila je otec, filmový publicista, zastánce progresivních hodnot a genderové rovnosti. Ve virtuálním prostoru vystupuje jako neúnavný diskutér a bojovník více »« méně

Režie

:
Martin Mareček

Scénář

:
Martin Mareček
Premiéra: 6. 1. 2022
Distributor: Artcam Films
Jste na stránce filmu Síla. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Síla myslíte! K 22. lednu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27868 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Síla


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  11. 1. 2022
  marie-kolarova (2416 bodů)

  Určitě Kamilovi Filovi nelichotí. Solidní vhled do vnitřního života, a proto díky. Toto není žádná stylizace, ale reálné hledání a frustrace člověka, který je talentován schopností vhledu, nikoliv však, co se týká jeho vlastního života. Skvělá postava editorky. Její práci jí teda nezávidím. Spolupráce s Filou fakt musí být pro ni občas na zabití. Takový boj člověka, který pořád hledá sám sebe. A drobná připomínka: tělo lze huntovat i smysluplnějším způsobem. Co s ním udělají steroidy, je už docela dobře popsáno v odborné literatuře a nedopadne to jinak, než přesně tak, jak tam píšou.

Hodnocení a recenze Síla

78 73 ?
jak hlasovat?
 • marie-kolarova 80%
 • lukas 75%
všechna hodnocení (2)