Králové videa (2020)

Dokumentární film

Video Kings (USA)
« další názvy »
Česká republika Česká republika
82 minut

Žánry

:
Dokumentární

Obsah

:
Z dílny produkčních společností Artactive production a Blackout productions přichází dokument, který vás jako pomyslný DeLorean vezme zpět do časů, kdy více »« méně

Režie

:
Lukáš Bulava

Scénář

:
Lukáš Bulava Petr Svoboda
Premiéra: 3. 9. 2020
Distributor: Film Europe
Jste na stránce dokumentu Králové videa. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou dokumenty hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily dokumentů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o dokumentu Králové videa myslíte! K 21. září 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26927 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  13. 9. 2020
  ob_ver (396 bodů)

  Střízlivě a sympaticky vystupující hodnotí přisuzované role podvracečů režimu. Zároveň se dává nahlédnout na negativní stránku, fenomén pirátství. Doporučím tady ale i o něco idealističtější VHS Revolution. V několika momentech nefalšované prdele mě tvůrci dokázali dojmout k slzám, přinejmenším v jednom případě patrně aniž by to bylo jejich cílem. Čím více máte společného s érou, kterou dokument provází, tím více tušíte, o čem tady mluvím. Těžko říci, jestli má později narozené člověk litovat, že jim tyto nuance uniknou, protože ve sdělení jinak nic nepostrádám.

66 75 ?
jak hlasovat?
 • bayern 55%
 • sabule 50%
 • ob_ver 80%
 • InJo 80%
všechna hodnocení (4)