Shadow in the Cloud (Nový Zéland)
Nový Zéland Nový Zéland
83 minut

Žánry

:
Akční, Horor

Obsah

:
Pilotka druhé světové války cestuje s přísně tajnými dokumenty na Flying Fortress B-17, během letu ale narazí na nevídané nebezpečí. (Kuroni)

Režie

:
Roseanne Liang

Scénář

:
Max Landis Roseanne Liang

Herci

:
Chloë Grace Moretz Nick Robinson Beulah Koale Taylor John Smith Callan Mulvey ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Shadow in the Cloud. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Shadow in the Cloud myslíte! K 18. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27609 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  1
  0
  18. 1. 2021
  Brenan88 (43012 bodů)

  Shadow in the Cloud je ten největší bizár,který jsem za poslední dobu viděl. A to jsem v poslední době viděl například Turbotarantuli,nebo Zombie Tidal Wave!! Prvních 30 minut byla taková mírná zívačka. Hodně sexistických a hloupých řečí narážející na chudinku holku uvězněnou dole v kokpitu. Z ničeho nic se z filmu stává nefalšovaný válečný film kdy hlavní hrdinka sestřeluje útočící japonské letadla. No a pak je tu ten šotek! Ten šotek! Co tam sakra dělal? Proč měl někde potřebu ho tam dát? No to je vlastně jedno,protože díky tomu dostal snímek opět zcela jinou tvář,která alespoň dokázala rozproudit divákovi krev a přinesla potřebnou akci se zábavou. Samotný závěr hraničí už s parodií,ale co na plat,když u toho Chloë Grace Moretz vypadá sakra dobře. Jako celek je to na mne až příliš velký mišmaš,který nefunguje tak jak si asi Liang představovala,ale já se i tak docela bavil.

 • 70%
  1
  0
  17. 1. 2021
  Tom Hardy (5102 bodů)

  Tři různé filmy v jednom. Buď člověk přistoupí na tu hru s otáčející se mincí a začne se tím bavit, nebo ho zvolený přístup otráví a autoři ho ztratí. V rámci přijatelnosti je zřejmě nejvděčnější první třetina, která si podává ruku s úspornými thrillery alá Telefonní budka a Pohřben zaživa. Pak film přešlápne směrem k Overlordu, ovšem za pomoci twistu, který se nedaří tak úplně hladce prodat. Není složité pochopit, proč ho scenáristé zvolili jako motivaci pro hlavní hrdinku, jen to zkrátka úplně správně nezaklapne. A pak přijde finální fight, který je něčím jako... Rambo pro moderní svobodné mámy? Wow. Ve finále už film tak tlačí na pilu, že vlastně jen chybí, aby skřet sundal masku a pod ní se ukrýval Nicolas Cage. JENŽE já měl vždycky slabost pro akční osmdesátky a Shadow in the Cloud na mě působí jako jejich ozvěna v ženském uchopení. Vždyť to, jak si na konci utrhne hrdinka rukáv, než jde na věc, v případě takového Slye bychom kdysi řvali nadšením. Tak proč potlesk za pět minut akční slávy nedopřát i Chloë Grace Moretz, která je v hlavní roli výborná. Roseanne Liang se každopádně nepředvedla ve špatném světle. Scénář je diskutabilní, ale její režie je vážně hodně dobrá. Takhle nějak bych si představoval, že by se měla pumpovat energie do Wonder Woman. Ve výsledku určitě rozporuplný film, ale v jednotlivostech natolik našlapaný, že mu to rád odpustím. A soundtrack Mahuia Bridgman-Cooper nejlepší za hodně dlouhou dobu.

 • 45%
  0
  0
  17. 3. 2021
  jakub-fabry (85 bodů)

  Snímek nejdřív vypadá jako super thriller,no po vystoupení chloe ze spodní věžě už film jde do kytek. Nereálná scénka,která udělá z hrdinky filmu tak trochu supermana + pád letadla v neslutečnè rychlosti bez jakékoli újmy na zdraví.Opravdu jsem si myslel,że to bude dobrý film jenže konec mě přesvědčil o opaku.Přijde mi,že v poslední době režiséři chtějí dělat z každého filmu film o superhrdinách..zbytečný

53 ? ?
jak hlasovat?
 • jakub-fabry 45%
 • Brenan88 50%
 • Tom Hardy 70%
 • puposlav 45%
všechna hodnocení (4)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 1 v žebříčku uživatele miroslav-winkler