The Addams Family 2 (USA)
« další názvy »
USA USA
Kanada Kanada
Velká Británie Velká Británie
93 minut

Žánry

:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Gotický, Teenagerský
Motto: Pokračování? Ano prosím!

Obsah

:
Vyrazte na letní dovolenou s Addamsovou rodinou, kteří svým nevšedním a podivným chováním terorizují nové kraje. Addamsova rodina 2 opět v kinech již brzy. (Forum Film)

Režie

:
Greg Tiernan Conrad Vernon Kevin Pavlovic

Scénář

:
Dan Hernandez Benji Samit Charles Addams Michael Paxton

Herci

:
Oscar Isaac Charlize Theron Chloë Grace Moretz Nick Kroll Javon 'Wanna' Walton ...

Podívej se na Addamsova rodina 2 online!

Premiéra: 28. 10. 2021
Distributor: Forum Film
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu Addamsova rodina 2. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Addamsova rodina 2 myslíte! K 3. prosinci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27815 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Addamsova rodina 2


Napište komentář

?%
0
0
Host

Recenze

55%
"Nejhorší na tom všem je, že příběh by jistý potenciál měl. Například okamžik, kdy Wednesday tráví svůj čas na pláži v Miami pod deštníkem a nechává nad sebou pršet svůj vlastní soukromý mrak, aby následně z písku postavila úchvatnou gilotinu, je originální, ale problémem zůstává, že pouze postava Wednesdey je jedinou, která se po celou dobu filmu drží Addamsovic feelingu. A to i v okamžicích, kdy ji oblečou do růžových šatiček a nasadí jí blonďatou paruku! Jenže právě kromě několika takových okamžiků se ve snímku vlastně nic neděje. A může za to i fakt, že zbytek rodiny je tvrdě nevyužitý a dělá celou dobu jen křoví, navíc dost nepovedeně. K čemu je zmínit ve snímku Gomézovu legendární mazurku, když na ni vlastně vůbec nedojde, nebo udělat z Věci pouhého řidiče obytňáku, ve kterém rodina cestuje?" ...více

Hodnocení a recenze Addamsova rodina 2

45 55 ?
jak hlasovat?
  • Reacherjack2016 55%
  • Brenan88 25%
  • Miňonka 55%
všechna hodnocení (3)