Addamsova rodina

62%
Addamsova rodina
Připravte si prsty na lusknutí! Na plátna kin se vrací ikonická rodina, která každý rok vyhrává všechny soutěže na Halloween. Tentokrát se členové této vtipné a výstřední rodinky představí v animované podobě. Malí i velcí diváci se mohou těšit na skvělou zábavu, protože Addamsovi se budou snažit mermomocí dokázat, že dobří sousedé jsou pro své okolí k nezaplacení. (Forum Film)Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
4
Bohužel ani mě tahle nová animovaná verze Addams family neoslovila. Animace je s přimhouřením oči průměrná a hodna tak maximálně evropských filmů za pár mega. Jenže v tom ani nevidím ten zásadní problém. Ten je podle mě v samotném uchopení látky. Jako kdyby si tvůrci řekli, že vše přivedou na hranu absurdity. Z toho pak všechny postavy působí jako parodie na sebe samu. Scénáristická bezradnost jde cítit celým filmem. Humor nefunguje a postavy jsou maximálně nesympatické. Pokud se tohle líbí dětskému publiku, tak nemám nic proti, ale mne jako doprovodu se to nelíbilo skoro vůbec.
Pete69
Pete69
31 311 bodů
7
Trošku jsem se obával, jak se podaří animovat postavy, jak se podaří přenést morbiditu Addamsovy rodiny do "kreslené" podoby.. ale ono je to v pohodě, snad jen kromě Festera, který není moc povedený a dostalo se mu málo prostoru. Morbidní humor zachován, troška klišé na konci, ale budiž. Animace průměrná, celkový požitek nadprůměrný. Dobrá rodinná podívaná.. Raději bych na to nenechal dívat úplné "prťousy"
Motinski
Motinski
7 375 bodů
4
Moc som sa teda nebavil. Tie postavy som mal vždy rád a aj to dosť dvíha dojem. Príbeh je ale nič moc, vychytávky modernej doby nepôsobili ako osviežujúci prvok a najviac uberá porovnanie s inými animakmi. Väčšina súčasnej tvorby je vtipnejšia, nápaditejšia a celkovo istejšia. Zo začiatku mi prišlo že sa tu varí z vody a aj animácia je iba štandard. Možno by si to zaslúžilo aspoň 3* ale napriklad Hotel Transylvania (prvý aj druhý diel) ktorý mi prišiel štýlovo najbližší som si užíval viac.

Dodatečné informace

Původní název:
The Addams Family (více)
  • USA Addamsova rodina
  • USA The Addams Family
  • USA Die Addams Family
  • USA La famiglia Addams
  • USA La familia Addams
  • USA La Famille Addams
  • USA Rodina Addamsovcov
Premiéra v ČR:
31. 10. 2019
Distributor:
Forum Film
Země původu:
USA
Rozpočet:
40 mil. USD
Tržby:
204,39 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Addamsova rodina je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Addamsova rodina


Powered byJustWatch