The Electrical Life of Louis Wain (Velká Británie)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
111 minut

Žánry

:
Drama, Historický, Biografický

Obsah

:
Louise Wain je jediným synem vznešené anglické rodiny, a jak tradice viktoriánské doby nařizuje, stává se po smrti otce hlavou celé rodiny a opatrovníkem více »« méně

Režie

:
Will Sharpe

Scénář

:
Simon Stephenson Will Sharpe

Herci

:
Benedict Cumberbatch Claire Foy Andrea Riseborough Toby Jones Sharon Rooney ...
Distributor: Prime Video
Jste na stránce filmu Elektrizující život Louise Waina. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Elektrizující život Louise Waina myslíte! K 22. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28343 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Elektrizující život Louise Waina


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  11. 3. 2023
  avenis (5499 bodů)

  Další z mnoha důkazů, že Benedict Cumberbatch zahraje úplně všechno a zahraje to výborně. Tento smutný příběh o životě jednoho geniálního muže, který naučil Brity milovat kočky, mohl být natočen nudně a tuctově, ale naštěstí nebyl. Za pomoci masek a možná i CGI efektů (nevím) rozvíjí Benedict své umění převtělení od velmi mladého po velmi starého muže. Jeho mimika a pohybová práce s vlastním tělem jsou prostě úžasné. Claire Foy jsem viděla jako čarodějku i jako královnu, vždy velmi přesvědčivá. I její guvernantka je dobře zahraná, i když na s takovým nasazením. Závěr - film, co stojí za shlédnutí.

Hodnocení a recenze Elektrizující život Louise Waina

82 80 ?
jak hlasovat?
 • homedo 85%
 • avenis 80%
 • Miňonka 80%
všechna hodnocení (3)

V TV