Breach (USA)
Kanada Kanada
88 minut

Obsah

:
Na Zemi morová pandemie ohrožuje lidstvo a proto se vydává 300 tisíc obyvatel na planetu nazvanou Nová Země. Krátce po startu se ale zjistí, že lidé necestují více »« méně

Režie

:
John Suits

Scénář

:
Edward Drake Corey Large

Herci

:
Bruce Willis Cody Kearsley Callan Mulvey Kassandra Clementi Rachel Nichols ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Nezvaný host. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Nezvaný host myslíte! K 27. červenci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27717 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 45%
  0
  0
  18. 7. 2021
  Brenan88 (43573 bodů)

  Uvažoval jsem i nad hodnocením 50%, ale s tím bych nemohl v noci klidně spát. Nezvaný host neboli Breach je další z řady hodně špatných filmů v němž účinkuje Bruce Willis. Jenže tentokrát jakoby si tvůrci sami uvědomovali co za prasečinu to vlastně točí a podle toho taky výsledek vypadá. Jasný, je to opět levný, blbý (film vykrádá snad všechny scifi filmy na které si vzpomenete) a plný příšerných hereckých výkonů, ale na durhou stranu je to taky docela zábavný a má to aspoň hlavu a patu. Bruce nevypadá úplně znuděně a tentokrát si tu výplatu aspoň zasloužil.

 • 50%
  1
  0
  19. 12. 2020
  Tom Hardy (5167 bodů)

  KONEČNĚ na to došlo a Willis přesedlal z "nejhorších akčních filmů své kariéry" na vlnu laciných ujetin po vzoru Nicolase Cage. Breach nemá originálního vůbec nic. Je to bastard všech slavnějších tatínků, Vetřelcem a Horizontem události počínaje a Doomem, Věcí a Pasažéry konče. Ale John Suits má sci-fi žánr opravdu rád a napíná všechny svoje nadšenecké síly, aby z toho dostal aspoň koukatelný výsledek. Lépe mu rozhodně šlape první polovina, kde se buduje setup, chlastající Willis trousí jednu hlášku za druhou (!) a do toho vypadá, že ho tentokrát natáčení i bavilo (!!). Ani Thomas Jane není ve své přepálené roli admirála špatný (jeho výkon je takové to "za hranou, až to vlastně baví"), ale má ryze čestnou miniroličku. Zato Cody Kearsley v hlavní roli filmu nic nedává. Ne, že by byl vyloženě nesnesitelný, ale ústřední tahoun zkrátka vypadá (a působí) jinak. V druhé půli se přidá na akci a tady už Suits režijně moc nestíhá. Ale jako ozvěna béčkových sci-fi osmdesátek (pokud člověk přejde laciné efekty a až vzácně mizerný "blik" u střelby zbraní) to vlastně docela funguje. Palec nahoru za design lodi, který mi přišel poctivě oldschoolový. 50% s tím, že tohle si i rád někdy dám znovu.

 • 30%
  0
  0
  6. 6. 2021
  Martrix (1808 bodů)

  Mnoho hororů a scifíček obsahuje scény, kde postavy na svou zvědavost škaredě dojedou. A stejně tak jsem na zvědavost doplatil i já. Při sledování tohoto "díla" mi pochcípalo několik milionů mozkových buněk jen proto, že jsem chtěl vědět kam až Bruce Willis kariérně upadl. A tak přestože ještě vláda nevyhlásila jednoletý tvrdý lockdown, který by mě na 24 hodin denně přibil k TV, dobrovolně jsem si pustil přiznaný béčkový film. Ale bylo to i poučné. Tento zážitek ve mě totiž probudil otázky jako: Není protizákonné, aby kameramana polohororu dělalo desetileté dítě? Opravdu si někteří lidé pletou slova originální námět a orangutální nátěr? Kdo tohle platí? Nu, otázek by bylo mnoho, ale ty do recenzí nepatří. Takže abych to nějak stručně okomentoval. Bruce Willisovi neuškodí ani účinkování v takovéto neoriginální a diletantské zbytečnosti. Pořád je to Ten Bruce Willis. Ovšem na stranu druhou, je tato roztřepaná, ohavně nastříhaná a laciná vykrádačka Věci a Vetřelce tak špatná, že ji ani účast Bruce Willise a ostatních brigádníků nepomůže. Kolskaja sverchglubokaja, kterou jsem nedávno viděl, je oproti tomuto neskvostu oskarová pecka. Netuším kdo je cílovka takových filmů, ale dospělí abstinenti budou asi dost trpět.

39 ? ?
jak hlasovat?
 • Brenan88 45%
 • Martrix 30%
 • Vojtas87 40%
 • InJo 30%
 • Tom Hardy 50%
všechna hodnocení (5)