Ghostbusters: Afterlife (USA)
« další názvy »
USA USA
124 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Sci-fi, Blockbuster, Série/Franchise

Obsah

:
Režisér Jason Reitman a producent Ivan Reitman uvádějí další kapitolu z původního příběhu Krotitelů duchů. Ve filmu Krotitelé duchů: Odkaz se přestěhuje více »« méně

Režie

:
Jason Reitman

Scénář

:
Gil Kenan Jason Reitman Dan Aykroyd Harold Ramis

Herci

:
Finn Wolfhard Mckenna Grace Carrie Coon Sigourney Weaver Bill Murray (I) ...

Podívej se na Krotitelé duchů: Odkaz online!

Premiéra: 6. 1. 2022
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Krotitelé duchů: Odkaz. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Krotitelé duchů: Odkaz myslíte! K 22. lednu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27869 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Krotitelé duchů: Odkaz


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  14. 1. 2022
  Brenan88 (44985 bodů)

  Krotitelé duchů jsou zpátky! a je to podívaná hodna svých předchůdců. Tu hrůzu co před pár lety zpachtil Feig už navždy pusťte z hlavy a užívejte si návrat ke klasice. Tohle je fanservis jak má být! Zatímco Spiderman v tomto selhával a vše tomu podřizoval, tak noví Krotitelé z toho dokázali vytěžit maximum aniž by to působilo prvoplánovaně. Oni se na té vlně nostalgie tak příjemně vezou a každá další vzpomínka původní filmy jen potěší. Líbí se mi i to zanechání vizuální podoby duchu a monster. Proč měnit něco co fandové milují a co funguje, že jo? Dětští herci byly hodně super a i díky nim jsem si film tak užil. Z dospělých nejvíce vyčnívá Rudd, který dostal prostoru tak akorát, protože by si jinak mohl ukrást film pro sebe a to nikdo nechce. Každopádně jeho učitel byl dobrou humornou vložkou. Návrat samotných Krotitelů je jen třešničkou na dortu a samotné finále emocionální bombou, která po celý film čekala na odpálení. Věřím, že každý pořádný fanda se jen těžko ubrání slzám. Hodně dojemné a důstojné rozloučení. Z celého filmu jde cítit, že mladý Reitman značku miluje a že přesně ví co dělá. Perfektně skloubil humor, akci a napětí. Tohle je film od fanouška fanouškům. Pokud film i finančně uspěje, tak věřím a doufám v další pokračování. Moc jsem si tuhle dobrodružnou jízdu užil.

 • 65%
  1
  0
  6. 1. 2022
  Martrix (2290 bodů)

  Obrovský fanservice pro pamětníky, ale myšleno spíše v dobrém. Kdyby snad měl někdo i po jeho skončení pocit, že bylo té pocty obrovskému fenoménu osmdesátek málo, dostane nášup ve dvou potitulkových scénách (minimálně ta první mě velmi potěšila). Nabízí ale tato reinkarnace duchobijců i něco navíc? Pojďme na pozitiva. Postavy a herci. Phoebe, nerďácká vnučka Egona...super, ostatní děckoši překvapivě v pohodě. Rudd v roli učitele...kdyby měl víc replik, nejspíš by si film ukradl pro sebe, ale tvůrci si to pohlídali. Stejně jako ostatní dospělí, i on byl spíš součástí "druhé vlny". Vtipné momenty padaly na vrub právě jeho postavy, takže po trochu unylém rozjezdu přišlo vítané oživení. Tím se dostáváme ke scénáři. Moc se mi líbí, že je v něm výrazně zakomponované rozloučení s Haroldem Ramisem, který před několika lety zemřel. Přestože někdo namítne, že je to recyklace jedničky, tak on ten nápad ohledně Egona a jeho mise není vůbec špatný. Pokud se totiž chcete s takto zastaralým konceptem vrátit a uchovat co fungovalo před dlouhými pětatřiceti lety(aby vás fanoušci nesežrali), zcela nevyhnutelně se nevyhnete vykrádání originálu a navíc riskujete, že mladý divák bude takový film považovat za infantilní retro. I já nemlaďoch, chvilkami takový pocit měl. Je v tom trocha schizofrenie, protože vy víte, že tvůrčí záměr byl přivést zpět ten rozjásaný a naivní feeling osmdesátých let, ale současně se chce restartovat kdysi silný brand. Odpověď na otázku, jestli jsou Krotitelé duchů: Odkaz, víc než jen fanservice je ano....i když bez znalosti originálu si film moc neužijete a současně není bůhvíjak originální. Nicméně tvůrcům se podařilo minimálně v mém případě vzbudit dojem, že by se mohla chytnout i nějaká pokračování...že tam jistý potenciál je. Mckenna Grace umí zaujmout, její postava je fajn a nejspíš by s pomocí nějaké ostřílené hvězdy, dokázala minisérii, nebo jeden, dva filmy utáhnout. Když se tak ale nestane a zase se několik let kolem Ghostbusters nic nebude dít...vůbec mě to mrzet nebude, protože tento typ rodinných/žůžodobrodrůžo filmů moc nevyhledávám.

 • 75%
  0
  0
  23. 1. 2022
  Temný Pán ze Sithu (1404 bodů)

  Noví krotitelé duchu,je opravdu odkaz.dej přímo navazuje na 1 díl z 80 let.Ano je určitě lepší když znáte klasiku,ale i když ji neznáte,fi si dozajista užijete,zapomeňte na zprznění z roku 2016,tohle jsou krotitelé duchu jak maji být,jistě někomu by se nemuselo líbit,že dejove je to vlastně okopírovaný 1dil z roku 84,ale za mě to vůbec není naskodu dej krásné utika,i dětské postavy byly celkem příjemné a uvěřitelné,líbí se mi všechny ty drobné odkazy na starou serii,a navíc na konci uvidíme starou partu.

Hodnocení a recenze Krotitelé duchů: Odkaz

72 70 ?
jak hlasovat?
 • Temný Pán ze Sithu 75%
 • Meky 65%
 • jaroslav-cimrman 80%
 • puposlav 65%
 • InJo 65%
 • Reacherjack2016 80%
 • Deacon Frost 100%
 • Brenan88 75%
 • Martrix 65%
 • Sir.Hovado 50%
všechna hodnocení (10)