Bad Times at the El Royale (USA)
USA USA
140 minut

Žánry

:
Mysteriozní, Thriller
Motto: Všechny cesty vedou sem

Obsah

:
Hotel El Royale leží nedaleko jezera Tahoe a prochází skrz něj hranice dvou amerických států, Nevady a Kalifornie. Hosté si tak můžou vybrat pokoj v různých více »« méně

Režie

:
Drew Goddard

Scénář

:
Drew Goddard

Herci

:
Chris Hemsworth Jon Hamm Dakota Johnson Jeff Bridges Nick Offerman ...
Přehrát online O2
Premiéra: 11. 10. 2018
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  2
  0
  27. 12. 2018
  Brenan88 (39336 bodů)

  Myslím,že je zcela jasné u kterého člověka se Drew Goddard inspiroval při psaní scénáře. Tohle je prostě jasná Tarantinovka ve spoustou výborných charakterů,lákavým prostředím a zajímavou zápletkou. Sešla se zde plejáda známých jmen z nichž bych jen marně hledal toho nejlepšího. Všichni zde měli dostatek prostoru a využili ho na sto procent. Každý medailonek mne bavil a celkově to do sebe krásně zapadlo. Goddard tomu všemu dal nádherný retro kabát plný neonů a deště. To celé doplňuje výborný dobový soundtrack. Scéna s hudební vložkou od Deep Purple je naprosto parádní. Osobně si myslím,že kdyby scénář do rukou dostal Quentin,tak by to mohlo být ještě mnohem lepší,ale i tak musím s hodnocením prostě vysoko.

 • 75%
  1
  0
  17. 10. 2018
  lamps (12399 bodů)

  Ne že bych z toho skákal nadšením, ale tohle retro se mi strefilo do nálady a dlouhodobého vkusu. Kdybych měl sám schopnosti na to, abych psal i režíroval v Hollywoodu, podobné storky s nepředvídatelnými hrdiny a na malém, často symbolickém prostoru, by mě asi zajímaly ze všeho nejvíc. A to i díky soundtracku, s nímž si v tomhle případě Goddard náramně vyhrál a vytvořil dobovou kulisu, kterou musíte milovat. Scénář pravda jede spíše na efekt, postavy vyloží karty na stůl až příliš brzo a opravdu památných hlášek moc nenajdete, ale pořád je to rozkošně extravagantní filmařina, která dokáže bez problémů, jen správným načasováním vysvětlujících flashbacků, držet diváckou pozornost a nepřestává napínat, která ze zajímavě napsaných postav vyjde s hlavou na svém místě. Samotný hotel je boží a charakterní, herci přesní a docela stojí za obdiv, jak Goddard dokázal očernit morálku Ameriky jen s několika málo aktéry, jedním záhadným místem a ještě záhadnější filmovou páskou (přičemž není moc těžké odhadnout, který zámořský idol se na ní má zvěrstva dopouštět). Mohlo to být určitě více žánrově podvratné a v první polovině výrazněji gradované, za mě ale přesto spokojenost.

 • 85%
  0
  0
  14. 10. 2018
  JosefTomas (5815 bodů)

  Naprosto výborně zvládnuté řemeslo, které dokázalo, že Drew Goddard je jméno vhodné zapamatování a že do El Royale by nikdo asi nechtěl přijet na víkend :) Jen škoda špatného marketingu, který film doslova pohřbil. Snad si své fanoušky najde .

 • 50%
  1
  0
  13. 1. 2019
  Tom Hardy (4277 bodů)

  Je v tom hodně dobrého, ale k čemu to, když pointa vesměs žádná, dějové kličky (až na rychlé likvidace) často čitelné dopředu a fantastický setup vůbec k ničemu neslouží. Kdyby se ten příběh odehrával v České vesnici v dnešní době, na základní kostře příběhu by se vlastně vůbec nic měnit nemuselo. Goddard má cit pro filmovost a umí vytvořit cool momenty, ale tady zůstalo jen u stylizovaných okamžiků, ze kterých se dělají pěkné fotky a trailery. Ale filmově to nešlape.

 • 75%
  0
  0
  18. 2. 2019
  VasaFlasa (1871 bodů)

  Zlý časy v El Royale přináší dobré časy u tohoto filmu. Drew Goddard dodává snímku potřebnou atmosféru a Jeff Bridges svým charizma potřebné kouzlo. Film si podle mě na nic nehraje a dobrým tempem propojuje životní příběhy několika ubytovaných hostů. Určitě povedený počin!

70 67 ?
jak hlasovat?
 • loudaxxx 80%
 • VasaFlasa 75%
 • aaron-humbolt 75%
 • Tom Hardy 50%
 • tit3k 75%
 • Scintilla 65%
 • puposlav 75%
 • Brenan88 80%
 • dav.bal 85%
 • Reacherjack2016 75%
všechna hodnocení (24)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: