Anon

61%
Anon

Detektiv Sal Frieland (Clive Owen) žije ve světě, kde neexistuje soukromí či anonymita. Životy všech vysledovatelné a soukromí prakticky neexistuje. To mělo znamenat i konec zločinnosti. Když ale Sal narazí na neznámou mladou ženu (Amanda Seyfried), o které nejsou vedeny žádné záznamy, brzy si uvědomí, že je to možná začátek nové, ještě horší vlny zločinu.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Lehce zapomenutelné scífko, kterým jenom Niccol potvrdil ten ústup z top režisérské ligy. Přitom ten nápad tady zase vůbec nebyl špatný.
lamps
lamps
15 251 bodů
7
Jako hodinová a dražší epizoda Black Mirror by to bylo dokonalé. Niccol přichází s velmi inteligentní a aktuální látkou v dystopickém balení a první hodinu skutečně drží diváka zaháčkovaného a v napětí. Pak se ale začnou věci rozvíjet podivně urychleně a v několika bodech se zcela upouští od nastolené logiky světa, aby se vše polopatě vysvětlilo - a finále přitom nemá, co říci. Promarněný potenciál s luxusní atmosférou, správně chladným vizuálem a zajímavým přesahem, který se ale nepodařilo soudržně prodat. Owen dobrej jako vždy, Amanda sexy jako nikdy.
celticek
celticek
5 916 bodů
4
Tak komorní až nudí k smrti.

Dodatečné informace

Původní název:
Anon (více)
  • Německo Anon
Premiéra v ČR:
4. 5. 2018
Země původu:
Německo
Rozpočet:
20 mil. USD
Tržby:
1,2 mil. USD (celosvětově)
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch