Dáma a Král

63%
Dáma a Král

Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král (Matěj Hádek) a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová (Tereza Hofová). Společně tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici, která však výborně funguje. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého (Miroslav Donutil) a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého (Jan Cina) vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Žádný zločin, žádná záhada pro ně není neřešitelná. Nejsou policisté, proto musí případy klientů řešit bez kriminalistického zázemí - důvtipem, překvapivou akcí, novým, nečekaným pohledem na zločin nebo jeho pachatele. (TV Nova)

Pete69
Pete69
28 709 bodů
5.5
Zvláštní detektivka. Je Zaímavá svým pozadím a podpříběhem Krále, jinak jsou totiž jednotlivé případy často mimo mísu a hodně laciné. Taková klasická česká kriminálka dnešní doby. Je jich moc a tka opět hodnotím přísněji. Jen pár nejlepších může ode mě dostat více než 60%.
Jana Květoňová
Jana Květoňová
6 999 bodů
8
Kupodivu tento seriál, který se mi zprvu moc nepozdával, zraje jako víno! Matěj Hádek v něm působí sympaticky, Tereza Hofová a Jan Cina rovněž nejsou špatní, jen úloha policie je v tomto seriálu jaksi hodně upozadněna. Jako by bez těch právníků nedokázali ani nic vyřešit! Trochu nelogické, připadá mi. No, tvůrci asi chtěli něco jiného než v televizích na všech programech v současné době běží.
hnidopich
334 bodů
0
I básně André Bretona dávají větší smysl než tahle nemastná neslaná sračka.

Dodatečné informace

Původní název:
Dáma a Král (více)
  • Česká republika Dáma a Král
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch