The 15:17 to Paris (USA)
« další názvy »
USA USA
94 minut

Žánry

:
Drama

Obsah

:
V podvečer 21. srpna 2015 svět v němém úžasu sledoval oznámení v médiích o zmařeném teroristickém útoku ve vlaku Thalys #9364 na trase do Paříže – pokusu více »« méně

Režie

:
Clint Eastwood

Scénář

:
Dorothy Blyskal

Herci

:
Judy Greer Jenna Fischer Bryce Gheisar Thomas Lennon Jaleel White ...
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Paříž 15:17. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Paříž 15:17 myslíte! K 5. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27305 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 45%
  1
  1
  8. 5. 2018
  Brenan88 (41128 bodů)

  Jakkoli jsou události spojené s přepadením vlaku zajímavé a hrdinství tří přátel obdivuhodné, tak je tento snímek průměrný a nezáživný. Herci jsou vesměs velmi špatní a to teď nemám na mysli představitele hlavních rolí, protože od nich jako neherců jsem nic nečekal. Pokud bych si nepřečetl, že za snímkem stojí Clint, tak by mne to samotného nenapadlo. Po technické stránce žádný zázrak, který by dokázal diváka zaujmout. Nechci být nějaký hnidopich, ale nějak nerozumím tomu proč snímek šel až tak příliš do minulosti a ukazuje nám hlavní protagonisty v dětských letech. Zklamání a pro mne jeden z nejslabších Clintových filmů.

 • 50%
  1
  1
  15. 5. 2018
  martin-mickey-stusak (21941 bodů)

  Tři mladí američtí mládenci zabrání teroristickému útoku ve vlaku na francouzském území. Příběh dle skutečné události a snad není nikoho, kdo by si to ještě nepamatoval. Netrvalo dlouho a chytl se toho Hollywood s Clintem Eastwoodem v čele. Scénář se však nezaměřuje na čin jako takový, ale na ony tři mládence. A tak vlastně vznikl životopisný film o tom, jak se seznámili tři chlapci, ze kterých se stali kámoši až do dospělosti. Vyprávění je občas přerušeno flashforwardem prozrazující kam to celé směřuje. Clintnův režisérský rukopis je znát, ale bohužel děj velice trpí zkratkovitým scénářem. Film je pouze oslavou zachránců ukazující jejich dětství, počátky vojenské služby, dovolenou trávící projížděním Evropy, onou událostí a oceněním, což doplňuje přímá účast všech tří hrdinů. Ano, skutečně hrají sami sebe. Clint je vedl dobře a tak na neherce podali vcelku dobrý výkon. Je to však krátké, málo rozvinuté, zkrátka, jak už je uvedeno výše, zkratkovité. Atmosféra, dramatičnost a napětí? Ne, nic takového. Bohužel. Uspěchanost něco takového natočit je znát a zcela zbytečně.

53 51 ?
jak hlasovat?
 • dav.bal 65%
 • aaron-humbolt 70%
 • sabule 30%
 • ferry-farka 60%
 • martin-mickey-stusak 50%
 • Brenan88 45%
všechna hodnocení (6)