Guardians of the Galaxy Vol. 2 (USA)
USA USA
136 minut

Žánry

:
Akční, Sci-fi
Motto: Co jste čekali?

Obsah

:
V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají více »« méně

Režie

:
James Gunn

Scénář

:
James Gunn Dan Abnett Andy Lanning Steve Englehart Stan Lee Larry Lieber Jack Kirby Keith Giffen

Herci

:
Chris Pratt Zoë Saldana Dave Bautista Vin Diesel Bradley Cooper ...
Premiéra: 4. 5. 2017
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  6
  0
  11. 5. 2017
  Brenan88 (13696 bodů)

  Právě jsem se vrátil z kina a musím říct,že je to prostě Woooow. Jestli je dvojka lepší než jednička,tak tím si nejsem jistý,každopádně můžeme v klidu říct,že Strážci vol. 2 jsou jedním z nejlepších filmu od Marvel. Docela jsem byl i překvapený jak byl film zábavný,kde se na to hrabou všechny ty nové rádoby komedie,protože zde najdete tolik humoru,že se budete za břicho popadat. Celý film si tentokrát omotali kolem prstu Drax-Rocket a Groot,kteří ze sebe chrlí jednu hlášku lepší než druhou. Navíc potěšila role pro Kurta Russella a Sylvestera Stalloneho.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2017
  Petrson (3198 bodů)

  Po jedničce jsem čekal více, ale dvojky bývají těžší sousto. Filmos se skládá převážně z pokusů o vtipné hlášky. Některé vyjdou, většina ne, protože charaktery už nepřekvapí. Díky přemíře slovních vtipů není prostor na děj a lepší představení motivací, ale chápu, že je to styl filmu. Jednička byla osvěžují překvapení, dvojka pokus přitlačit na pilu. Prostě za každou cenu zábavné, vykalkulované s myšlenkou: tohle je přece to, co se líbilo. A možná jsem Marvelem přejeden, i když seriál Legion 2017 výrazně pozitivně překvapil.

  • Groot a jistota kvality triků
  • scénář, kalkul na jistotách prvního dílu
 • 75%
  1
  0
  9. 5. 2017
  evismaior (3105 bodů)

  Dvojka Strážců galaxie je pokračování, které nedělá jedničce ostudu. Ke všem barvám pleti nám tu přibyla ještě zlatá, skleněná, sylvesterstallonovská a kurtrussellovská, všichni hrdinové pořád hláškujou (a Drax i Groot dokonce víc, než kdy dřív), ztvárnění vesmíru je barvité a působivé a bitky i bitvy odvázané a technicky vychytané. Ústřední kroužek hrdinů jsme si představili už v předchozím dílu, takže tady se až na ženu, co se vyvinula z larvy, nic moc dalšího nekoná. Tudíž je dostatek času (občas až bohužel příliš času) porýpat se trochu v emocích a vztazích - synovsko otcovských, nevlastněsynovsko otčímovských, sestro sestrovských, mývalovsko grootovských (to je tradičně největší zábava) a Petero Gamorovských. K tomu jedna načuřená kněžka a jeden šílenej egomaniak a může se rozjet další slušná marvelovská jízda. Která, jak už je obvyklé, nekončí ani se začátkem závěrečných titulků:-)

 • 80%
  2
  0
  5. 5. 2017
  JosefTomas (2902 bodů)

  Strážci galaxie jsou ve výsledku dobré pokračování, ale o proti prvním strážcům se tvůrci snaží odvázat, ale bohužel to ve výsledku (finále) dělá z filmu přeplácaný digitální bordel, naštěstí kvalita je stále skvělá, hlášky trefné a vynikající soundtrack. Jen bych se možná příště vyvaroval občas tupým dialogů, které kazí jinak dobrý dojem.

 • 90%
  1
  0
  10. 5. 2017
  rkotvald (2806 bodů)

  Podle očekávání jsem byl spokojen, i když žádný převratný příběh se nekoná a kulisy jsou jako vždy vypůjčené tu ze StarTreku, tam ze StarWars, což je jedině dobře. Opět vesmírná taškařice, která je pro o něco starší publikum než jednička, leč v Deadpoolových stopách nejde ani omylem. Nejlepší je samozřejmě Rocket Raccoon a jeho rafinované pasti (ozbrojenci levitující nad špičkami stromů pobavili). Zklamáním pro mě byla malá větev Groot. Zřejmě návnada pro dětské publikum, které sice Hlavu 22 nečetlo, ale plyšáky, nebo dřeváky s velkýma očima má rádo. Starý Groot mi fakt chyběl... Hýřící barvami tak, jak se to od comicsového filmu čeká, místy ukecané a nudící, v akci výbušné. Především pro fanoušky, intelektuálům nepomůžou ani kultovní odkazy na kulturu obecně. Snad jen to hudební retro začíná být ubíjející, ale budiž.

 • 60%
  2
  0
  4. 5. 2017
  Riverdon (2297 bodů)

  • digitální Groot a Rocket
  • scénář
  • humor
 • 90%
  0
  0
  1. 6. 2017
  Ciiiri (839 bodů)

  90% tedy hlavně jen I´m groot! Boží, ten byl fakt tak boží. Strážci prostě nezklamali. Je to skvělý film. Určitě doporučuji pokud se chcete pobavit. Nemohu říci, zda je jednička lepší než dvojka a opačně. Každá má své, co mě úplně nesedlo. Ale za mě rozhodně palec nahoru a určitě doporučuji.

 • 85%
  1
  0
  8. 5. 2017
  katik.m (806 bodů)

  Pokračování Strážců je super. Děj je vcelku jednoduchý, což se ale předpokládá, a o to více je kladen důraz na vtip a nadhled. Celý film je opět podpořen bezvadným soundtrackem. Jediné mínus vidím v smutném závěru, který v tomto filmu rozhodně mohl být jiný.

  • Rocket, babyGroot, Drax, Peter
  • 85%
   1
   0
   8. 5. 2017
   Punisher (781 bodů)

   Pokračování, které nejde kvalitou dolů. Naopak ždíme to, co v jedničce fungovalo. Rocket je ještě větší nasr*vač,Drax je ještě výstřednější, Groot je roztomilej a Peter vypouští pořád bezva hlášky. Takže rozhodně pokračování, co stojí za to!

   • soundtrack
   • 75%
    1
    0
    11. 5. 2017
    EXpenzza (647 bodů)

    Gunn to zase dokázal. Jednička sice byla o něco lepší, ale tohle je pořád parádní vtipná akční jízda. Akce, humor (Drax rulez), hudba, všechno na výbornou. Osobně mě, vzhledem k počtu postav, překvapilo, že u většina je zachycen nějaký vývoj (především Rocket, Yondu a Nebula). Sice tu není žádná taková emocionální ždímačka, jako bylo v jedničce "My jsme Groot," ale jeden z rozhovorů mezi Rocketem a Yonduem je také fajn. Jedinou výtkou jsou záporáci. Ten hlavní je fajn, ale zbylí dva za moc nestojí (hlavně Ayesha má asi tu nejpitomější motivaci vůbec). Ale tohle vynahrazuje Baby Groot.

   • 85%
    1
    0
    8. 5. 2017
    Sheemas (592 bodů)

    Pokračování Strážců na sebe nenechalo dlouho čekat a je zde i s novou várkou akce a malým Grootem. Celkově film jede více na vlně humoru, než na silném příběhu, což ale mnohdy stačí, zvlášť když zde máte tančící ,,větvičku” a navíc se objeví i Sylvester Stallone (asi jen na dvě minuty). Při srovnání s ostatníma marvelovkama, se ale bohužel jedná spíše o slabší dílo, které nepřichází s ničím novým, jen výrazně přidává na barvách a digitálních efektech. Příběh je sice slabší a moc nepřekvapí, ale i tak chválím skvělý výběr hudby, povedené vtípky i super drahé efekty.

   • 95%
    1
    0
    7. 5. 2017
    Bemiurg (582 bodů)

    Super, Marvel jede! Za mě adept na film roku. Vtipnější než jednička, akčnější než jednička. Kéž by takhle dopadla všechna pokračování. A bonusové potitulkové scény taky parádní a je jich hodně. Ani nevím, jestli jich kdy v minulosti měl nějaký film víc.

   • 70%
    4
    0
    6. 5. 2017
    majhan (399 bodů)

    Jako velký ctitel Star Treku a obdivovatel Star Wars si zcela jistě nelze nechat ujít i tuto sérii hvězdných příběhů. Zřejmě nás tvůrci připravují již na skutečná hvězdná setkání a technologie po odtajnění a uvolnění pro běžnou populaci prozatím přísně tajných faktů. Takže se těším a čekám lepší příští.

   • 90%
    0
    0
    13. 7. 2017
    keddie (334 bodů)

    Tomu říkám pokračování!!! Tvůrci se ještě víc rozmáchli a nejen, že laťku udrželi, ale možná i trochu posunuli (v rozmezí pokračování). Film je nadále úžasně ulítlý a vtipný, už dlouho jsem se ve filmu tak nezasmál. Jsem hodně zvědavý, jak se tvůrcům podaří propojit Avengery a Strážce galaxie. Avengeři (možná kromě Starka) z toho asi budou pěkně paf. Po digitální stránce úchvatné, vybroušený příběh, suprově zahráno, víc takových!!!

   • 100%
    0
    0
    20. 7. 2017
    Reacherjack2016 (318 bodů)

    Strážci Galaxie je super film. Suprově obsazený a vizuálně udělaný. Na to že je to dobrodružná MARVELOVKA je tam hodně humoru. Ale nevím jestli je lepší než jednička. Jednička je super akční ale dvojka zase super vtipná. Rozhodně doporučuju se jít na film podívat, nebudete zklamaný. Proto filmu dávám 100%.

   • 80%
    0
    0
    14. 7. 2017
    TerkaCZ (314 bodů)

    Ačkoliv patřím do malého procenta lidí, kterým se nelíbil baby Groot, musím přiznat, že druhý díl je důstojným pokračováním předchozího dílu. Postavy jsou stále zajímavé a hýří vtipem. Nejvíce se mi nejspíš zalíbil Ego. Co se týče nedostatků/děr v příběhu, dají se u tohoto snímku opomenout.

   • 90%
    0
    0
    30. 5. 2017
    Elinka (307 bodů)

    Velke prekvapeni, druhy dil je mnohem lepsi nez prvni. Urcite bude patrit mezi nejlepsi filmy znacky Marvel. Vtipne scenky a situace se filmem jen hemzi. Zaroven dokaze dojmout. Maly Groot je moc roztomily, jak se dalo cekat s koncem prvniho dilu. Tresinkou na dortu je ucast Sylvestra Stalloneho.

   • 100%
    1
    0
    9. 5. 2017
    pery34 (281 bodů)

    Strážci galaxie jsou ve výsledku dobré pokračování, ale o proti prvním strážcům se tvůrci snaží odvázat, ale bohužel to ve výsledku (finále) dělá z filmu přeplácaný digitální bordel, naštěstí kvalita je stále skvělá, hlášky trefné a vynikající soundtrack. Jen bych se možná příště vyvaroval občas tupým dialogů, které kazí jinak dobrý dojem.

   • 100%
    0
    0
    28. 5. 2017
    Miska12 (246 bodů)

    Včera jsem se vrátila z kina. Musím říct, že tenhle film patří mezi nejlepší filmy co jsem kdy viděla. Podle mě je lepší než jednička, ale každý má svůj názor. Jednu chvíli jsem se nemohla přestat smát a druhou se mi chtělo brečet. A navíc Baby Groot je tak roztomilý.

   • 90%
    2
    0
    6. 5. 2017
    shalmirane (135 bodů)

    Strážci galaxie pokračují, z drobné zápletky se opět stane záchrana celé Galaxie a tentokrát není hlavní záporák žádné béčko. Na scéně se poprvé objeví žijící (ne na dlouho :) Celestial.

    • materiál pro LoreWhores
    • kompenzace množství titulkových scén i za Wolverina
    • 100%
     2
     0
     6. 5. 2017
     leriel (101 bodů)

     Druhý díl Strážců Galaxie se mi líbil stejně jako první díl. Mělo to vtip, kouzlo a Groot je prostě senzační. Už teď se těším na třetí díl, který věřím, že bude stále nápaditý a jedinečný. Nemám ráda komiksové filmy, ale na tenhle nedám dopustit. Je to prostě parádní jízda ;)

    • 70%
     0
     0
     14. 7. 2017
     galactus (97 bodů)

     co k tomu napsat. Je to barevné, veselé, zábavné a dostatečně akční. To už ovšem byla jednička a snaha o to samé znovu na mne úplně nefunguje. Marvel ví jak diváky a peníze dokáže generovat spolehlivě, ale začínám trochu podléhat trudomyslnosti, že sterilita jejich filmů nás zahubí. osobně se těším raději na originy(dr.strange famozní) než pokračování oblíbených filmů.

    • 100%
     2
     0
     5. 5. 2017
     baj (82 bodů)

     Do značné míry je to fajn.. vlastně dost fajn, pokud nebudete příliš nároční. Čím jednička oslnila, dvojka využívá dvojnásob - retro hlášky, songy, draxova výstřednost, grootova roztomilost, vzájemné špičkování, atd. Problémem je příběh, zhruba hodinu žádný není, a když se objeví, tak nějaké napětí zrovna nevyvolává. Strach o život postav tu absolutně chybí a v kombinaci s křečovitosti závěrečného souboje dělá z konce efektní, bohužel však nudnou podívanou. Rozhodně to není špatné, humor a styl zvládá unést celý film.. ale za jedničkou to prostě zaostává - více akce, horší příběh. Na jedničku bych po premiéře podruhé šel, na dvojku už ne

    • 65%
     4
     0
     6. 5. 2017
     zzepto (49 bodů)

     „Guardians of the Galaxy Vol.2“ je stale stejne výrazny, ale neni tak сerstvy kojima byl originál. Ohromujici touha vydelat penize pomoci fanousky je zrejma ale ja jako fanousek dobrych filmu odesel se smisenym pocitem. Doufam ze treti volume vezme v uvahu chyby z predchozich dilu.

    • 100%
     2
     0
     6. 5. 2017
     karina-kindest (42 bodů)

     Film docela pobavil, skvele pokracovani prvniho dilu, zajimavy scenar, mozna trochu klasicky, kde hlavni hrdina je okouzlen a vnima skryte zlo za dobro, pak z toho vznika problem a cela galaxie je ohrozena a jenom kamaradi pomohou ji zachranit. Presto vsechno film je super, sountrack je vyborny a Grut je naprosto pecka!

    • 100%
     0
     0
     17. 7. 2017
     TheRock1629 (40 bodů)

     měl jsem strach jelikož pokračování zejména filmy s číslem "dvě" se mnohdy nepovedou ale stanou se i vyjímky kdy překvapí a v tomhle konkrétním případě překvapil až vyrazil dech! nejenže kvalitou se vyrovnala dvojka jedničce ale překonala jedničku o sto mil dál ... Což bylo jak jsem již zmínil dechberoucí všechny vlastnosti jedničky se přenesli do tohoto pokračování s tím rozdílem že tady dostanete minimálně trojnásobek všeho co obsahovala jednička!Dostanete takový filmový zážitek že byste si hned z fleku střihli další kolo a pal další a další atd... ať co se týče perfektně propracovaných efektů které jsou přímo hudbou pro oči ale hlavně humor který provázel celý film ať věčné postrkování Star-Lorda a Rocketa či věčně se přiblbě smějící Drax ... Nebudu nic prozrazovat jen ve zkratce na závěr chci říct že pokračování Strážců má vše ... Skvělý humor, Perfektní akce, Dobrodružství galaxií (zejména Yondu společně s Rocketem a Grootem), Rodinné drama spolu s bezvadnou rodinnou atmosférou atd ... Přinese vám to pláč, napjetí, smích, nadšení, husí kůži a k tomu všemu snad nejroztomilejší postavu vůbec a to nikoho jiného než Baby Groota celý film doprovází skvělý soundtrack ať orchestriální od Tylera Batese který je přímo skvostný a samozřejmě Star-Lordův "Awesome Mix Vol. 2" do kterého snad nemohli dát lepší skladby klasických sedmdesátek a osmdesátek doporučuji oba soundtracky oba už mám naposlouchané nejmíň 100x a samotný film je povinností vidět!

     Mé hodnocení (a asi i poprvé) je: 10/10

    • 60%
     0
     0
     13. 7. 2017
     Marrow (25 bodů)

     Máme tu skupinu naprosto rozdílných hrdinů. Ne jen s rozdílnou povahou, ale opravdu kompletně rozdílných. Je tu člověk , mimozemšťanka se zelenou kůží, mimozemšťanka s modrou kůží, mimozemšťanka s tykadly, mimozemská hora svalů s mapou po kůži jako medůza, mýval a chodící strom (tedy spíš stromeček). Už chybí jen levitující mozek v láhvi (počkat…)
     Má to spousty výrazných barev. Vlastně když vezmete jakýkoli záběr filmu, bude vždy minimálně jedna z barev v záběru nepřirozeně sytá. Ať už jde o hlavu Youndu, kůži Gamory nebo rudé oči Starlordovy masky. Vidíme fantastické světy, které si nedokážete jen tak představit. Až by si člověk řekl, že v tomhle světě přece nemohou existovat Avengers a tedy ani normálně Země s New Yorkem a dalšími městy. O to víc bude zajímavější skloubení těchto světů v blížících se Avengers: Infinity War. Dostáváme velkolepou a napínavou závěrečnou bitvu dobra se zlem, které se většinu filmu maskuje za největší dobro. Vše se zdá v jeden moment téměř prohrané a najednou je všechno v cajku. A nakonec, ze všeho nejvíc, je tu spousta humorných hlášek. Spousta ztřeštěných situací a kvanta bonmotů, ač třeba nemají vůbec význam pro děj (když Mantis prokecne Quillovy city ke Gamoře) a nebo jsou poměrně nesmyslné (odkud může Rocket vědět o Mary Poppins?). To vše dohromady vytváří dvě hodiny nádherné vizuální podívané plné kvant humoru a napětí. Tedy hlavně toho humoru… a roztomilosti malého Groota. Nečekejte, že uvidíte něco nového, tenhle film nevybočuje ničím z osvědčené šablony a jeho hlavním a perfektně splněným cílem je uspokojit masy fanoušků Marvelu.

    • 100%
     0
     0
     14. 7. 2017
     placido (18 bodů)

     Pro mě zatím nejlepší Marvelovka ze všech. Dokonce to překonalo i první díl a jsem zvědavý na propojení s Avengers. Od začátku to byla neskutečná jízda a v momentech kdy nebyla akce tak je pořád na co koukat.

     • vše co by měl komiksový film mít. Hlášky, akci a perfektní postavy a vizuál
     • tenhle film za mě žádné mínusy nemá
    • 0
     0
     6. 6. 2017
     petr-boleslav (2 bodů)

     Kdo poradi kdy budou stražci galaxie vol2 ke staženi na uložto?

    84 74 ?
    • TheRock1629 100%
    • Nikipi 75%
    • placido 100%
    • fido68 95%
    • TerkaCZ 80%
    • galactus 70%
    • Marrow 60%
    • keddie 90%
    • david-cerny 90%
    • Mirdas 95%
    všechna hodnocení (84)
    jak hlasovat?

    V žebříčcích uživatelů

    2. místo z 4 v žebříčku uživatele Ciiiri
    Sdílet tuto stránku:

    Partneři: