Robin Hood (USA)
« další názvy »
USA USA
116 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný
Motto: Legendu znáte... Nový příběh ještě ne.

Obsah

:
Robin (Taron Egerton – Kingsman), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx více »« méně

Režie

:
Otto Bathurst

Scénář

:
Joby Harold Ben Chandler David James Kelly

Herci

:
Taron Egerton Jamie Dornan Ben Mendelsohn Paul Anderson (II) Jamie Foxx ...
Přehrát online O2
Premiéra: 10. 1. 2019
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  9. 2. 2019
  Brenan88 (39466 bodů)

  Nakonec to nebylo zas tak zlé. Teda,abych to uvedl na pravou míru,tak ten film je hodně ZLÝ,ALE viděl jsem rozhodně horší. Každopádně se vůbec nedivím,že se snímku do kin moc nechtělo. Celé mi to přišlo jako takový mix nedávného Krále Artuše a Bitvy u Thermophyl. To,že snímek vypráví jiný příběh o Hoodovi mi nevadí,ale co mi vadí je že to celé nedává vůbec smysl. Herci jsou fajn,ale zbytek stojí vážně za prd.

 • 80%
  0
  0
  10. 6. 2019
  martin-mickey-stusak (16503 bodů)

  Robin Hood ve stylu snímku 'Assassin's Creed'? Nakonec, proč ne. Fantazii se přece meze nekladou. Pokud na toto téma již bylo vše vyslovené, neboť snímků o této postavě bylo natočeno už opravdu bezpočet, proč s námětem nezačít experimentovat. A tak, po temnějším pohledu od Ridleyho Scotta, tu máme další překvapivý, šokující a rozporuplný snímek, jakým byl naposled počin z roku 2011 'Tři mušketýři'. Když se řekne Robin Hood, každý si vybaví romanticko-dobrodružný legendární příběh o zbojníkovi, který je po desetiletí znám již jako leckterá známá legenda, pohádka či pověst. Nic z toho tu však tentokrát opět není. Snímek je pojat v zábavném akčně-dobrodružném fantasy podání, což je nápad samozřejmě svým způsobem troufalý, ale jak je vidět, ne neuskutečnitelný. Jedná se tvůrčně o fantazijní nálož, čímž se na to můžeme dívat všelijak. Zábavný potenciál však snímek má.

 • 40%
  0
  0
  11. 2. 2019
  Tom Hardy (4358 bodů)

  Takže to teď zřejmě bude tak, že každý rok dostaneme jeden sci-fi propadák a k tomu navrch jednu modernizovanou legendu, která to v kinech taky ve velkém projede. Zatímco však Smrtelné stroje (abych se držel roku 2018) potopila nezajímavost postav, zkratkovitý děj a neschopnost přijít s pamětihodnou akční scénou, Hood se utápí v nehezké formě a až vzácně pitomém scénáři - s absurdním plánováním hlavních postav, kdy se každá jejich akce téměř rovná jisté smrti, může soupeřit jen demence hradní stráže v odhalování "kdo je asi kumpán toho jediného černocha, kterého tu máme a kterého jsme xkrát viděli po boku Loxleyho". Akční část je ucházející a i když chvílemi křičí "Guy Ritchie" tak moc, až je jednomu za Bathursta skoro trapně, rozhodně dokáže strhnout (třeba "Ben Hur vložkou"). Ale atmosféra nula, dějově to tak monstrózním způsobem nedává smysl, až je to ubíjející a vizuál vypadá díky hnusné kameře hrozně lacině. Taron Egerton a Jamie Foxx každopádně nejsou marná dvojka (nicméně u Egertona se ukazuje, že má své limity, pokud jde o charisma).

 • 80%
  1
  1
  24. 5. 2019
  leafroller (2428 bodů)

  Podívat se na starou klasickou legendu nově je vždy problematické. Přesvědčil se o tom třeba pan Owen při svém, podle mě výborném, ztvárnění římského krále Artuše. Tenhle Hood však není jen nový, ale také aktuální. Pěkně se strefuje do problémů, které trápí nás všechny. Víc mi naponejprv neutkvělo. Jen, že se mi to líbilo.

 • 15%
  1
  0
  25. 5. 2019
  VasaFlasa (2116 bodů)

  Velmi nepovedený drahý žert. Nejprve jsem doufal v odlehčení ve stylu vydařeného Příběhu rytíře (2001), ale hodně brzy příběh i výprava sklouzly do bezduchých a nepovedených hollywoodských béček. Pro mě velké překvapení, že po přečtení scénáře se v tomto filmu objevili Egerton a Foxx.

 • 60%
  0
  0
  9. 2. 2019
  Yancl (897 bodů)

  Pro oko koukatelné, jako celek neobstojné. Robin Hood je jakýsi zvláštní moderní mix plný akce, šípů a nesmyslů v historickém kabátku. Za mě to zas tak zlé nebylo, svižné to je, choreografie slušná a že ta pohádka okolo je opravdu mišmaš nepříliš povedeného, to už je věc druhá. Jako blockbuster určitě ne, jako akční béčko bez hlubšího námětu ano.

 • 75%
  0
  0
  2. 6. 2019
  kknk2 (75 bodů)

  Příjemně mě tento film překvapil. Byla jsem připravena na katastrofu, myslela jsem, že to rychle přeskáču a omrknu jen ty věhlasné „legolasovské“ dovednosti Tarona Egertona. Už jsem jednou vztahovala ruku na klávesnici, to byl opravdu nezáživný a hodně plochý prolog, nakonec jsem to však přetrpěla a pak už nebylo potřeba. Dále mi zpočátku vadily kostýmy, ale na ně se dalo zvyknou stejně tak i na historické nesmysly. Děj byl zajímavý, pěkná grafika a vydařené akční záběry (na kterých stál vlastně celý film), občas vázl scénář. Kdyby to nebyl Robin Hood, tak bych si myslela, že to je podle videohry.

 • 50%
  0
  0
  14. 5. 2019
  sarousek (48 bodů)

  Jak jsem se těšila, tak jsem zažila velké zklamání. Zbytečně zdlouhavé a příběh úplně jiný než jak ho známe. Navíc Představitelka Mariany mi nebyla sympatická. Škoda, škoda.

51 42 ?
jak hlasovat?
 • Nosnica 60%
 • jarv 65%
 • martin-mickey-stusak 80%
 • Tedy 95%
 • kknk2 75%
 • dav.bal 65%
 • Skalic15 85%
 • zdenek-halfar 30%
 • VasaFlasa 15%
 • leafroller 80%
všechna hodnocení (35)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: