Robin Hood (USA)
« další názvy »
USA USA
116 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný
Motto: Legendu znáte... Nový příběh ještě ne.

Obsah

:
Robin (Taron Egerton – Kingsman), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx více »« méně

Režie

:
Otto Bathurst

Scénář

:
Joby Harold Ben Chandler David James Kelly

Herci

:
Taron Egerton Jamie Dornan Ben Mendelsohn Paul Anderson (II) Jamie Foxx ...
Přehrát online O2
Premiéra: 10. 1. 2019
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  9. 2. 2019
  Brenan88 (39774 bodů)

  Nakonec to nebylo zas tak zlé. Teda,abych to uvedl na pravou míru,tak ten film je hodně ZLÝ,ALE viděl jsem rozhodně horší. Každopádně se vůbec nedivím,že se snímku do kin moc nechtělo. Celé mi to přišlo jako takový mix nedávného Krále Artuše a Bitvy u Thermophyl. To,že snímek vypráví jiný příběh o Hoodovi mi nevadí,ale co mi vadí je že to celé nedává vůbec smysl. Herci jsou fajn,ale zbytek stojí vážně za prd.

 • 80%
  0
  0
  10. 6. 2019
  martin-mickey-stusak (18411 bodů)

  Robin Hood ve stylu snímku 'Assassin's Creed'? Nakonec, proč ne. Fantazii se přece meze nekladou. Pokud na toto téma již bylo vše vyslovené, neboť snímků o této postavě bylo natočeno už opravdu bezpočet, proč s námětem nezačít experimentovat. A tak, po temnějším pohledu od Ridleyho Scotta, tu máme další překvapivý, šokující a rozporuplný snímek, jakým byl naposled počin z roku 2011 'Tři mušketýři'. Když se řekne Robin Hood, každý si vybaví romanticko-dobrodružný legendární příběh o zbojníkovi, který je po desetiletí znám již jako leckterá známá legenda, pohádka či pověst. Nic z toho tu však tentokrát opět není. Snímek je pojat v zábavném akčně-dobrodružném fantasy podání, což je nápad samozřejmě svým způsobem troufalý, ale jak je vidět, ne neuskutečnitelný. Jedná se tvůrčně o fantazijní nálož, čímž se na to můžeme dívat všelijak. Zábavný potenciál však snímek má.

 • 40%
  0
  0
  11. 2. 2019
  Tom Hardy (4529 bodů)

  Takže to teď zřejmě bude tak, že každý rok dostaneme jeden sci-fi propadák a k tomu navrch jednu modernizovanou legendu, která to v kinech taky ve velkém projede. Zatímco však Smrtelné stroje (abych se držel roku 2018) potopila nezajímavost postav, zkratkovitý děj a neschopnost přijít s pamětihodnou akční scénou, Hood se utápí v nehezké formě a až vzácně pitomém scénáři - s absurdním plánováním hlavních postav, kdy se každá jejich akce téměř rovná jisté smrti, může soupeřit jen demence hradní stráže v odhalování "kdo je asi kumpán toho jediného černocha, kterého tu máme a kterého jsme xkrát viděli po boku Loxleyho". Akční část je ucházející a i když chvílemi křičí "Guy Ritchie" tak moc, až je jednomu za Bathursta skoro trapně, rozhodně dokáže strhnout (třeba "Ben Hur vložkou"). Ale atmosféra nula, dějově to tak monstrózním způsobem nedává smysl, až je to ubíjející a vizuál vypadá díky hnusné kameře hrozně lacině. Taron Egerton a Jamie Foxx každopádně nejsou marná dvojka (nicméně u Egertona se ukazuje, že má své limity, pokud jde o charisma).

 • 80%
  1
  1
  24. 5. 2019
  leafroller (2526 bodů)

  Podívat se na starou klasickou legendu nově je vždy problematické. Přesvědčil se o tom třeba pan Owen při svém, podle mě výborném, ztvárnění římského krále Artuše. Tenhle Hood však není jen nový, ale také aktuální. Pěkně se strefuje do problémů, které trápí nás všechny. Víc mi naponejprv neutkvělo. Jen, že se mi to líbilo.

 • 15%
  1
  0
  25. 5. 2019
  VasaFlasa (2435 bodů)

  Velmi nepovedený drahý žert. Nejprve jsem doufal v odlehčení ve stylu vydařeného Příběhu rytíře (2001), ale hodně brzy příběh i výprava sklouzly do bezduchých a nepovedených hollywoodských béček. Pro mě velké překvapení, že po přečtení scénáře se v tomto filmu objevili Egerton a Foxx.

 • 60%
  0
  0
  11. 10. 2019
  Blackhand47XD (1672 bodů)

  Nedivil bych se, kdyby si tvůrci při psaní scénáře řekli: "Co kdybychom zasadili Robina do 21. století, ale přesto by se příběh jakoby odehrával ve středověku?" Protože takhle to opravdu vypadá. Máme mu vojáky v arabských zemích, kteří fungují jako nějaké americké komando, stráže v Nottinghamu se oblékají skoro jako zásahové jednotky policistů, máme tu moderní kasíno a mohl bych pokračovat. Film jako takový má docela dobré tempo a v mnoha částech i povedenou akci. Co jej ale táhne dolů je scénář, který je chvílemi opravdu debilní, zahlcený klišé a hlavně v druhé polovině filmu je už i ta akce naprosto nesmyslná, především pak dlouhá akční scéna v dolech. Rozhodně to dopadlo lépe než Král Artuš, který se pokoušel jít podobnou cestou, ale pořád se to dalo zpracovat mnohem lépe. 60%

 • 60%
  0
  0
  9. 2. 2019
  Yancl (926 bodů)

  Pro oko koukatelné, jako celek neobstojné. Robin Hood je jakýsi zvláštní moderní mix plný akce, šípů a nesmyslů v historickém kabátku. Za mě to zas tak zlé nebylo, svižné to je, choreografie slušná a že ta pohádka okolo je opravdu mišmaš nepříliš povedeného, to už je věc druhá. Jako blockbuster určitě ne, jako akční béčko bez hlubšího námětu ano.

 • 75%
  0
  0
  2. 6. 2019
  kknk2 (425 bodů)

  Příjemně mě tento film překvapil. Byla jsem připravena na katastrofu, myslela jsem, že to rychle přeskáču a omrknu jen ty věhlasné „legolasovské“ dovednosti Tarona Egertona. Už jsem jednou vztahovala ruku na klávesnici, to byl opravdu nezáživný a hodně plochý prolog, nakonec jsem to však přetrpěla a pak už nebylo potřeba. Dále mi zpočátku vadily kostýmy, ale na ně se dalo zvyknou stejně tak i na historické nesmysly. Děj byl zajímavý, pěkná grafika a vydařené akční záběry (na kterých stál vlastně celý film), občas vázl scénář. Kdyby to nebyl Robin Hood, tak bych si myslela, že to je podle videohry.

 • 50%
  0
  0
  4. 9. 2019
  Stanulda007 (190 bodů)

  Řekněme že tento film je omyl. A existují mnohem lepší adaptace Robina Hooda a pokuď toto čtete a uvažujete nad tím že shlédnete tento film koukněte radši na jiný. Já si jdu taky raději zlepšit náladu starší verzí Robina Hooda.

 • 95%
  1
  0
  24. 7. 2019
  Lady Di (143 bodů)

  Navzdory tomu, co tu lidé píší, mě Robin Hood bavil. Je pravda, že to nebylo úplně ,,WOW, odteď je to můj nejoblíbenější film!'' ale i tak se podle mě povedl. Čekala jsem o trochu méně akce, ale byla jsem velmi ráda, že jsem se pletla. Třebas jsou ty bojové scény hlavním tahákem filmu, ale jsou skvělé.

 • 50%
  0
  0
  14. 5. 2019
  sarousek (49 bodů)

  Jak jsem se těšila, tak jsem zažila velké zklamání. Zbytečně zdlouhavé a příběh úplně jiný než jak ho známe. Navíc Představitelka Mariany mi nebyla sympatická. Škoda, škoda.

54 42 ?
jak hlasovat?
 • Atsus 20%
 • fido68 65%
 • lenka-fojtova 90%
 • Blackhand47XD 60%
 • SicarioGamer666 55%
 • jan-brejska 95%
 • Stanulda007 50%
 • misec 75%
 • ondrej-sladky 70%
 • Lady Di 95%
všechna hodnocení (47)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: