Ash vs Evil Dead (Velká Británie)
USA USA
43 minut

Žánry

:
Akční, Horor, Komedie

Obsah

:
Ash strávil posledních 30. let vyhýbáním se zodpovědnosti, zralosti a hrůzám ze světa zla. Když začne hrozit, že zákeřná epidemie zničí celé lidstvo, musí více »« méně

Režie

:
Sam Raimi

Scénář

:
Ivan Raimi Sam Raimi Tom Spezialy

Herci

:
Lucy Lawless Jill Marie Jones Bruce Campbell Dana DeLorenzo Ray Santiago ...
Jste na stránce seriálu Ash vs Evil Dead. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Ash vs Evil Dead myslíte! K 28. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27105 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  0
  9. 4. 2017
  Brenan88 (40757 bodů)

  Miluju sérii Evil Dead a i proto byla mé očekávání na maximu. Nemůžu tomu uvěřit,ale já dostal ještě o něco víc,než jsem očekával. Bruce Campbell je na vrcholku svých komediálních sil,které ukázal již ve filmu Jmenuji se Bruce kde také válel. Celkově bylo obsazení na jedničku a potěšila i role pro Lucy Lawless. Vynikající vtip,který byl místy geniální a místy absurdně hnaný až do extrému,ale nikdy nenudil. Navíc ty potoky krve a gore scény tomu dodávají ty pravé grády,které máme my fanoušci rádi.

 • 90%
  1
  0
  11. 1. 2016
  ballrog (21419 bodů)

  Jako fanoušek sice nemohu hodnotit níž, než na kolik jsem kliknul, i když bych - a to bez debat - níž hodnotit měl. Ashe mám zažranýho pod kůží už jako Bruce z původního Within the woods, Evil Dead potom určitě nejen pro mě zůstane top horrorem všech dob. Začátek série dokonalej, relativně krátkou cestou k finále to ale poztrácelo většinu toho, čím to na začátku Raimi ozdobil. Škoda.

 • 100%
  2
  0
  9. 11. 2015
  Sheldon (15941 bodů)

  Kamenujte mě, smějte se mi, ale já jsem na této sérii doslova vyrostl a když se moji oblíbenci rozhodli Ashe poslat na televizní obrazovku, tak jsem od toho nic nečekal. Naopak. Ale výsledek předčil má očekávání. Sam Raimi se vrátil k režii u pilotní epizody, která je majstrštykem a i další díly drží laťku hodně vysoko. Prostě staromódní pecka s opravdovou krví!

 • 95%
  0
  0
  15. 9. 2016
  squirrelpool (6865 bodů)

  Už jsem si myslel, že dneska nikdo neumí natočit dobrou komedii. A v tom přišlo tohle. Je to sice truchu krvavá sranda, ale já se smál nahlas a to se mi už dlouho nestalo. Ani nepamatuju kdy jsem se u nového filmu naposledy tak smál.Vážně je to pecka. Celé se to veze na Armádní vlně a možná je to ještě o trochu lepší. Tímhle se Bruce Campbell vyšvihnul mezi mé oblíbence. Pravda, že -po sérii, která téhle šílenosti předchází- tomu nescházelo moc. Dana DeLorenzo je dobrá a Ray Santiago správně švihlej(zdaleka ne jako Bruce). Jo, jo takhle se točí pro fanoušky. Tvůrci dokonale staví nejen na kultu Ashe -démonobijce- Williamse, ale taky na jeho věku. No, ale kdo viděl My name is Bruce tak ví, že Ash je Bruce. A filmy s Ashem jsou jen některé zfilmované epizody ze života tohohle řízka.

  HAIL TO THE KING, BABY.

  • První díl, který je bezkonkurenčně nejlepší.
  • Scéna v márnici.
  • 95%
   2
   0
   5. 1. 2016
   p.a.douch (4900 bodů)

   Co k tomu dodat?? Paráda! Ash je zkrátka zpět a v duchu Evil Dead 2 a Armády temnot. Zůstal stejným hovadem, není radno ho moc tlačit do kouta. Hlášky stále super. Mám rád podobný mix hororu a komedie (tedy spíše komedie). 300 minut uběhlo jako voda. Postavy jednají zcela podle pravidel světa ve kterém se příběh odehrává. Nové postavy jsou dobré. Xena si u mě velmi zvedla kredit, nejvíc mě ale překvapila Dana DeLorenzo, Děkuji moc panové Raimi a Camppbelle. Těším se na další řadu.

  • 85%
   1
   0
   11. 1. 2016
   FilipusMuff (3929 bodů)

   |1. Série|: Od začátku do konce to byla total paráda. Nenudil sem se ani jedinou sekundou. Škoda akorát samotnýho závěru- ten sem fakt nepobral.. // 95%

  • 95%
   0
   0
   4. 4. 2016
   rkotvald (3152 bodů)

   Tohle je naprostá DOKONALOST! V životě jsem neviděl dílo, které je více věnované věrné fanouškovské základně, než toto. Raimi si je vědom, co stvořil za kult a teď z pozice zazobanýho producenta dokonale využívá neomezené tvůrčí svobody a dává nám megaporce toho, co jsme vždycky chtěli vidět. To je prostě tak dobrý, že to slovy pomalu nejde vyjádřit. Jede to na komediální vlně, jako Armáda Temnot, Bruce Campbell nezastavitelně hláškuje, že se u toho gebim nahlas, ALE při hororových scénách to neucukne ani o píď a je to věrné tomu nejdrsnějšímu z prvních dvou dílů. Prostě gorefest se vším všudy. Kvituju i nové postavy, které k Ashovi sednou a opravdu se tam hodí. No a ten soundtrack! Fakt nevím jestli mi někdy nějaký projekt udělal větší radost a i kdyby od teď všechny díly (zatím jsem viděl 4) stály za hovno, tak to za to furt stálo. Totální zábava.

  • 95%
   0
   0
   29. 5. 2019
   Radek_Belina (503 bodů)

   Celá série Evil Dead se už asi stala legendou. Armáda temnot byla dlouho mým nejoblíbenějším filmem série, než přišel tenhle seriál, který má šanci jí konkurovat. Všechny tři sezóny jsou kvalitativně dobré, Bruce Campbell se s postavou Ashe rozloučil více než důstojně. Množství krve, až se u toho člověk směje, také nechybí. A občas i zamrazí. Rozhodně doporučuji.

  81 100 ?
  jak hlasovat?
  • JoeyDeLuca 75%
  • alqva 80%
  • InJo 85%
  • paly 95%
  • anderiv 35%
  • Radek_Belina 95%
  • yorba 65%
  • Johnny22 60%
  • loudaxxx 75%
  • Špany 95%
  všechna hodnocení (29)