Uncharted (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
117 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Adaptace videohry, Blockbuster, Série/Franchise

Obsah

:
Hraná adaptace herní série Uncharted, která se zaměří na mládí dobrodruha Nathana Drakea.

Režie

:
Ruben Fleischer

Scénář

:
Rafe Judkins Art Marcum Matt Holloway Amy Hennig Jonathan Rosenberg

Herci

:
Tom Holland Mark Wahlberg Antonio Banderas Sophia Taylor Ali Tati Gabrielle ...
Premiéra: 10. 2. 2022
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Uncharted. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Uncharted myslíte! K 26. květnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27992 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Uncharted


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  1
  0
  11. 2. 2022
  Tom Hardy (5230 bodů)

  Pro fanoušky herní série to není skoro vůbec. Holland potvrdil, že obleček Spider-Mana ani s pověstným prstenem na krku nesetřese, Wahlberg by možná fungoval, kdyby ze Sullyho nebyl extrémně nesympatický sobec a Ali má své kouzlo, ale Chloe to není. Akce je sice velkolepá, ale nezajímavá. Tolik možností a tak nenápaditý výsledek. Neříkám, že to nemá měřítko. Ale choreografie je slabá a kaskadérské kousky okatě digitální (taková série Mission: Impossible na několika podobě vystavěných akčních scénách ukázala podstatně víc). Nemluvě o dost nenápaditém hledání pokladů (do tajné místnosti pod ulicemi města je v podstatě vidět kanálem) a zkratkovitě suchém opisování známého (aukce). Nicméně ani v pozici dobrodružného akčňáku o hledání pokladů to v mých očích moc nefunguje. Interakce mezi postavami toporná, obecně mi nepřijde Holland moc uvěřitelný a příběh nenabízí nic zajímavého. O naprosto nevyužitém Banderasovi nemluvě. Je ale fér uznat, že v rámci adaptací herních hitů je to pořád ta lepší varianta, protože jsou aspoň na ní vidět peníze. Ale to je tak zhruba všechno. Pokud jde o faktor zábavy, jsou i stařičtí Lovci pokladů výživnější.

 • 45%
  0
  0
  19. 2. 2022
  Temný Pán ze Sithu (1576 bodů)

  Oz při úvodní scéně sem si říkal,nebude to náhodou ten film který dal všechnu akci do traileru,sice to tak nebylo,ale většina akcei přišla tak nak nezajímavá.uz jen začátek filmu který vás má vtáhnout do děje,a vlastně vás seznámit s příběhem,byl tak nudný a nezajímavý,že sem v kině po třičtvrtě hodině koukal na hodinky kdy už bude konec..Hollande nám vyspěl,fyzicky herečky už tak moc ne.Wahlberga nemám rád od Transformeru,pořád hraje stejně,celkové to byla nuda,a jak řekla má žena jeden z nejhorších filmu má kter SME byly v kine

 • 85%
  0
  0
  11. 4. 2022
  adam-opalecky (54 bodů)

  Zábavený film.
  Tom Holland je skutečný talent a jen se to čím dál více ukazuje.
  Solidní zápletka, hrdinvé hrají triky jeden na druhého a to tak efektivně, že to oklame i diváky.
  Občasné nepřesnosti (fyzikální nemožnosti) se dají přehlédnout, protože zápletka se musí odehrát a nebylo by moc zábavné, kdyby film skončil ještě před začátkem.

  Za mne velice hezký film a doporučuji ke shlédnutí.

 • 65%
  0
  0
  20. 2. 2022
  adora-belle (43 bodů)

  Předesílám, neznám hru, nikdy jsem ji neviděla. Víceméně jsem šla jen očumovat břišáky a roztomilý kukuč Hollanda. A musím říct, že celý film stojí víceméně na něm, Wahlberga přerostl herecky asi tak o hlavu. Nečetla jsem předem obsazení ani žádné jiné info, takže když se objevil Banderas, tak to bylo "jé, hele, Banderas". A tu roli mohl hrát kdokoli jiný a vyzněla by úplně stejně, zřejmě to teda nebyla ani tak jeho chyba, kde není scénář, ani Antonio nezabere. Ali byla nesympaticky sympatická, Braddock byla o chlup šťavnatější než Banderas.
  S akcí jsem byla spokojená, u závěrečné scény jsem přemýšlela, jestli je tohle byť jen na pár vteřin technicky možné, ale budiž, musím připsat body k dobru, že takovou honičku jsem opravdu neviděla.
  Celkově, Tom Holland spokojenost, akce průměr, záporáci podprůměr a Wahlberg mi přišel od celého filmu takový odpojený.

 • 50%
  0
  0
  22. 4. 2022
  PEDROM1 (15 bodů)

  Tak tento film se moc nepovedl. :-(

Hodnocení a recenze Uncharted

70 66 ?
jak hlasovat?
 • Sir.Hovado 100%
 • Vojtas87 70%
 • Riverdon 60%
 • adelleholland 80%
 • PEDROM1 50%
 • adam-opalecky 85%
 • Brenan88 65%
 • puposlav 70%
 • Malfilipp 75%
 • Reacherjack2016 70%
všechna hodnocení (18)