Rafťáci

65%

Komentáře a recenze 23

Dle počtu bodů
Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
6.5
Karel Janák opět zabrousil do žánru teenagerovských komedií a opět se mu vedlo velmi dobře. Rafťáci se nesou v odlehčeném duchu a často dokáží pobavit. Velkou měrou za to může sázka na jistotu v podání dua Kotek - Mádl,kteří se už dost předvedli ve Snowboarďácích. Tentokrát k nim navíc přibila i Tereza Voříšková a na tu já nedám dopustit.
Pete69
Pete69
29 851 bodů
8
Rafťáci pobavili, i když už dávno nepatřím mezi teenagery. Poslední slušný film dvojice Mádl Kotek. Spousta humorných scén, někdy až za hranou. Nepatřím mezi příznivce komedií plných laciného humoru, ale tohle je vyjímka, která potvrzuje pravidlo. Např. špunti na vodě, kteří se pokusili o něco podobného jsou pro mě o několik levelů níže. Tohle se povedlo.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Ve Snowboarďácích ta honba za odpaněním ještě jakž takž fungovala, ale tohle už byla spíš taková křeč. Není to zas tak moc vtipné a erotiku tady zastupuje jen krátká jízda Voříškové na Kotkovi.
Fingon
16 886 bodů
6
Když jsem sedal do křesla v sále, byl jsem připraven na blbost ála Snowboarďáci. Zcela mimo očekávání jsem se docela bavil. Jistě, je to pořád kravina, ale o dost lepší než předchozí film, který je tu (tu více, tu méně) kopírován. ---------------------- Je nesmírně zajímavé, jak prostředí kina dokáže film pozvednout. Ne, nedíval jsem se znovu na Rafťáky, náhodou jsem přišel na posledních deset minut...
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
6
Není možné srovnávat tento film se snowboarďákama, ten jim nesahá ani po kolena. Hlavní protagonisté nás jistě dobře pobaví, ale jejich humor je chvílemi trapný.
JosefTomas
JosefTomas
9 025 bodů
7
Nevím, jak to Janák dokázal, ale natočil volné pokračování, které kvalitou dosahuje stejně dobré Snowboarďáky. Je těžké si z těch dvou vybrat, ale duo Kotek/Mádl se zatím neokoukali. Výborná komedie.
Standa.
Standa.
6 180 bodů
5.5
Česká komedie, která táhne hlavně na dva hlavní "herce". Holky ve filmu byla lepší podívaná.
VitvarJane
VitvarJane
4 487 bodů
7
Podle mě vtipná česká komedie, která mě vzala víc než snowboarďáci. Vážně vtipné...
bidlobox
3 802 bodů
7
Pokus o přenesení úspěchu prvního filmu z lyžařského prostředí do vodáckého sice neskončil úplným fiaskem, jak by se dalo ve srovnání s podobnými pokusy u nás i v zahraničí čekat, ale taky se nekonal žádný velký zázrak. Naštěstí Vojta Kotek i Jirka Mádl, ale i mnozí další oblíbení herci hrajou tak jak se od nich čeká.
Petr Kocfelda
Petr Kocfelda
2 919 bodů
6
Pěkná komedíe s populární dvojicí herců.