The Gangster Squad (USA)
USA USA
113 minut

Žánry

:
Drama, Krimi
Motto: Beze jména. Bez identity. Bez lítosti.

Obsah

:
Píše se rok 1949 a v Los Angeles vládne nelítostnou rukou gangster Mickey Cohen (Sean Penn), který řídí většinu nelegálních aktivit ve městě. O jeho ochranu více »« méně

Režie

:
Ruben Fleischer

Scénář

:
Will Beall Paul Lieberman

Herci

:
Ryan Gosling Emma Stone Josh Brolin Sean Penn (I) Giovanni Ribisi ...
Přehrát online O2
Premiéra: 31. 1. 2013
Distributor: Warner
DVD: 29. 5. 2013

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  11. 12. 2018
  Brenan88 (39335 bodů)

  Příjemné překvapení! Recenze byly místy nemilosrdné,ale zcela neprávem. Pokud nebudete očekávat nic ve stylu Casina,nebo podobných věhlasných gangsterek,tak budete příjemně překvapeni. Gangster Squad spíše klade důraz na akci,které je zde hodně a vypadá dobře. Technická stránka je vymazlená a celý film je pro oko líbivý. Jako plus beru obsazení,které je až překvapivě luxusní.

 • 70%
  1
  0
  24. 9. 2016
  Sheldon (12495 bodů)

  Po Zombielandu jsem od Rubena Fleischera očekával trochu něco jiného, než vystajlovanou gangsterku. Což o to ústřední kladný hrdina Gosling a ústřední padouch Penn nejsou špatní a samozřejmě krásná Emma Stone v retro šatech hodně zvyšují očekávání, které však často podkopává bezradný scénář a nepříliš vysoké tempo, které je na gangsterku příliš vláčné. Je to profesionálně natočené, ale příliš na jistotu, chyběl mi tam nějaký nápad nebo oživení. Třikrát škoda.

 • 65%
  0
  0
  9. 7. 2018
  lamps (12399 bodů)

  Po prvních negativních reakcích jsem čekal nějaký průšvih, ale ono je to jen natočeno úplně jinak, než se asi očekávalo. Žádný Scorsese a jeho typická preciznost, žádný De Palma a skvělá psychologie všech postav. To jenom žánrový fanda Ruben Fleischer si nakreslil na papír místo scénáře thompsona, vrazil ho do ruky partě prvotřídních herců a skoro dvě hodiny je nechal vydovádět v takovém stylu, jakému mohou z poslední doby konkurovat jen druzí Postradatelní. A to všechno ještě na pozadí velmi autentické retro atmosféry a chytlavého Jablonskyho soundtracku, který dává akčním scénám větší šmrnc. Klišé střídá klišé, všichni herci s výjimkou extrémně přehrávajícího Penna si vystačí se dvěma výrazy a Emma Stone už je jen takový bonbónek, bez kterého bychom se tentokráte docela dobře obešli. Ale, a to je z mého pohledu u produktu filmové ZÁBAVY dost důležité, člověk se u toho nenudí takřka ani na chvíli. Zde je to sice ten druh provinilejší zábavy, kdy si dobře uvědomujeme, že jsme svědky přeblýskaného, přestylizovaného a převelice hloupého hollywoodského byznysu, ale jeho negativní dopad na mou skromnou diváckou inteligenci nebyl nakonec až tak přemrštěný, jak jsem se obával...

 • 45%
  0
  0
  14. 8. 2017
  squirrelpool (6600 bodů)

  Dost velké sklamání. Hvězdná jména, supr námět a přesto z toho vylezl průser. Já si nemůžu pomoct, ale tohle je fakt taková kýčovitá verze Neúplatných. Na to, že to má být podle skutečnosti mi to přišlo prostě blbý a nepřirozený. Jako kdyby si někdo jenom hrál na američany - všichni jsme drsný, všichni máme thompsony, všichni máme cigáro v koutku.

 • 70%
  0
  0
  12. 3. 2013
  VitvarJane (4439 bodů)

  Musím uznat, že jsem od tohoto filmu čekala trochu víc. Ačkoliv skvělé herecké obsazení zvyšovalo celkový žebříček, mě ten film nijak extrémně neuchvátil. Skvělé efekty a opravdu dobrý film, ale neuchvátil mě...

 • 45%
  0
  0
  4. 6. 2016
  rkotvald (3063 bodů)

  Tak nějak nevím?!? Máme tu, dá se říci hvězdné obsazení, máme tu Los Angeles z roku 1949, máme tu mafiánské téma a vše je ještě točeno dle skutečné události. A právě ten poslední dovětek je docela zvláštní. Po celou dobu jsem měl spíš pocit, že jedná o nějakou rádoby vtipnou gansterskou komedii než o pravdivý příběh. I když to často neříká, tentokrát mi opravdu vadili hloupé a prostořeké dialogy víceméně všech postav, akce také taková nemastná, neslaná. Hlavní strážce pořádku Josh Brolin byl prudce nesympatický a jeho charakter byl tak nechutně předvídatelný. Nudaaaaa!!!!! Nikomu jsem jejich "upřímné" herecké výkony nebaštil! Celou dobu jsem měl pocit, že se dívám na novou a velmi špatně natočenou napodobeninu Neúplatných z roku 1987. Děs a běs...

 • 70%
  0
  0
  4. 5. 2013
  výfuk (2962 bodů)

  Od Road to Perdition asi žádná kvalitní Mafia Story nevznikla. Toto je ukázka toho, že něco DOBRÉHO vzniknout může, ale úplně kvalitní to rozhodně není. Nadávkami film jen čířil, příběh mohl být zpracován i úplně jinak a do jisté míry byl o něčem (chvíli i o ničem). Scénář udělal věc, které si silně vážím, a to, že věc na 30 minut, protáhl na dvě hodiny. Ale někdy to nevýjde a ty dvě hodinu budou jen zbytečná ztráta času. Gangster Squad není nejlepší Mafia Story, ale narozdíl od jiných těmto podobným snímkům se na toto dá koukat.

 • 60%
  0
  0
  5. 5. 2013
  harry456 (2433 bodů)

  Tento film se snaží nahradit Kmotra, jenže se mu to moc nedaří.
  Nápad určitě dobrý, ale to je asi tak všechno.

 • 75%
  0
  0
  5. 5. 2013
  karlik4801 (1936 bodů)

  Střílečka v duchu gangsterů, v hlavní roli "kmotr" a správnej polda. Jedna kráska a sada správnejch zabijáků. A tak to má taky vypadat. Škoda těch přemachovaných řečí a gest, které většina postav dělá. Tady nechybí ani pořádná bitka a špetka sviňství. Všechno se v Gangster Squad rozjíždí do všech stran a přitom to dokáže fungovat. Děj se vůbec nemíchá, režisér dokázal vše držet v chodu až do konce. Na tyhle filmy se chodí lidi bavit!

 • 90%
  0
  0
  16. 2. 2013
  Jarusu (1312 bodů)

  Strhující zážitek pro milovníky gangsterek! Po celou dobu si film udržuje své tempo. Nevypozoroval jsem, že bych se u nějakých pasáží nudil, ba naopak. Když k tomu připočtu několik vtipných (ne však vtíravých) scén, tak tento film mohu označit za jedno z milých překvapení začátku roku 2013.

 • 70%
  0
  0
  20. 5. 2013
  michaela159 (1042 bodů)

  Střílečka, ve které pomalu nevíte kdo je ta dobrá strana.
  Hlavně konečná scéna se jen hemží nadávkami.
  Vystupují tu známé hvězdy, které se nebáli vstoupit do ranče, ve kterém jde o život.
  Scénář průměrný, dějová linie je dostačující a samotní herci jsou bombastičtí.

 • 75%
  0
  0
  15. 5. 2014
  Lucyen (897 bodů)

  • trailer sliboval více než nabídl celý film, ale i tak se na to dalo podívat a člověk se nenudil.
  70 63 ?
  jak hlasovat?
  • virgoii 75%
  • Kim6 65%
  • Blackhand47XD 75%
  • Had 75%
  • dav.bal 75%
  • Riverdon 55%
  • RichardRM 80%
  • squirrelpool 45%
  • leafroller 75%
  • jarv 85%
  všechna hodnocení (109)

  V žebříčcích uživatelů

  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: