Soldier (Velká Británie)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
USA USA
98 minut

Žánry

:
Akční, Drama, Sci-fi

Obsah

:
Todd je veterán intergalaktických konfliktů a válek a ve své branži patří k nejlepším. Jeho úspěšné dny jsou však sečteny. Vědcům se podařilo sestrojit více »« méně

Režie

:
Paul W.S. Anderson

Scénář

:
David Webb Peoples

Herci

:
Kurt Russell Jason Scott Lee Jason Isaacs Connie Nielsen Sean Pertwee ...
Premiéra: 7. 1. 1999
DVD: 27. 10. 1999
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
  • 90%
    0
    1
    15. 4. 2015
    martin-mickey-stusak (18477 bodů)

    Výroba speciálních   supervojáků tentokrát   někde ve vesmíru. Akční   sci-fi takové jaké se dá v   90. letech představit. Kurt   Russell ve své roli   vynikající, ostatně jako   vždy. Tyto role mu výtečně   sedí a jsou uvěřitelné.   Speciální efekty na   výbornou. Planeta odpadků je   nezapomenutelná. Pro mne je   to výborný snímek, ke   kterému se rád vrátím. 

  • 10%
    0
    0
    1. 4. 2019
    Sheldon (13783 bodů)

    Objektivně jeden z nejdebilnějších filmů, co jsem kdy v životě viděl. Chudák Kurt Russel zce recykluje Snakea Plisskena, jenže Anderson holt není Carpenter. Celé je to trapné a to takovým tím nechtěným způsobem. Padouch Jason Scott Lee je příšerný. Na Connie Nielsen se sice dobře kouká, ale skoro se až nechce věřit, jak úžasně pak zahrála svou roli v Gladiátorovi. Stupidita neskutečná. Mimochodem tahle kravina je prý spin off Blade Runnera!

  • 85%
    0
    1
    24. 5. 2015
    p.a.douch (4736 bodů)

    Hodnocení tohoto filmu tady stojí za houby. A nejen tady. Kdo má rád sci-fi tak se jistě rád podívá. Výprava, finance, obsazení - to vše na dobrý úrovni. Že zde není děj - další blbost!! Jako sci-fi absolutně v pohodě. Russel podal víc než dobrý výkon. Makal na sobě a během natáčení se zranil. Triky úplně dostačující. Svět uvěřitelný, chování postav taky. Já tam zase tolik chyb, aby bylo obhajitelných 40 % nevidím. Škoda, že už si nemůžu přečíst recenzi pana Brennera. Jen ta část co můžu přečíst mě baví. Srovnání s westerny? Že by třeba souboj osamělého muže s bezprávím a ochrana nevinných (např. Jack Schaefer - Jezdec z neznáma). Další podobný hodnotitel pan Chvála tady někde píše o toporném výkonu. Kolik asi emocí se dá čekat od maníka, kterého do dětství učí jen jak efektivně zabíjet. Toporný výkon to mě teda doopravdy pobavil. Že tenhle film navazuje na Blade Runnera a jak ho na něj chce naroubovat? V čem a proč? Přes scénáristu? Tak ten napsal scénář i k Jestřábí ženě, mám čekat proměnu Kurta ve vlčáka? Tak to je mimo moje chápání. Nechápu. Tak se zkrátka dívejte na filmy co vás zajímají a baví. Režie bez problémů (a to teda Andersona nijak nemusím) a herecké výkony zúčastněných taky. Bezakční? Tak co se teda považuje za akci?

42 20 ?
jak hlasovat?
  • Sheldon 10%
  • petr-sedivec 50%
  • Kim6 50%
  • Jan Hans 50%
  • Nikipi 60%
  • headhunter 60%
  • ballrog 60%
  • adam-ski-petr 45%
  • squirrelpool 35%
  • HappyPiere 50%
všechna hodnocení (49)

V žebříčcích uživatelů

6. místo z 10 v žebříčku uživatele Tom Hardy

„Do Resident Evilu 4ky nejhorší a v té době nepochopitelně špatný Anderson. Dnes už chápu, že to byla vize nelichotivé budoucnosti jeho kariéry.”

Sdílet tuto stránku:

Partneři: