Evita

65%

Komentáře a recenze 7

Dle počtu bodů
Psisko59
Psisko59
32 827 bodů
7.5
Výborný Banderas a snesitelná Madonna (když už tu roli mocí mermo chtěla, tak alespoň odvedla dobrou práci - ale jinak se na ni skoro nedá koukat). Třeba za pár let vyjde i remake, kde bude titulní hrdinka méně chtít "vypadat" a bude o to lepší. Práce trojice Parker-Rice-Stone vysoký standard.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 280 bodů
4
Příšerná hudba, nudná Madonna, nepasující Banderasův zpěv. Kýč. Nejhorší je, že Evita nesleze z plátna, ale vlastně se o ní nic nedozvíme. Muzikálový paskvil.
Sheldon
Sheldon
16 059 bodů
7.5
Eva Peronová pocházela z nuzných poměrů, ale její charisma a ambice jí přivedly do vyšší společnosti, kde měla potkat Juana Dominga Peróna, viceprezidenta a ministra Argentiny. Právě díky jejímu přispění, kdy se zasadila o reformy, které prospěly chudým lidem se stal roku 1946 její, teď už manžel, prezidentem. Na počátku byl veleúspěšný muzikál autorů Jesus Christ Superstar, který měl premiéru v Londýně 21. 6. 1978 a od té doby se hrál na celé řadě významných muzikálových scén. Silný námět a silná ženská hrdinka se měly stát hereckou výzvou pro ty nejlepší herečky. Volba nakonec padla na Madonnu, která sice není dobrou herečkou, ale za to je ambiciózní, charismatická a umí zpívat. Alan Parker inscenuje pomocí velkých celků, ale i drobných detailů vytříbené dílo pro každého cinefila. Film s rozpočtem 56 milionů vznikl v produkci ostříleného Andrewa G. Vajny a oprávněně si získal pozornost diváků i kritiky.
JosefTomas
JosefTomas
9 025 bodů
8
Tento film se mi hodnotí velmi těžko a popravdě, nevím, co k němu napsat. Ale stejně mi to nedá. Jde o opravdu neskutečné dílo, které nesedne úplně každému a i já měl celkem problém se do toho vžít a po první písni jsme měl i celkem depku :), jenže potom se to rozjede a vy si můžete užívat emoce, písně, skvělého Banderase, výjimečně dobrou Madonnu a dynamický střih.
stantheman
stantheman
2 399 bodů
7.5
Největší překvapení filmu ???...Antonio Banderas a jeho zpěv, ale v zahraničí to asi není vyjímka , že herci dobře zpívají , takže překvapení jen pro nás...jinak žádná velká eskapáda...samozřejmě muzika skvělá a Madonn ? ...když nezpívá živě , tak se to dá docela poslouchat...její herecké kvality nemá smysl hodnotit...
Pavlína81
Pavlína81
1 576 bodů
8.5
Zpívající Banderas opravdu dobrý jinak se to dalo snést.
pepous
40 bodů
9
Skvělá a úžasná Madonna, fantastický Antonio Banderas. Muzikál, který miluju a do toho zpěvačka, terou mám nejradši a výsledek? Perfektní film, skvělý muzikál a příběh jedné z prvních dam Argentiny. Zpěv Madonny je skvělý a její cítění a emoce v tomto příběhu best.