Inside Man (USA)
« další názvy »
USA USA
129 minut

Žánry

:
Drama, Krimi, Mysteriozní, Thriller

Obsah

:
Kontroverzní, talentovaný a inteligentní. Tak bývá charakterizován americký režisér Spikea Lee. Podobný jako on je i jeho nejnovější film - Spojenec. Kontroverzní více »« méně

Režie

:
Spike Lee

Scénář

:
Russell Gewirtz

Herci

:
Denzel Washington Clive Owen Jodie Foster Christopher Plummer Willem Dafoe ...
Přehrát online O2
Premiéra: 30. 3. 2006

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  15. 11. 2015
  Sheldon (12495 bodů)

  Film, který sází na řadu kliček a šokujících zvratů natočil angažovaný Spike Lee, takže ve filmu se objeví etnologický mix, u kterého si nemůžete být ničím jistí. V hlavních rolích se předvádí ti nejlepší současní herci, které má Hollywood k mání a produkci jistí zkušený Brian Grazer. Tahle sázka na jistotu prostě nemohla dopadnout špatně, ale je to o fous. Film má místy problémy s gradací a trpí občasnými fauly proti logice. Na druhou stranu úspěch u diváků byl značný.

 • 90%
  0
  0
  27. 12. 2017
  lamps (12398 bodů)

  Elegantní detektiv Denzel Washington, charismatický lupič Clive Owen a nejrafinovanější bankovní loupež, jaká kdy byla ve filmu znázorněna. Inside Man se opravdu těžko popisuje, pokud jste se ještě nesetkali se specifickým přístupem, s jakým Spike Lee točí všechny své filmy. Jestli jste se ale už setkali s jeho úctyhodnou precizností, smyslem pro detail a podrobným rozpracováním hlavních hrdinů, dokážete si představit, že celé dvě hodiny jsou na příběh plný zvratů, kliček, odposlechů, politických zájmů a milionů dolarů ještě zatraceně málo. Ten film má prostě "koule", pořád se něco děje, není zde jediný okamžik nebo záběr, který by byl v celkovém součtu nadbytečný nebo dokonce nesmyslný, a jednoduše nezbývá než smeknout před celým štábem a herci za to, jaký napínavý a strhující thriller se jim podařilo natočit, a to vlastně jen v jedné budově. I Sydney Lumet a jeho slavné Psí odpoledne by měli uznale zatleskat.

 • 5%
  0
  0
  11. 7. 2015
  Pas (6117 bodů)

  To si ze mě už vážně děláte prdel! Tak průhlednou snůžku nesmyslů jsem už dlouho neviděl, naivní rádoby zvraty jsem protlemil, stejně jako tupou a předvídatelnou zápletku. Nechci se považovat za filmového génia, ale když se na scéně objeví bohatý dědeček, který evidentně v bance něco skrývá, jen imbecil by nepoznal o co mu jde, stejně jako prozradí svoje úmysly Clive Owen hned při druhém záběru ze skladu banky. Do toho všeho politicky komediálního guláše na plátně smrdí debilní policajt Denzel Washnigton, který je tak chytrý a nad věcí, až mu s radostí chcete plivnout do tváře, stejně jako Leemu za tuhle imbecilní báchorku vo hovně, která se vás snaží naivně celou stopáž držet v napětí, aby vyústila v nijaké finále, bez vysvětlení motivů, důvodů a minulosti lupičů. Přepálený hodnocení bych si dokázal vysvětlit hloupostí a malými nároky uživatelů a diváků, ovšem že i můj bratr tomuhle debilnímu komediálnímu hovnu udělil 5* nechápu. Tudíž mě to navádí k sebe pokání, že ten idiot jsem teda určitě já a jenom sem tu sračku nepochopil, ale všichni víme, že to tak není a jenom sem se tou sračkou bez logiky která si hraje na něco spektakulárního nenechal napálit. 20%. A ktomu všemu ještě ta příšerná hudba jak z arabský reklamy na ovesný vločky, tenhle film je totální epic fail a procenta tady k smíchu !!!

 • 90%
  2
  0
  8. 4. 2017
  JosefTomas (5815 bodů)

  Nejlepší promyšlená loupež posledních let. Do detailu promyšlené, herecky vynikající, scenáristicky výborné a castingově fantastické, takových filmů víc.

73 82 ?
jak hlasovat?
 • janeliberte 70%
 • Mondyes 100%
 • Pas 5%
 • Thompson333 80%
 • katie-raijin-bosek 55%
 • Filmokolik 80%
 • shark white 65%
 • jarv 75%
 • Brenan88 70%
 • JosefTomas 90%
všechna hodnocení (65)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: