Krvavá hostina 2: Masakr

43%
Krvavá hostina 2: Masakr
Parta drsných motorkářek s touhou po pomstě za svou zabitou sestru přijíždí do polorozbořeného města vyhledat a potrestat viníka její smrti. Ovšem ihned po příjezdu pochopí, že něco není v pořádku a se zbytkem přeživších jim nezbude než bojovat proti hladovým monstrům o holý život! Další krvavá hostina může začít...Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
3.5
Tak dvojka jde ve šlépějích prvního dílu, tudíš se tváří béčkovitě a naivně. Tento fakt nezachrání ani vnitřnosti na podlaze. Dostatek krve a nechutností je asi tak vše co může tento film nabídnout v rámci kladného hodnocení. Kamera je otřesná a dějově taky nic nového.
Klajnik
Klajnik
8 433 bodů
0
Kdysi v dětství jsem na to narazil v televizi a líbilo se mi to, protože to je prakticky parodie plná debilních postav. Ačkoliv to byla sračka, tak mě to svým způsobem bavilo. Nyní jsem si dal repete a zjistil, že na to nejde koukat a teda se obtížně “užívá” i to, co by mě na tom filmu jinak pobavilo. Strašnej shaky cam, zbytečné natahovaní scén, otřesné zoomy, celkově to je otřesně formálně zpracované. Celé je to rušivé, nesoudržné, jednoduše špatné.

Dodatečné informace

Původní název:
Feast 2: Sloppy Seconds (více)
  • USA Krvavá hostina 2: Masakr
  • USA Feast 2: Sloppy Seconds
Země původu:
USA
Rozpočet:
2 mil. USD
Čeština:
Krvavá hostina 2: Masakr je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Krvavá hostina 2: Masakr