Cellular (USA)
« další názvy »
USA USA
94 minut

Žánry

:
Drama, Krimi, Thriller

Obsah

:
Jessica Martinová (Kim Basinger) je ničím z průměru nevyčnívající milující manželka a matka, která učí na střední škole. Zcela nenadále je však unesena více »« méně

Režie

:
David R. Ellis

Scénář

:
Chris Morgan (II) Larry Cohen

Herci

:
Caroline Aaron Brenda Ballard Kim Basinger Will Beinbrink Jessica Biel ...
Premiéra: 11. 11. 2004
DVD: 8. 6. 2005
Jste na stránce filmu Cellular. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Cellular myslíte! K 1. červnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26284 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  30. 9. 2018
  martin-mickey-stusak (20363 bodů)

  Mladík Ryan obdrží hovor na mobilní telefon od starší ženy, která tvrdí, že byla unesena. Ryan samozřejmě tomu z počátku nevěří, ale netrvá dlouho a je přesvědčen o plné pravdivosti. A hon o čas může začít. Napínavý thriller nepostrádá nic na své žánrové zábavnosti. Příběh postavený na telefonním hovoru není žádnou novinkou, a však proč nevymyslet další rozličný příběh plný honiček, přestřelek, zoufalství, naděje a humoru na odlehčení? Debutující scénárista Chris Morgan si s námětem poradil dobře, čímž si otevřel dveře především pro sérii ´Rychle a zběsile´ od třetího snímku. Ryze popkornový filmový počin v plné parádě a podle toho je třeba k tomu přistupovat! Vážně ještě někdo v takových filmech hledá realitu? Už ve třetí minutě se vše patřičně rozjede a zastaví se až těsně před závěrečnými titulky. Napětí se drží po celou stopáž, což je hlavně vlivem faktu, že děj jedinkrát neodbočí jinam a nezdržuje dějovými zbytečnostmi. Snímek jednoduchý, ale divácky účinný.

 • 80%
  0
  0
  15. 9. 2017
  Sheldon (15895 bodů)

  Tenhle akční thriller mě hodně vzal a bavil. Nakonec je dobře, že to nerežíroval Michael Bay jak bylo původně plánováno. Statham je zde jako padouch výborný, mladý Chris Evans do toho pořádně šlape a soundtrack Johna Ottmana pořádně šlape včetně coveru od Niny Simone. Za mě ano.

 • 10%
  0
  0
  10. 9. 2015
  Pas (6204 bodů)

  Mobil
  Velice nudný film, ve kterém Kim Basinger řve a přehrává, Chris Evans pobíhá po městě s Nokií a na střídačku používá dva výrazy: "Shit!" (když se nedaří) a "Oh God!" (když ho něco překvapí či vyděsí). Nevím, zda to má člověk brát vážně nebo ne, protože hlášky typu: Dej mi telefon, nebo ti zastřelím auto! tomu příliš nenasvědčují. Taky se tam až příliš často vše řeší principem náhody a vychvalování telefonu Nokia je nechutné. A ještě ke všemu Statham..

 • 80%
  0
  0
  18. 7. 2015
  p.a.douch (4825 bodů)

  Odsejpá to rychle, na přemejšlení neni moc času a tomuhle filmu to jen prospívá. Akce dost. Všichni odváděj slušnej standart. Lidská Pochodeň mě docela zaujala. Jako příslušníka Fantastický čtyřky ho nemusim, ale tady mě vůbec nevadí. Takže pohodovejch 80 %. P.S.: Kim Basingerové to slušelo i v jedenapadesáti.

 • 70%
  0
  0
  20. 1. 2015
  Dubínka (555 bodů)

  Tak tohle se mi překvapivě celkem líbilo. Ikdyž nejsem úplně největší fanda akčních filmů Jasona Stathama, tak tohle díky svému vynikajícímu tempu, mně celou dobu dobře bavilo a nijak sem se nenudil. Sice to samozřejmě není žádné filmové veledílo, ale jednou na pobavení se tenhle film krásně hodí, a i ten stupidní scénář jsem tu nějak v pohodě přežil. Nenáročná a zcela oddechová zábava, která si u mě vysloužila výborných 75%.

65 ? ?
jak hlasovat?
 • mims 60%
 • petr-jakes 75%
 • jiri-cisar 95%
 • airlibra 35%
 • Tino 80%
 • janeliberte 75%
 • petr-sedivec 70%
 • Kim6 40%
 • martin-mickey-stusak 90%
 • Sheldon 80%
všechna hodnocení (59)