Jonesovi

65%
Jonesovi

Přátelská rodina se přestěhuje do luxusní čtvrti. Jonesesovi mají lepší vztahy a rodinné návyky, než kterákoli rodina ve městě. Jediný problém je, že oni vlastně nejsou rodina, ale zaměstnanci tajné marketingové organizace…

Absolutně dokonalá rodina se přestěhuje do luxusní čtvrti na předměstí. Jejich noví sousedé jsou jimi nadšeni a Jonesesovi mezi ně hladce a přirozeně zapadnou. Tedy do té doby, než je potká náhlá tragédie a oni musejí přehodnotit své životní priority. Steve (David Duchovny) a Kate Jones (Demi Moore) mají vše, co by si manželský pár jen mohl přát: jejich děti, Jenn (Amber Heard) a Mick (Ben Hollingsworth), jsou inteligentní a zároveň atraktivní, žijí v bohaté čtvrti a jejich krásný velký dům je plný prvotřídních věcí. Nedávno se Jonesesovi spřátelili se svými sousedy, Larrym (Gary Cole) a Summer (Glenne Headly). Jenže nic není takové jaké se zdá. Když se na Jonesesovi podíváte blíže, začnete mít nepříjemný pocit, že něco zlověstného číhá hned pod povrchem. Až když musejí čelit nečekané katastrofě, ukáže se, kým ve skutečnosti jsou.
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
7.5
Jonesovi jsou tak originální jako žádný jiný film a to z nich dělá žhavé zboží. Krásně se zde odráží obraz této doby. Ten máto a ten má tamto a já to musím mít hned také. Krása marketingu v praxi. Druhá dějová linka zaměřená na vztah "rodiny" mne už tak nebrala,ale to už je otázka vkusu. Co se nelíbí jednomu se může líbit druhému,no ne? Natočené velmi dobře!
kunafix
kunafix
20 042 bodů
4
Jsem myslel, že to má být komedie, ale jaksi ani né. Obsazení zpola dobré (David Duchovny, Amber Heard - obzvlášť Amber Heard, už jenom vzhledem), zpola nic moc - holt Demi Moore už není, co bejvala... i když neřikám, že není na svůj věk krásná - jde mi spíš o tu hereckou stránku. Tak nějak je furt stejná a docela nudná. Nápad to má docela dobrej, ale kdyby se to drželo komediální roviny a nesnažilo se to moralizovat, užil bych si to mnohem víc. Takhle je to těžkej průměr s prstem v řiti.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
Ten nápad byl docela originální a sliboval mnohé. To by ale scénář nesměl obsahovat všechny možné klišé a tímhle všechen ten parádní potenciál zazdít...Naštěstí se na Demi pořád dobře kouká (o Amber Heard nemluvě) a Duchovny hraje zase spíš postavu bližší Moodymu než Mulderovi, takže i díky tomu panuje u mě v globálu spokojenost. 6/10

Dodatečné informace

Původní název:
The Joneses (více)
 • USA Jonesovi
 • USA The Joneses
 • USA Amor por contrato
 • USA Jonesin perhe
 • USA Jonesovci
 • USA La familia Jones
 • USA La famille Jones
 • USA La Famille Jones
 • USA The Joneses - Verraten und verkauft
 • USA The Joneses - Verraten und Verkauft
 • USA Семейка Джонсов
Distributor:
Magicbox
Země původu:
USA
Rozpočet:
10 mil. USD
Tržby:
7,02 mil. USD (celosvětově)
Ocenění:
Žádná ocenění