Star Wars: Klonové války

86%
Star Wars: Klonové války
Sága „Star Wars“ pokračuje v podání výkonného producenta George Lucase a studia Lucasfilm Animation! Sága „Star Wars: Klonové války“ ruku v ruce se špičkovou počítačovou animací vyhovující standardům celovečerních filmů, klasickými postavami, ohromující akcí a nadčasovým bojem dobra a zla rozvíjí příběh „Star Wars“ o nová dobrodružství odehrávající se daleko ve vzdálené galaxii.xxmartinxx
xxmartinxx
22 393 bodů
6
První dojem: Překvapivě se to dá snést a je možné si ho i užít. Příjemná délka 20 minut zvládne pobavit, ale díky krátkosti si ani neuvědomíte prázdnost a zbytečnost každého dílu. Na mě to působí. Animace je sice už docela zastaralá (nebo tak vypadá), ale má svůj styl. Hrdinové hláškují a pořád se někdo mlátí světelnými meči. Co víc chtít od Star Wars?_____ Po deseti dílech: Takže stalo se to, čeho sem se "bál". Seriál nijak zvlášť nepostupuje a zároveň sice během těch příjemných dvaceti minutek pobaví, ale bohužel čím dál tím méně_____ Po dalších několika letmo zhlédnutých epizodách jde hodnocení radikálně dolů. Seriál přestávám sledovat a nechám mu 60%. A to z milosti. Je to hloupé, zbytečné a teď už i nezábavné. Smůla.
Motinski
Motinski
7 363 bodů
7
Výborne vyplnenie deja medzi epizódou 2 a 3. Sympatické postavy a animácia. Slabšie časti sa striedajú s lepšími, no treba povedať že prvá séria ma až tak nebavila a trvalo celkom dlho kým som došiel nakoniec. Potom už to ale vie lepšie udržať pozornosť a nastaviť sa na pravidelnosť sledovania. Pre fanúšikov povinnosť a zároveň príjemná vec na relax čo občas zachraňuje niektoré chyby vo filmoch.
saboter
saboter
3 564 bodů
7.5
Celkem to slušně vysvětlí příběh mezi 2 a 3 epizodou ale jestly čekáte něco více budete zklamáni protože jde spíše o dětský film než o ňáký epický film skvěle to občas pobavý a i překvapí originální dabing a i ten Cz ale jinak budete zklamáni a už se stoho příběhu stává guláš(pro mne).
  • animace ujdou
  • humor
  • příběh zamotává eště více
  • nic velkého nečekat
  • dalo se stoho vitěžit více

Dodatečné informace

Původní název:
The Star Wars: Clone Wars (více)
  • USA Star Wars: Klonové války
  • USA The Star Wars: Clone Wars
Země původu:
USA
Čeština:
Star Wars: Klonové války je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch