Mission: Impossible 7 a 8 se opět odkládají. Druhého Top Gunu se fanoušci Toma Cruise letos už ale snad dočkají

Mission: Impossible 7 a 8 se opět odkládají. Druhého Top Gunu se fanoušci Toma Cruise letos už ale snad dočkají 4 obrázky v galerii
Mission: Impossible - Fallout (2018) | Foto: Paramount Pictures
Dalším pokračováním nejúspěšnější filmové série Mission: Impossible Toma Cruise se stále nedaří dostat do kin, ale nový Top Gun bude lákat do kinosálů v květnu.

Studio Paramount Pictures se rozhodlo znovu odložit sedmý a osmý díl akčně špionážní série Mission: Impossible. Sedmičky, která je aktuálně v postprodukci, jsme se měli původně dočkat letos v září, místo toho ji ale uvidíme nejdříve až v červenci roku 2023. Osmička, která se ještě ani nezačala natáčet, měla do kin dorazit příští rok, kvůli zpoždění sedmičky se tak ale stane až v červnu 2024.

Mission: Impossible - Fallout | Foto: Paramount Pictures

Hlavním důvodem dalšího odkladu je zřejmě obava producentů ze stále nekončící koronavirové pandemie, která by mohla výrazně ohrozit komerční úspěch sedmého filmu mimořádně populární značky.

Už dlouho se ví, že dvojice filmů na sebe bude dějově přímo navazovat, takže půjde v podstatě o jeden velký snímek. Stejně jako pětku a šestku i následující dva díly režíruje Christopher McQuarrie, držitel Oscara za scénář ke krimi Obvyklí podezřelí. Kromě Cruise si své role z předchozích dílů zopakují i Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Henry Czerny a další.

Top Gun: Maverick | Foto: Paramount Pictures

Fanoušci Toma Cruise se nicméně můžou nadále těšit na pokračování hitu Top Gun, nesoucí podtitul Maverick, které má v českých kinech premiéru 26. května.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články