Snake Eyes: Spin-off G.I. Joe se představuje v prvním traileru

Snake Eyes: Spin-off G.I. Joe se představuje v prvním traileru 4 obrázky v galerii
Snake Eyes | Foto: Paramount Pictures
Studio Paramount Pictures se připomnělo se svou novinkou - Snake Eyes: G. I. Joe Origins. Vydalo sérii prvních oficiálních fotografií z filmu, plakát a nyní i trailer.

V hlavní roli maskovaného a nemluvného hrdiny se představí Henry Golding. Režíruje Robert Schwentke podle scénáře od Evana Spiliotopoulose. V dalších rolích se představí Andrew Koji (jako Storm Shadow), Úrsula Corberó (jako Baronka), Samara Weaving (Scarlett), Haruka Abe (Akiko), Tahehiro Hira (Kenta) a Iko Uwais (Hard Master).

Snake Eyes | Foto: Paramount Pictures

A zde je oficiální zápletka:

Snake Eyes je samotář, který je přijat do pradávného japonského klanu zvaného Arashikage poté, co zachrání život jeho zákonnému dědici. Po příjezdu do Japonska čeká na Snakea výcvik a vytoužený domov. Po nějaké době ho tu ale dožene jeho temná minulost, která otestuje nejen jeho čest a věrnost, ale i důvěru těch, na kterých mu záleží nejvíc.

Premiéra Snake Eyes: G. I. Joe Origins je pro kina zatím stanovena na 23. července letošního roku. Tak uvidíme, zda se nebude přesouvat, nebo zda nezamíří na VOD.

Ankety
Chtěli byste vidět Rambův příběh v pojetí Quentina Tarantina?
Ano, určitě by to bylo velmi zajímavé
Ne, verze se Stallonem je vynikající
Možná, ale raději bych, aby zase natočil něco vlastního
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist