21.4.2021, 16:00

Dalších sérií Zaklínače, Cobry Kai a TY se dočkáme ještě letos

Dalších sérií Zaklínače, Cobry Kai a TY se dočkáme ještě letos 4 obrázky v galerii
Cobra Kai | Foto: Netflix
Netflix oznámil, že dalších sérií oblíbených seriálů se diváci dočkají ještě letos, konkrétně v poslední čtvrtině roku, a to navzdory faktu, že natáčení druhé série Zaklínače a třetí řady thrilleru TY se potýkalo se drženími souvisejícími se současnou pandemií koronaviru.

Druhá řada Zaklínače přitom vznikala přes rok, natáčení začalo již v únoru roku 2020, ale s ohledem na řádění koronaviru bylo dvakrát zastaveno. Nejdříve krátce po jeho začátku a smělo se rozjet až v srpnu 2020, aby ho v listopadu přerušilo pozitivní testování několika členů štábu. Není tedy divu, že když natáčení na začátku tohoto měsíce úspěšně došlo do finále, měli všichni velkou radost. Do role Geralta z Rivie se samozřejmě vrací Henry Cavill, Anya Chalotra ztvární Yennefer a Freya Allan Ciri.

Zaklínač | Foto: Netflix

S podobnými problém jako Zaklínač se potýkalo i natáčení seriálu Ty vycházející z knižní série Caroline Kepnes. Do rolí Joe a Love se vrací Penn Badgley a Victoria Pedretti.

Oba seriály na konci roku doplní čtvrtá řada Cobry Kai. V tomto případě naštěstí k žádným velkým zdržením nedošlo. Těšit se můžete na pokračování životních příběhů ústředních postav Daniela (Ralph Macchio), Johnnyho (William Zabka), Sam (Mary Mouser) a Miguela (Xolo Maridueña).

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články