Highlander: Režisér Johna Wicka pořád pracuje na nové verzi

Highlander: Režisér Johna Wicka pořád pracuje na nové verzi 6 obrázků v galerii
Highlander | Foto: 20th Century Fox
Naposledy jsme o tomhle projektu (s tímhle týmem) psali v roce 2018. A světě div se, ono pořád ještě platí, že by měl režisér Chad Stahelski natočit nového Highlandera.

Stahelski se filmu upsal ještě mnohem dříve a to v roce 2016. Od té doby se sem tam objeví nějaká zpráva, ale nic moc konkrétního. Nyní se k rebootu Highlandera vyjádřil sám Stahelski: "Usilovně na Highlanderovi pracujeme. Ladíme scénář, pečlivě promýšlíme, jak to všechno zapadne do sebe. Pravděpodobně teď každý řešíme i hodně osobních věcí, ale to nás nijak nezpomalilo." Proč to tedy tak trvá? Inu, Stahelski před pár lety uvedl, že nevyvíjí jen jeden film, ale rovnou celou novou trilogii. Pravděpodobně tak vzniká nejenom jeden scénář, ale i jakýsi "velký plán" pro celou sérii a pokud ano, pak de facto pracuje tvůrčí tým hned na třech příbězích najednou.

Nový Highlander každopádně zatím ani nemá stanovené datum natáčení, takže i kdyby šlo všechno dobře, je velmi nepravděpodobné, že bychom film v kinech viděli dříve než v roce 2022. Pokud jde o scénář, ten naposledy měli na starost Andrew Barrer a Gabriel Ferrari, kteří napsali Ant-Mana 2. Jako místo natáčení by filmařům podle starších zpráv mohla posloužit Jihoafrická republika, což je výrazný odklon od původní newyorské-skotské scenérie.

Highlander 3
Highlander: Zúčtování
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články