Superhrdinové jinak aneb Takhle jste je ještě určitě neviděli

Superhrdinové jinak aneb Takhle jste je ještě určitě neviděli 10 obrázků v galerii
Když se řekne superhrdina, všem se vybaví úžasný týpek s prďáckýma schopnostma, který dokáže nakopat zadek jakémukoliv padouchovi. Sice při tom občas dostane nějakou tu ránu a třeba dojde i na jizvu, výsledek je ale vždy stejný - dobro vítězí!

A to je něco, na co všichni slyšíme - triky, nabušená akce, sympatický hrdina a porážka zla. Ostatně všechny filmové podoby komiksových příběhů jsou trefa do černého. DC sice zatím ještě ve světě filmu trošku pokulhává, ale návštěvnost kina s ohledem na Avengers, Wonder Woman, Aquamana a další snímky studí Marvel nebo Warner Bros. hovoří jasně.

Co se na ně ale podívat z trošku jiného pohledu? Takový superhrdina je totiž dokonalý vzor pro nás všechny - jsou stateční, mají své zásady a bojují za něco vznešenějšího, lepšího. Ví, co je skutečně důležité a znají hodnotu života. Modelové jako ze žurnálu a přesně v tom je zakopaný pes. :-)

Kdesi v Oregonu v Portlandu žije animátor a výtvarník jménem David Talaski-Brown, který si s aspektem modelu trošku pohrál a přepracoval jednotlivé superhrdiny do podoby pin-up girls, tedy modelek, které dokonale propagují buď nějaký produkt nebo atraktivní sex symbol. Reklamní produkty tentokrát zůstaly stranou a došlo tak pouze na propagaci sebe sama.

Aquaman | Foto: David Talaski-Brown
Tony Stark | Foto: David Talaski-Brown

A musím uznat, že práce je to dokonalá a kdo by si chtěl svého Thora i s jeho mocnou zbraní pověsit někde doma, vězte, že dané obrázky jsou na Davidově Instagramu a jsou k prodeji. :-D Kompletní sbírku obrázků najdete v galerii článku.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články