Trailer: Stifler z Prciček se vydává na dráhu oblíbeného sériového vraha Dextera

Trailer: Stifler z Prciček se vydává na dráhu oblíbeného sériového vraha Dextera 5 obrázků v galerii
Bloodline | Foto: Blumhouse Productions
Seann William Scott kdysi zazářil jako Stiffler v kultovní komediální sérii Prci, prci, prcičky, ale jinak mu štěstí moc nepřálo. Sem tam narazil na nějakou zajímavější látku (Goon, Vítejte v džungli), ale opravdové hity se mu vyhýbají.

Dokonce i v televizi štěstí ho minulo, když převzal jednu z hlavních rolí seriálu Smrtonosná zbraň a užil si pouhou jedinou sezónu, než došlo ke zrušení. Novinka Bloodline by konečně mohla smůlu prolomit - jde totiž o horor společnosti Blumhouse Productions, které se v poslední době na tomhle žánrovém poli hodně daří (Uteč, nový Halloween, Rozpolcený, Očista).

Scott ve filmu hraje Evana, chlápka, který je sociální pracovník, nadevše si cení rodiny a zrovna se mu narodil syn. A podle hesla "s dětmi se všechno změní" najednou Evan úplně nezvládá lidi, kteří ubližují svým dětem. Dělá v systému a ví, že nejde vždycky všem pomoci. Minimálně ne legální cestou.

Stylem snímání to hodně připomíná Upgrade, což ale nepřekvapí, jde o práci stejného studia. Přímo excelentní je střih upoutávky, která navozuje sakra tísnivou atmosféru. Snad jen škoda, že Scott působí až tak vyšinutě. Jeho charakter extra sympaticky zatím nevypadá, ale možná je to tvůrčí záměr.

Bloodline zatím nemá české datum premiéry. Do US kin vstoupí 20. září.

Bloodline | Foto: Blumhouse Productions
Ankety
Který filmový padouch je podle vás nejlepší?
Calvera
Darth Vader
Frank
Hannibal Lecter
Hans Gruber
Hans Landa
John Doe
Joker
Mildred Ratchedová
T-1000
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist