Komu Chris Hemsworth "ukradl" roli Thora? Napovíme, že s ním má něco společného Miley Cyrus

Komu Chris Hemsworth "ukradl" roli Thora? Napovíme, že s ním má něco společného Miley Cyrus 4 obrázky v galerii
Thor: Ragnarok | Foto: Marvel Studios
Ačkoliv si v současné době už nedokážeme představit nordického boha blesku bez tváře Chrise Hemswortha, nemuselo tomu tak vůbec být. V roli mocného a bájného Thora mohl totiž původně hrát někdo úplně jiný.

A to jeho mladší bratr Liam Hemsworth, který se před pár týdny oženil se svou dlouholetou známostí - zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus. Jak se vůbec stalo, že velký brácha ukradl tomu mladšímu roli? Inu vyhrály ostřejší lokty. Starší a větší sourozenec využil bratrova úspěchu u konkurzu a svezl se s ním.

Chris Hemsworth - Thor | Foto: Marvel Studios

„Pamatuji si, že jsem seděl ve Vancouveru na natáčení Chaty v horách s Drewem Goddardem a Jossem Whedonem,“ zavzpomínal na onu situaci Chris Hemsworth. „Oba si prohlíželi nejlepších pět kandidátů na Thora a zeptali se mě, proč tam nejsem. Co se stalo? Řekl jsem, že nevím, že jsem asi prošustroval konkurz. Oba to nechápali. Můj manažer pak volal a řekl štábu, že Liam má ještě staršího bratra, jestli by mohl přijít znovu. Tak jsem měl druhý konkurz ve Vancouveru v hotelovém pokoji a roli Anthonyho Hopkinse četla má máma a musela do toho asi pořádně šlápnout, protože můj druhý konkurz byl úplně jiný než ten první. Myslím, že tentokrát jsem měl i víc motivace a možná jsem byl i trochu frustrovaný, že mladší brácha se dostal dál než já, a to mě nakoplo.“

Liam Hemsworth - Hunger Games | Foto: Lionsgate Films

Jak je vidět, druhá šance se prostě někdy vyplatí. A to, že Chris vypálil bráchovi rybík? To si asi chlapci museli vyříkat hezky doma, sami mezi sebou. Liama to ale nemusí moc mrzet. Následující rok získal roli Galea ve filmové sérii Hunger Games a přebral otěže ve Dni nezávislosti 2. Vůbec se dá zatím říci, že Hemsworthovi bratři se vezou na vlně poměrně vysoké popularity. A to, zda se k nim někdy přidá i nejstarší ze sourozenecké trojice Luke, se ještě uvidí.

Luke Hemsworth - Westworld | Foto: HBO
Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články