Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jakub.polak
Jakub Polák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
32
Od nejnovějších
Terapie láskou
(2012)
7. 3. 2013
7
Provaz
(1948)
26. 2. 2013
7.5
Nespoutaný Django
(2012)
2. 2. 2013
6.5
Skyfall
(2012)
2. 1. 2013
5
Zohan: Krycí jméno Kadeřník
(2008)
28. 10. 2012
8
Tak jako v nebi
(2004)
28. 10. 2012
9.5
Cesta do lesa
(2012)
18. 10. 2012
8.5
Životy těch druhých
(2006)
1. 10. 2012
9
Ve stínu
(2012)
28. 9. 2012
7.5
Země bez zákona
(2012)
21. 9. 2012
7.5
Temný rytíř povstal
(2012)
4. 8. 2012
4
Zobani
(1993)
19. 7. 2012
7.5
Muži v černém 3
(2012)
18. 6. 2012
8
Tacho
(2010)
11. 6. 2012
5
Prometheus
(2012)
9. 6. 2012
4.5
Diktátor
(2012)
20. 5. 2012
9
Umělec
(2011)
7. 3. 2012
9
Černobílý svět
(2011)
4. 3. 2012
7.5
Nebezpečná metoda
(2011)
4. 3. 2012
8
Železná lady
(2011)
4. 3. 2012
7
Zakletý v čase
(2009)
14. 7. 2011
2
Melancholie
(2011)
7. 7. 2011
8
Nevinnost
(2011)
4. 7. 2011
8
Lidice
(2011)
22. 6. 2011
8
Fimfárum - Do třetice všeho dobrého 3D
(2011)
23. 2. 2011
6.5
Špína
(2005)
17. 1. 2011
4.5
Občanský průkaz
(2010)
17. 11. 2010
8
Landův lektvar lásky
(2009)
29. 9. 2010
5
Expendables: Postradatelní
(2010)
27. 9. 2010
8.5
Počátek
(2010)
19. 9. 2010
7.5
Akumulátor 1
(1993)
17. 9. 2010
8.5
¡Gol!
(2002)
15. 7. 2010
10