Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Arne1
Jiří Kuchta
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
187
Od nejnovějších
Aeon - Countdown im All
(2000)
10. 11. 2018
4
Teletubbies
(1997)
10. 11. 2018
0
JAG
(1995)
10. 11. 2018
9.5
Herkules
(1995)
10. 11. 2018
3
Xena: Princezna bojovnice
(1995)
10. 11. 2018
6.5
Liga výjimečných
(2003)
10. 11. 2018
6.5
Den, kdy se zastavila Země
(2008)
10. 11. 2018
6.5
Zathura: Vesmírné dobrodružství
(2005)
10. 11. 2018
3
Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života
(2003)
10. 11. 2018
8.5
Akta X: Chci uvěřit
(2008)
10. 11. 2018
10
Green Lantern: První let
(2009)
10. 11. 2018
5
Útěk na Horu čarodějnic
(2009)
10. 11. 2018
8
Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
(2004)
10. 11. 2018
7
Star Trek X: Nemesis
(2002)
10. 11. 2018
10
Hvězdná brána: Archa pravdy
(2008)
10. 11. 2018
9.5
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
(2005)
10. 11. 2018
0.5
Muži v černém 2
(2002)
10. 11. 2018
7.5
Stopařův průvodce po Galaxii
(2005)
10. 11. 2018
8
Vynoření
(2004)
10. 11. 2018
9.5
Hvězdná brána: Návrat
(2008)
10. 11. 2018
10
Evoluce
(2001)
10. 11. 2018
9.5
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
10. 11. 2018
2
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
(2008)
10. 11. 2018
8.5
Star Trek: The Experience
(1998)
10. 11. 2018
9
Star Trek: Hidden Frontier
(2000)
10. 11. 2018
9.5
Poslání, část první
(1993)
10. 11. 2018
9
Pancéřová holka
(1995)
10. 11. 2018
3.5
Futuresport
(1998)
10. 11. 2018
2.5
Battlestar Galactica: The Second Coming
(1999)
10. 11. 2018
7
Babylon 5: Volání do zbraně
(1999)
10. 11. 2018
10
Babylon 5: Třetí prostor
(1998)
10. 11. 2018
10
Babylon 5: Řeka duší
(1998)
10. 11. 2018
10
Babylon 5: In the Beginning
(1998)
10. 11. 2018
10
Bojiště Země: Sága roku 3000
(2000)
10. 11. 2018
8.5
Highlander: Zúčtování
(2000)
10. 11. 2018
10
Univerzální voják: Zpět v akci
(1999)
10. 11. 2018
5
Šišouni v New Yorku
(1993)
10. 11. 2018
1.5
Critters 3
(1991)
10. 11. 2018
1
Supernova
(2000)
10. 11. 2018
6
Mstitelé
(1998)
10. 11. 2018
5.5
1
2
3
4
5