Ceny Emmy 2014 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající režie nefiktivního pořadu

Al midan
Al midan
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Cosmos: A SpaceTime Odyssey

Vynikající hudební režie

The Night That Changed America: A Grammy Salute to the Beatles
The Night That Changed America: A Grammy Salute to the Beatles

Vynikající scénář pro nefiktivní pořad

Vynikající kamera pro seriál snímaný více kamerami

Vynikající kamera pro reálný pořad

Benjamin J. Shearin
Benjamin J. Shearin
James Kusyk
James Kusyk
Steve Wright
Steve Wright

Vynikající kamera pro nefiktivní pořad

Al midan
Al midan
Ahmed Hassan
Ahmed Hassan
Cressida Trew
Cressida Trew
Muhammad Hamdy
Muhammad Hamdy
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Cosmos: A SpaceTime Odyssey

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Elizabeth Macey
Elizabeth Macey
Ken Van Duyne
Ken Van Duyne

Vynikající kostýmy pro seriál

Alex Fordham
Alex Fordham
Nina Ayres
Nina Ayres
Sheena Wichary
Sheena Wichary

Vynikající míchání zvuku pro nefiktivní pořad

Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
David Torres
David Torres
Mark Hensley
Mark Hensley
Paul Aronoff
Paul Aronoff

Vynikající míchání zvuku pro mini-seriál nebo film

Andy Kris
Andy Kris
Bruce Litecky
Bruce Litecky
Bruce Litecky
Bruce Litecky
Doug Andham
Doug Andham
Joe Earle
Joe Earle
Chris Philp
Chris Philp
David Raines
David Raines
Mark Server
Mark Server
Michael Playfair
Michael Playfair
Mark Linden
Mark Linden
Tara Paul
Tara Paul
Doug Sinclair
Doug Sinclair
Howard Bargroff
Howard Bargroff
John Mooney
John Mooney
Peter Gleaves
Peter Gleaves

Vynikající střih obrazu pro nefiktivní pořad

Al midan
Al midan
Christopher de la Torre
Christopher de la Torre
Mohammed el Manasterly
Mohammed el Manasterly
Pedro Kos
Pedro Kos
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
The Sixties
The Sixties

Vynikající střih zvuku pro seriál

Benjamin L. Cook
Benjamin L. Cook
Brett Voss
Brett Voss
Iain Eyre
Iain Eyre
Jeffrey A. Pitts
Jeffrey A. Pitts
Michael Baber
Michael Baber
Susan Cahill
Susan Cahill
Bradley C. Katona
Bradley C. Katona
Brett Voss
Brett Voss
Dylan T. Wilhoit
Dylan T. Wilhoit
Jed M. Dodge
Jed M. Dodge
Tim Kimmel
Tim Kimmel

Vynikající původní hudba a slova

The 67th Annual Tony Awards
The 67th Annual Tony Awards
Tom Kitt
Tom Kitt
Rebecca Drysdale
Rebecca Drysdale
A Christmas Carol: The Concert
A Christmas Carol: The Concert
Alisa Hauser
Alisa Hauser

Vynikající design úvodních titulků

Jennifer Sofio
Jennifer Sofio
Raoul Marks
Raoul Marks
Alan Williams
Alan Williams
Brian Butcher
Brian Butcher
Karin Fong
Karin Fong
Kris Kuksi
Kris Kuksi
Michelle Dougherty
Michelle Dougherty
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Curtis Doss
Curtis Doss
Randall Smith
Randall Smith
Shaun Collings
Shaun Collings
Tom Connors
Tom Connors
Jon Forsman
Jon Forsman
Leanne Dare
Leanne Dare
Yi-Jen Liu
Yi-Jen Liu

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Eric Dawson
Eric Dawson
Meagan Lewis
Meagan Lewis
Meagan Lewis
Meagan Lewis
Julia Duff
Julia Duff
Kate Rhodes James
Kate Rhodes James

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Vynikající kadeřnictví pro seriál snímaný jednou kamerou

Adam James Phillips
Adam James Phillips

Vynikající kadeřnictví pro mini-seriál nebo film

Daina Daigle
Daina Daigle
Michelle Ceglia
Michelle Ceglia
Monte Haught
Monte Haught