Ceny Emmy 2010 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající hudební režie

Vancouver 2010: XXI Olympic Winter Games
Vancouver 2010: XXI Olympic Winter Games
Dave Pierce
Dave Pierce
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
(Columbia Broadcasting System (CBS))
(Columbia Broadcasting System (CBS))
Rob Berman
Rob Berman
Rob Mathes
Rob Mathes
In Performance at the White House: Fiesta Latina
In Performance at the White House: Fiesta Latina
Celtic Woman: Songs from the Heart
Celtic Woman: Songs from the Heart

Vynikající scénář pro nefiktivní pořad

The National Parks: America's Best Idea
The National Parks: America's Best Idea
Life
Life
Paul Spillenger
Paul Spillenger
Anthony Bourdain: No Reservations
Anthony Bourdain: No Reservations
America: The Story of Us
America: The Story of Us
The Buddha
The Buddha

Vynikající umělecká režie pro mini-seriál nebo film

Vynikající kamera pro reálný pořad

"cinematography team" (CBS)
"cinematography team" (CBS)
Top Chef
Top Chef
Tim Spellman
Tim Spellman
(Discovery Channel)
(Discovery Channel)
Carston Bell
Carston Bell
Man vs. Wild
Man vs. Wild
Petr Cikhart
Petr Cikhart
Richard Forman
Richard Forman
Sylvestre Campe
Sylvestre Campe
Tom Cunningham
Tom Cunningham
Top Chef Masters
Top Chef Masters
Gus Dominguez
Gus Dominguez

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

(20th Century Fox Television)
(20th Century Fox Television)
Robert Frye
Robert Frye
Stephen Paul Fackrell
Stephen Paul Fackrell
Ann Shea
Ann Shea
John Shaffner
John Shaffner
Amy Feldman
Amy Feldman
Cabot McMullen
Cabot McMullen
Bernard Vyzga
Bernard Vyzga
Jerie Kelter
Jerie Kelter

Vynikající kamera pro nefiktivní pořad

Life
Life
"cinematography team" (Discovery Channel)
"cinematography team" (Discovery Channel)
"cinematography team" (Discovery Channel)
"cinematography team" (Discovery Channel)
America: The Story of Us
America: The Story of Us
"cinematography team" (Animal Planet)
"cinematography team" (Animal Planet)
The National Parks: America's Best Idea
The National Parks: America's Best Idea

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Georgia O'Keeffe
Georgia O'Keeffe
Fran Vega-Buck
Fran Vega-Buck
Emma
Emma
Amanda Keable
Amanda Keable

Vynikající kostýmy pro seriál

Marisa Aboitiz
Marisa Aboitiz
Joanna Brett
Joanna Brett
Remy Pearce
Remy Pearce
Daniele Hollywood
Daniele Hollywood
Jennifer Rogien
Jennifer Rogien

Vynikající míchání zvuku pro nefiktivní pořad

(CBS)
(CBS)
Dean Gaveau
Dean Gaveau
Jerry Masanky Chabane
Jerry Masanky Chabane
Jim Ursulak
Jim Ursulak
Troy Smith
Troy Smith
The National Parks: America's Best Idea
The National Parks: America's Best Idea
Dominick Tavella
Dominick Tavella
Spectacle: Elvis Costello with...
Spectacle: Elvis Costello with...
Jay Vicari
Jay Vicari
John Harris
John Harris
Susan Pelino
Susan Pelino
Life
Life
Graham Wild
Graham Wild
John Rigatuso
John Rigatuso

Vynikající míchání zvuku pro mini-seriál nebo film

(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
Andrew Ramage
Andrew Ramage
Daniel J. Leahy
Daniel J. Leahy
Andrew Ramage
Andrew Ramage
Craig Mann
Craig Mann
Daniel Leahy
Daniel Leahy

Vynikající střih obrazu pro nefiktivní pořad

(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
Arielle Amsalem
Arielle Amsalem
Geeta Gandbhir
Geeta Gandbhir
Life
Life
Sharon Gillooly
Sharon Gillooly
Josh Earl
Josh Earl
Kelly Coskran
Kelly Coskran
America: The Story of Us
America: The Story of Us
Eric Myerson
Eric Myerson
Joseph McCasland
Joseph McCasland

Vynikající střih obrazu pro reálný pořad

Intervention
Intervention
Erik Christensen
Erik Christensen
Arek Hope
Arek Hope
Hilary Scratch
Hilary Scratch
Karin Hoving
Karin Hoving
Matt Deitrich
Matt Deitrich
Phil Stuben
Phil Stuben
Steve Mellon
Steve Mellon
Tenna Guthrie
Tenna Guthrie
(CBS)
(CBS)
Jacob Parsons
Jacob Parsons
Jenn Nelson
Jenn Nelson
Mike Bolanowski
Mike Bolanowski
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Rich Remis
Rich Remis
Top Chef
Top Chef
Adrienne Salisbury
Adrienne Salisbury
Jamie Pedroza
Jamie Pedroza
Matt Reynolds
Matt Reynolds
Steve Lichtenstein
Steve Lichtenstein
Andrew Bolhuis
Andrew Bolhuis
Chad Bertalotto
Chad Bertalotto
Evan Mediuch
Evan Mediuch
Tim Atzinger
Tim Atzinger

Vynikající střih zvuku pro seriál

Cathie Speakman
Cathie Speakman
Jeff Charbonneau
Jeff Charbonneau
Jeffrey R. Whitcher
Jeffrey R. Whitcher
Laura Macias
Laura Macias
Pembrooke Andrews
Pembrooke Andrews
Shawn Kennelly
Shawn Kennelly
Vince Nicastro
Vince Nicastro
William Dotson
William Dotson
(American Movie Classics (AMC))
(American Movie Classics (AMC))
Cormac Funge
Cormac Funge
Dominique Decaudain
Dominique Decaudain
Gregg Barbanell
Gregg Barbanell
Jane Boegel
Jane Boegel
Jason Tregoe Newman
Jason Tregoe Newman
Kathryn Madsen
Kathryn Madsen
Kurt Nicholas Forshager
Kurt Nicholas Forshager
Mark Cookson
Mark Cookson
Christian Buenaventura
Christian Buenaventura
Jason Krane
Jason Krane
Jeff Gunn
Jeff Gunn
John Benson
John Benson
Stuart Martin
Stuart Martin
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
(20th Century Fox Television)
(20th Century Fox Television)
Paul Curtis
Paul Curtis
Rick Norman
Rick Norman
Shelley Roden
Shelley Roden
(American Broadcasting Company (ABC))
(American Broadcasting Company (ABC))
Adam De Coster
Adam De Coster
Alex Levy
Alex Levy
Carla Murray
Carla Murray
Christopher B. Reeves
Christopher B. Reeves
Geordy Sincavage
Geordy Sincavage
James Bailey
James Bailey
Jay Keiser
Jay Keiser
Maciek Malish
Maciek Malish
Mark Allen
Mark Allen
Thomas DeGorter
Thomas DeGorter

Vynikající původní titulní hudba k úvodním titulkům

Vynikající design úvodních titulků

(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
Anthony Santoro
Anthony Santoro
Dean Haspiel
Dean Haspiel
Marci Ichimura
Marci Ichimura
Thomas Barham
Thomas Barham
Cara McKenney
Cara McKenney
Mark Gardner
Mark Gardner
Steve Fuller
Steve Fuller
Cara McKenney
Cara McKenney
Jeremy Cox
Jeremy Cox
Karin Fong
Karin Fong
Bob Swensen
Bob Swensen
Michael Riley
Michael Riley
Ahmet Ahmet
Ahmet Ahmet
Lauren Hartstone
Lauren Hartstone
Steve Fuller
Steve Fuller

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Camille H. Patton
Camille H. Patton
Christine King
Christine King
Jennifer Euston
Jennifer Euston
Suzanne M. Smith
Suzanne M. Smith
Emma
Emma
Gemma Hancock
Gemma Hancock
Ellen Chenoweth
Ellen Chenoweth

Vynikající zvláštní třída pořadů

The 63rd Annual Tony Awards
The 63rd Annual Tony Awards
Ricky Kirshner
Ricky Kirshner
Agnes Chu
Agnes Chu
Greggory Nations
Greggory Nations
Judi Stroh
Judi Stroh
Paul Beddoe-Stephens
Paul Beddoe-Stephens
Rachel Maceiras
Rachel Maceiras
Avatar: Creating the World of Pandora
Avatar: Creating the World of Pandora
Jason Groff
Jason Groff
Vancouver 2010: XXI Olympic Winter Games
Vancouver 2010: XXI Olympic Winter Games
David Neal
David Neal
Clint Koltveit
Clint Koltveit
Eric Gurian
Eric Gurian
William Sell
William Sell

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Camille H. Patton
Camille H. Patton
Jennifer Lare
Jennifer Lare
Julie Tucker
Julie Tucker
Ross Meyerson
Ross Meyerson
Eric Dawson
Eric Dawson
Jim Carnahan
Jim Carnahan

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Carrie Audino
Carrie Audino
Laura Schiff
Laura Schiff
Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein
Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein
Shawn Dawson
Shawn Dawson
Beth Sepko
Beth Sepko
John Brace
John Brace
Linda Lowy
Linda Lowy

Vynikající nefiktivní seriál

The National Parks: America's Best Idea
The National Parks: America's Best Idea
Life
Life
Catherine McCarthy
Catherine McCarthy
Martha Holmes
Martha Holmes
Paul Spillenger
Paul Spillenger
Bonnie Lafave
Bonnie Lafave
Mary Recine
Mary Recine
Ric Burns
Ric Burns
Robin Espinola
Robin Espinola
Susan Bellows
Susan Bellows
Ethan Prochnik
Ethan Prochnik
Jeff Conroy
Jeff Conroy
Matt Renner
Matt Renner
Paul Gasek
Paul Gasek

Vynikající individuální výkon v animaci

Charles Ragins
Charles Ragins
Generator Rex
Generator Rex
Chu-Hui Song
Chu-Hui Song
Generator Rex
Generator Rex
Nora Murphy-Breden (background painter) (Cartoon Network)
Nora Murphy-Breden (background painter) (Cartoon Network)
Prep & Landing
Prep & Landing
Andrew Edward Harkness
Andrew Edward Harkness
The Ricky Gervais Show
The Ricky Gervais Show
Andy Bialk
Andy Bialk
Prep & Landing
Prep & Landing
(American Broadcasting Company (ABC))
(American Broadcasting Company (ABC))
Billy George
Billy George
Heart of Stone:
Heart of Stone:
Chris Do (art director) (vevo.com)
Chris Do (art director) (vevo.com)
Greg Colton
Greg Colton
Prep & Landing
Prep & Landing

Vynikající nefiktivní speciál

Teddy: In His Own Words
Teddy: In His Own Words
Dyllan McGee
Dyllan McGee
Johnny Mercer: The Dream's on Me
Johnny Mercer: The Dream's on Me
Saturday Night Live in the 2000s: Time and Again
Saturday Night Live in the 2000s: Time and Again
The Simpsons 20th Anniversary Special: In 3-D! On Ice!
The Simpsons 20th Anniversary Special: In 3-D! On Ice!
Believe: The Eddie Izzard Story
Believe: The Eddie Izzard Story
James Goddard
James Goddard
John Gore
John Gore
Max Burgos
Max Burgos
Sarah Townsend
Sarah Townsend

Vynikající reálný pořad

Food Revolution
Food Revolution
Adam Sher
Adam Sher
Anthony Carbone
Anthony Carbone
Charles Wachter
Charles Wachter
Craig Armstrong
Craig Armstrong
Jason C. Henry
Jason C. Henry
Joe Coleman
Joe Coleman
Zoë Collins
Zoë Collins
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Amber Mazzola
Amber Mazzola
Bryan Scott
Bryan Scott
Cori Abraham
Cori Abraham
Jenn Levy
Jenn Levy
Kelly Welsh
Kelly Welsh
Lisa Tucker
Lisa Tucker
Antiques Roadshow
Antiques Roadshow
Marsha Bemko
Marsha Bemko

Vynikající animovaný pořad

Alien Earths
Alien Earths
(National Geographic Channel)
(National Geographic Channel)
Dana Berry
Dana Berry
Dave Jerrard
Dave Jerrard
Jason Hearne
Jason Hearne
Ray Villard
Ray Villard
(20th Century Fox Television)
(20th Century Fox Television)
Brian Kelley
Brian Kelley
Jeff Westbrook
Jeff Westbrook
Joel H. Cohen
Joel H. Cohen
John Frink
John Frink
Kevin Curran
Kevin Curran
Matt Selman
Matt Selman
Oscar Cervantes
Oscar Cervantes
Ron Hauge
Ron Hauge
Stephanie Gillis
Stephanie Gillis
The Ricky Gervais Show
The Ricky Gervais Show
(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
Bob Higgins
Bob Higgins
Glyn Hughes
Glyn Hughes
Lisa Ullmann
Lisa Ullmann
Michelle Papandrew
Michelle Papandrew
Nick Bertonazzi
Nick Bertonazzi

Vynikající výkon pořadu v zábavě

Mitzi Gaynor: Razzle Dazzle! The Special Years
Mitzi Gaynor: Razzle Dazzle! The Special Years
(WLIW-21)
(WLIW-21)
David Stern
David Stern
Rene Reyes
Rene Reyes
Shane Rosamonda
Shane Rosamonda

Vynikající informativní speciál

Healthy Smiles: A Family Guide
Healthy Smiles: A Family Guide
Douglas Wester
Douglas Wester

Vynikající varieté, hudební, nebo komediální speciál

The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
Bill Maher... But I'm Not Wrong
Bill Maher... But I'm Not Wrong
(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
Liz Stanton
Liz Stanton
The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concert
The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concert
(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
Joel Peresman
Joel Peresman
Robin Williams: Weapons of Self Destruction
Robin Williams: Weapons of Self Destruction
(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
Mason Steinberg
Mason Steinberg
Hope for Haiti Now: A Global Benefit for Earthquake Relief
Hope for Haiti Now: A Global Benefit for Earthquake Relief

Vynikající animovaný pořad (trvající hodinu nebo méně)

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Benjamin L. Cook
Benjamin L. Cook
Charles Maynes
Charles Maynes
Daniel S. Irwin
Daniel S. Irwin
David Williams
David Williams
Jody Thomas
Jody Thomas
John C. Stuver
John C. Stuver
John Finklea
John Finklea
Katie Rose
Katie Rose
Michelle Pazer
Michelle Pazer
Michael Feinberg
Michael Feinberg
Peter Baldock
Peter Baldock
Richard Todman
Richard Todman
(Syfy)
(Syfy)
Brian Campbell
Brian Campbell
Dario DiSanto
Dario DiSanto
James Wallace
James Wallace
Jay Cheetham
Jay Cheetham
Kris Fenske
Kris Fenske
Melody Drolet
Melody Drolet
Shane Shemko
Shane Shemko
Ellen Segal
Ellen Segal
Hilda Hodges
Hilda Hodges
Paul Curtis
Paul Curtis
Petra Bach
Petra Bach

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Christina Spring
Christina Spring
Derek Smith
Derek Smith
Joshua Cushner
Joshua Cushner
Sabrina Arnold
Sabrina Arnold
Steven Meyer
Steven Meyer
Thomas Bremer
Thomas Bremer
Zachariah Zaubi
Zachariah Zaubi
James Kawano
James Kawano
Jason Gross
Jason Gross
Krista McLean
Krista McLean
Luke Vallee
Luke Vallee
Mark Savela
Mark Savela
Robert Bourgeault
Robert Bourgeault
Steve Garrad
Steve Garrad
David R. Morton
David R. Morton
Derek Ledbetter
Derek Ledbetter
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Heather McAuliff
Heather McAuliff
Jesse Toves
Jesse Toves
Kyle Toucher
Kyle Toucher
Mike Gibson
Mike Gibson
Pierre Drolet
Pierre Drolet
Andrew Orloff
Andrew Orloff
Chris Zapara
Chris Zapara
Christopher Irving
Christopher Irving
Karen Czukerberg
Karen Czukerberg
Michael Cliett
Michael Cliett
Roberto Biagi
Roberto Biagi
Steve Graves
Steve Graves
Alec McClymont
Alec McClymont
Andrew Karr
Andrew Karr
Brenda Campbell
Brenda Campbell
Craig Van Den Biggelaar
Craig Van Den Biggelaar
Mark Savela
Mark Savela
Michael Lowes
Michael Lowes

Vynikající míchání zvuku pro varieté nebo hudební seriál nebo speciál

The 52nd Annual Grammy Awards
The 52nd Annual Grammy Awards
(Columbia Broadcasting System (CBS))
(Columbia Broadcasting System (CBS))
Bob La Masney
Bob La Masney
Eric Johnston
Eric Johnston
John Harris
John Harris
Michael Parker
Michael Parker
Mikael Stewart
Mikael Stewart
Pablo Munguia
Pablo Munguia
Paul Sandweiss
Paul Sandweiss
Ron Reeves
Ron Reeves
Tom Holmes
Tom Holmes
Tom Pesa
Tom Pesa
The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concert
The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concert
Al Centrella
Al Centrella
Bob Clearmountain
Bob Clearmountain
Brian Riordan
Brian Riordan
Carl Glanville
Carl Glanville
Jay Vicari
Jay Vicari
John Harris
John Harris
(20th Century Fox Television)
(20th Century Fox Television)
Alex Guessard
Alex Guessard
Andrew Fletcher
Andrew Fletcher
Brian Riordan
Brian Riordan
Bruce Arledge Jr.
Bruce Arledge Jr.
Christian Schrader
Christian Schrader
Conner Moore
Conner Moore
Ed Greene
Ed Greene
Gary Long
Gary Long
Michael Parker
Michael Parker
Paul Wittman
Paul Wittman
Randy Faustino
Randy Faustino
Tim Hatayama
Tim Hatayama
(American Broadcasting Company (ABC))
(American Broadcasting Company (ABC))
Brian Riordan
Brian Riordan
Conner Moore
Conner Moore
Ed Greene
Ed Greene
Frank Wolf
Frank Wolf
Michael Parker
Michael Parker
Pablo Munguia
Pablo Munguia
Patrick Baltzell
Patrick Baltzell
Robert Douglass
Robert Douglass
Toby Foster
Toby Foster
(20th Century Fox Television)
(20th Century Fox Television)
Andrew Fletcher
Andrew Fletcher
Brian Riordan
Brian Riordan
Christian Schrader
Christian Schrader
Conner Moore
Conner Moore
Ed Greene
Ed Greene
Gary Long
Gary Long
Michael Parker
Michael Parker
Randy Faustino
Randy Faustino
Boyd Wheeler
Boyd Wheeler
Eric Johnston
Eric Johnston
Evan Adelman
Evan Adelman
John Protzko
John Protzko

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Alec McClymont
Alec McClymont
Andrew Karr
Andrew Karr
Daniel Osaki
Daniel Osaki
Derek Ledbetter
Derek Ledbetter
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Heather McAuliff
Heather McAuliff
Mike Gibson
Mike Gibson
Pierre Drolet
Pierre Drolet
Ryan Schroer
Ryan Schroer
Ben 10: Alien Swarm
Ben 10: Alien Swarm
Andrew Orloff
Andrew Orloff
Brent Young
Brent Young
Sean McPherson
Sean McPherson

Vynikající střih zvuku pro nefiktivní pořad (snímaný jednou či více kamerami)

America: The Story of Us
America: The Story of Us
Phitz Hearne
Phitz Hearne
The National Parks: America's Best Idea
The National Parks: America's Best Idea
Dave Mast
Dave Mast
Jacob Ribicoff
Jacob Ribicoff
Margaret Shepardson-Legere
Margaret Shepardson-Legere
Meagan Frappiea
Meagan Frappiea
Ryan Gifford
Ryan Gifford
Life
Life
Kate Hopkins
Kate Hopkins
(CBS)
(CBS)
Jacob Parsons
Jacob Parsons
Jenn Nelson
Jenn Nelson
Mike Bolanowski
Mike Bolanowski
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Rich Remis
Rich Remis
Rick Livingstone
Rick Livingstone
Teddy: In His Own Words
Teddy: In His Own Words

Vynikající střih obrazu pro speciál (snímaný jednou nebo více kamerami)

The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concert
The 25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concert
Robin Williams: Weapons of Self Destruction
Robin Williams: Weapons of Self Destruction
Kathy Griffin: Balls of Steel
Kathy Griffin: Balls of Steel
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts

Vynikající míchání zvuku pro komediální nebo dramatický seriál (půlhodinový) a animaci

(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
Alec St. John
Alec St. John
Dennis Kirk
Dennis Kirk
Todd Orr
Todd Orr
Tom Stasinis
Tom Stasinis
Benjamin Patrick
Benjamin Patrick
John W. Cook II
John W. Cook II
Peter Nusbaum
Peter Nusbaum
Bill Marino
Bill Marino
Griffin Richardson
Griffin Richardson
Bob La Masney
Bob La Masney
Kathy Oldham
Kathy Oldham

Vynikající umělecká režie pro varieté, hudební nebo nefiktivní pořad

Eugene Lee
Eugene Lee
Joe DeTullio
Joe DeTullio
Keith Raywood
Keith Raywood
Christopher Goumas
Christopher Goumas
Joe Stewart
Joe Stewart
John Shaffner
John Shaffner
Super Bowl XLIV Halftime Show
Super Bowl XLIV Halftime Show
Bruce Rodgers
Bruce Rodgers
Mai Sakai
Mai Sakai
Sean Dougall
Sean Dougall
The 63rd Annual Tony Awards
The 63rd Annual Tony Awards
Seth Easter
Seth Easter
Steve Bass
Steve Bass

Vynikající střih obrazu pro komediální seriál (snímaný jednou nebo více kamerami)

Vynikající masky pro seriál snímaný jednou kamerou (bez prostetik)

Vynikající masky pro mini-seriál nebo film (bez prostetik)