Ceny Emmy 2004 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající režie nefiktivního pořadu

Born Rich
Born Rich
Jamie Johnson
Jamie Johnson
Queer Eye for the Straight Guy
Queer Eye for the Straight Guy
Laurie Kahn-Leavitt
Laurie Kahn-Leavitt

Vynikající scénář pro nefiktivní pořad

JFK: A Presidency Revealed
JFK: A Presidency Revealed
David C. Taylor
David C. Taylor
Pandemic: Facing AIDS
Pandemic: Facing AIDS
Mark Bailey
Mark Bailey
Fred Rogers: America's Favorite Neighbor
Fred Rogers: America's Favorite Neighbor
Rick Sebak
Rick Sebak

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

Amy Skjonsby-Winslow
Amy Skjonsby-Winslow
Ron Olsen
Ron Olsen
Ann Shea
Ann Shea
John Shaffner
John Shaffner
Charisse Cardenas
Charisse Cardenas
Denny Dugally
Denny Dugally
Glenda Rovello
Glenda Rovello
Melinda Ritz
Melinda Ritz
Donna Hamilton
Donna Hamilton
Ellen Waggett
Ellen Waggett
Garvin Eddy
Garvin Eddy

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný jednou kamerou

Janet Shaw
Janet Shaw
Scott P. Murphy
Scott P. Murphy
Cece Destefano
Cece Destefano
Karen Manthey
Karen Manthey
Scott Chambliss
Scott Chambliss

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající kostýmy pro seriál

Barbara Hause
Barbara Hause
Elizabeth Feldbauer
Elizabeth Feldbauer
Lorraine Calvert
Lorraine Calvert
Mark Agnes
Mark Agnes
Mei Lai Hippisley Coxe
Mei Lai Hippisley Coxe
Molly Rogers
Molly Rogers
Patricia Trujillo
Patricia Trujillo
Wendy Stefanelli
Wendy Stefanelli

Vynikající střih zvuku pro seriál

Amy Kane
Amy Kane
Anita Cannella
Anita Cannella
Benjamin L. Cook
Benjamin L. Cook
Carmine Rubino
Carmine Rubino
Devin Joseph
Devin Joseph
Kevin Wahrman
Kevin Wahrman
Larry Mann
Larry Mann
Mark Larry
Mark Larry
Samuel C. Crutcher
Samuel C. Crutcher
Takako Ishikawa
Takako Ishikawa
Cathie Speakman
Cathie Speakman
Jeff Charbonneau
Jeff Charbonneau
Jeffrey R. Whitcher
Jeffrey R. Whitcher
Laura Macias
Laura Macias
Paul Menichini
Paul Menichini
Pembrooke Andrews
Pembrooke Andrews
Shawn Kennelly
Shawn Kennelly
Todd Morrissey
Todd Morrissey
Vince Nicastro
Vince Nicastro
William Dotson
William Dotson
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Catherine Flynn
Catherine Flynn
Darren Wright
Darren Wright
David Werntz
David Werntz
John F. Reynolds
John F. Reynolds
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Rick Hammel
Rick Hammel
Rick Hromadka
Rick Hromadka
Thomas A. Harris
Thomas A. Harris
Troy Hardy
Troy Hardy
Walter Newman
Walter Newman
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Constance A. Kazmer
Constance A. Kazmer
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Darren Wright
Darren Wright
David Werntz
David Werntz
Karen Spangenberg
Karen Spangenberg
Kenneth Young
Kenneth Young
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Rick Hromadka
Rick Hromadka
Sharyn Gersh
Sharyn Gersh
Thomas A. Harris
Thomas A. Harris
Walter Newman
Walter Newman
Christopher B. Reeves
Christopher B. Reeves
Cynthia Merrill
Cynthia Merrill
Mark Allen
Mark Allen
Patrick Cabral
Patrick Cabral
Stephen M. Davis
Stephen M. Davis
Thomas DeGorter
Thomas DeGorter

Vynikající dětský pořad

Happy to Be Nappy and Other Stories of Me
Happy to Be Nappy and Other Stories of Me
Sesame Street Presents: The Street We Live On
Sesame Street Presents: The Street We Live On
Lewis Bernstein
Lewis Bernstein
Tim Carter
Tim Carter
Nick News with Linda Ellerbee
Nick News with Linda Ellerbee
Josh Veselka
Josh Veselka
Mark Lyons
Mark Lyons
Wally Berger
Wally Berger
Nick News with Linda Ellerbee
Nick News with Linda Ellerbee
Josh Veselka
Josh Veselka
Mark Lyons
Mark Lyons
Wally Berger
Wally Berger

Vynikající design úvodních titulků

Patrick Murphy
Patrick Murphy
Vonetta Taylor
Vonetta Taylor
Paul Matthaeus
Paul Matthaeus
Paul Schneider
Paul Schneider
Vince Haycock
Vince Haycock
Kingdom Hospital
Kingdom Hospital
Colin Day
Colin Day
Dade Ogeron
Dade Ogeron
Paul Matthaeus
Paul Matthaeus
Angels in America
Angels in America
Amit Sethi
Amit Sethi
J. John Corbett
J. John Corbett

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Allison Jones
Allison Jones
(USA)
(USA)
Amy McIntyre Britt
Amy McIntyre Britt
Anya Colloff
Anya Colloff
Camille H. Patton
Camille H. Patton
Lonnie Hamerman
Lonnie Hamerman
Sandi Logan
Sandi Logan

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein

Vynikající individuální výkon v animaci

Vynikající choreografie

2003 Jerry Lewis MDA Labor Day Telethon:
2003 Jerry Lewis MDA Labor Day Telethon:
Jason Samuels Smith (choreographer) (Syndicated)
Jason Samuels Smith (choreographer) (Syndicated)
Smucker's Stars on Ice 2004:
Smucker's Stars on Ice 2004:
Monie Adamson
Monie Adamson

Vynikající nefiktivní speciál

The Forgetting: A Portrait of Alzheimer's
The Forgetting: A Portrait of Alzheimer's
Elizabeth Arledge
Elizabeth Arledge
Naomi S. Boak
Naomi S. Boak
Fred Rogers: America's Favorite Neighbor
Fred Rogers: America's Favorite Neighbor
Jocelyn Hough
Jocelyn Hough
Joseph J. Kennedy IV
Joseph J. Kennedy IV
Margaret Whitmer
Margaret Whitmer
Rick Sebak
Rick Sebak
Robert F. Petrilli
Robert F. Petrilli
William H. Isler
William H. Isler
Born Rich
Born Rich
Jamie Johnson
Jamie Johnson

Vynikající výkon ve voice-overu

(20th Century Fox Television)
(20th Century Fox Television)

Nejlepší režie

Ten Days to D-Day
Ten Days to D-Day
(History Channel)
(History Channel)

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Allan K. Rosen
Allan K. Rosen
Carey Milbradt
Carey Milbradt
David Williams
David Williams
Joshua Winget
Joshua Winget
Karen Vassar Triest
Karen Vassar Triest
Michael Lyle
Michael Lyle
Nicholas Viterelli
Nicholas Viterelli
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bob Costanza
Bob Costanza
Charlie Kolander
Charlie Kolander
Dave Tinsley
Dave Tinsley
Gary Macheel
Gary Macheel
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Lou Thomas
Lou Thomas
Mark Friedgen
Mark Friedgen
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Randal S. Thomas
Randal S. Thomas
Rick Crampton
Rick Crampton
Rusty Tinsley
Rusty Tinsley
Suzanne Angel
Suzanne Angel
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa
Chris Boyett
Chris Boyett
Daniel Colman
Daniel Colman
Frank Nolan
Frank Nolan
Jack Levy
Jack Levy
Jeff K. Brunello
Jeff K. Brunello
Jordan Corngold
Jordan Corngold
Michael Lyle
Michael Lyle
Vince Balunas
Vince Balunas
Craig A. Dellinger
Craig A. Dellinger
Guy Tsujimoto
Guy Tsujimoto
Ken Dufva
Ken Dufva
Michael P. Cook
Michael P. Cook
(USA)
(USA)
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
Gary Macheel
Gary Macheel
James Bladon
James Bladon
Joy Ealy
Joy Ealy
Kathryn Madsen
Kathryn Madsen
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Lou Thomas
Lou Thomas
Mark Friedgen
Mark Friedgen
Mark Steele
Mark Steele
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Chris Zapara
Chris Zapara
David R. Morton
David R. Morton
Elizabeth Castro
Elizabeth Castro
Fred Pienkos
Fred Pienkos
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
Paul Hill
Paul Hill
Ronald B. Moore
Ronald B. Moore
Sean M. Scott
Sean M. Scott
Kingdom Hospital
Kingdom Hospital
Adam de Bosch Kemper
Adam de Bosch Kemper
Bradley Mullennix
Bradley Mullennix
Craig Van Den Biggelaar
Craig Van Den Biggelaar
James Tichenor
James Tichenor
Jeremy Hoey
Jeremy Hoey
Kevin Little
Kevin Little
Shannon Gurney
Shannon Gurney
Simon van de Lagemaat
Simon van de Lagemaat
Stephen Pepper
Stephen Pepper
Arthur J. Codron
Arthur J. Codron
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
Koji Kuramura
Koji Kuramura
Michael Stetson
Michael Stetson
Pierre Drolet
Pierre Drolet
Sean M. Jackson
Sean M. Jackson
Steve Fong
Steve Fong
Adam de Bosch Kemper
Adam de Bosch Kemper
Colin Liggett
Colin Liggett
Jennifer McEachern
Jennifer McEachern
Kevin Little
Kevin Little
Mark Breakspear
Mark Breakspear
Nicholas Boughen
Nicholas Boughen
Robert Habros
Robert Habros
Chris Doll
Chris Doll
Craig Van Den Biggelaar
Craig Van Den Biggelaar
James Halverson
James Halverson
James Tichenor
James Tichenor
Krista McLean
Krista McLean
Patrick Kalyn
Patrick Kalyn
Shannon Gurney
Shannon Gurney

Vynikající míchání zvuku pro varieté nebo hudební seriál nebo speciál

Nathaniel Kunkel
Nathaniel Kunkel
Simon Osborne
Simon Osborne
Ken Gomez
Ken Gomez
Patrick Lucatorto
Patrick Lucatorto
Phillip Gephardt
Phillip Gephardt
Richard Dillon
Richard Dillon
Paul McCartney in Red Square
Paul McCartney in Red Square
Matt Foglia
Matt Foglia
Michael Brauer
Michael Brauer
Brian Riordan
Brian Riordan
Ed Greene
Ed Greene
Patrick Baltzell
Patrick Baltzell
Robert Douglass
Robert Douglass

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Alastair Hearsum
Alastair Hearsum
Charlie Noble
Charlie Noble
John Vegher
John Vegher
Ludo Fealy
Ludo Fealy
Sophie Leclerc
Sophie Leclerc
Craig Calvert
Craig Calvert
Jean Lapointe
Jean Lapointe
Jordan Benwick
Jordan Benwick
Les Quinn
Les Quinn
Lisa K. Sepp
Lisa K. Sepp
Michael Joyce
Michael Joyce
Sébastien Bergeron
Sébastien Bergeron
Tristam Gieni
Tristam Gieni
The Winning Season
The Winning Season
Bill Graham
Bill Graham
Chris DeCristo
Chris DeCristo
Deane Boeka
Deane Boeka
George Garcia
George Garcia
Robert Scifo
Robert Scifo
Aram Granger
Aram Granger
Christopher Jones
Christopher Jones
Emile Edwin Smith
Emile Edwin Smith
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Kevin Quattro
Kevin Quattro
Kyle Toucher
Kyle Toucher
Lee Stringer
Lee Stringer
Patricia Gannon
Patricia Gannon
Angels in America
Angels in America
Don Greenberg
Don Greenberg
Lawrence Littleton
Lawrence Littleton
Stefano Trivelli
Stefano Trivelli

Vynikající střih zvuku pro nefiktivní pořad (snímaný jednou či více kamerami)

(Discovery Channel)
(Discovery Channel)
David Esparza
David Esparza
Gregg Barbanell
Gregg Barbanell
Lisa Varetakis
Lisa Varetakis
Michael Payne
Michael Payne
Nancy Nugent
Nancy Nugent
Patrick Cusack
Patrick Cusack
Sean Rowe
Sean Rowe
Stephen P. Robinson
Stephen P. Robinson
Lynne Feldman
Lynne Feldman
Greg Smith
Greg Smith
Margaret Crimmins
Margaret Crimmins
Derek Luff
Derek Luff
Mark Jasper
Mark Jasper
Rick Livingstone
Rick Livingstone
Ryan Owens
Ryan Owens