BAFTA 2006 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

BAFTA Filmová cena

Nejlepší zvuk

Donald Sylvester
Donald Sylvester
Paul Massey
Paul Massey
Adam Jenkins
Adam Jenkins
Marc Fishman
Marc Fishman
Sandy Gendler
Sandy Gendler
Joakim Sundström
Joakim Sundström
Mike Prestwood Smith
Mike Prestwood Smith
Sven Taits
Sven Taits
David Evans
David Evans
Stefan Henrix
Stefan Henrix

Nejlepší krátký film

Call Register
Call Register
Adam Tudhope
Adam Tudhope
Kit Hawkins
Kit Hawkins
Heydar, yek Afghani dar Tehran
Heydar, yek Afghani dar Tehran
Babak Jalali
Babak Jalali
Homayoun Assadian
Homayoun Assadian

BAFTA Televizní cena

Nejlepší denní zpravodajství

Eamonn Matthews
Eamonn Matthews
Kevin Sim
Kevin Sim
Edward Jarvis
Edward Jarvis
Tom Roberts
Tom Roberts
Dimitri Collingridge
Dimitri Collingridge
James Brabazon
James Brabazon
Samir Shah
Samir Shah
"production team"
"production team"

Nejlepší dramatický seriál

Nejlepší zábavní výkon

Nejlepší seriál ve faktické tvorbě

Andrew Conrad
Andrew Conrad
Dominique Walker
Dominique Walker
Robert Thirkell
Robert Thirkell
Coast
Coast
"production team"
"production team"
Cocaine
Cocaine
David Notman-Watt
David Notman-Watt
Guillermo Galdos
Guillermo Galdos

Nejlepší dokumentární cyklus

The Apprentice
The Apprentice
Daniel Adamson
Daniel Adamson
Peter Moore
Peter Moore
Tanya Shaw
Tanya Shaw
"production team"
"production team"
Dragons' Den
Dragons' Den
"production team"
"production team"
Top Gear
Top Gear
"production team"
"production team"

Nejlepší zvuk (fikce/zábava)

Ian Wilkinson
Ian Wilkinson
Stephen Griffiths
Stephen Griffiths

Nejlepší komediální pořad nebo seriál

Cena Huwa Wheldona pro odbornou faktickou tvorbu

Holocaust: A Music Memorial Film
Holocaust: A Music Memorial Film
"production team"
"production team"
Life in the Undergrowth
Life in the Undergrowth
"production team"
"production team"
The Boy With the Incredible Brain:
The Boy With the Incredible Brain:
Martin Weitz
Martin Weitz
Steve Gooder
Steve Gooder

Nejlepší vizuální efekty

(Red Vision)
(Red Vision)
Mike Tucker
Mike Tucker
James Madigan
James Madigan
Joe Pavlo
Joe Pavlo
Walking with Monsters
Walking with Monsters
(Framestore)
(Framestore)

Nejlepší drama na pokračování

"production team"
"production team"
Antony Wood
Antony Wood
Daran Little
Daran Little
Tracey Rooney
Tracey Rooney
Jane Dauncey
Jane Dauncey
Paul Walker
Paul Walker

Nejlepší zvuk ve faktické tvorbě

Tsunami: 7 Hours on Boxing Day
Tsunami: 7 Hours on Boxing Day
Ben Baird
Ben Baird
Brian Howell
Brian Howell
Life in the Undergrowth
Life in the Undergrowth
Angela Groves
Angela Groves
Chris Watson
Chris Watson
Martyn Harries
Martyn Harries
Paul Fisher
Paul Fisher
Peter Davies
Peter Davies
Holocaust: A Music Memorial Film
Holocaust: A Music Memorial Film
Ben Baird
Ben Baird
Mike Hatch
Mike Hatch

Nejlepší zvuk fikce/zábava

"sound team"
"sound team"
Clive Derbyshire
Clive Derbyshire
Craig Butters
Craig Butters
Paul Hamblin
Paul Hamblin
Rory Farnan
Rory Farnan
"sound team"
"sound team"
"sound team"
"sound team"

Nejlepší střih faktická tvorba

The Year London Blew Up: 1974
The Year London Blew Up: 1974
Sunshine Jackson Underhill
Sunshine Jackson Underhill
Born in the USSR: 21 Up
Born in the USSR: 21 Up

Nejlepší kamera ve faktickém díle

Tsunami: 7 Hours on Boxing Day
Tsunami: 7 Hours on Boxing Day
Real Families: My Skin Could Kill Me:
Real Families: My Skin Could Kill Me:
Chris Holland
Chris Holland
Michael Palin & the Mystery of Hammershøi
Michael Palin & the Mystery of Hammershøi
A Picture of Britain
A Picture of Britain

Nejlepší titulky

Life in the Undergrowth
Life in the Undergrowth
Mick Connaire
Mick Connaire
(Berger and Wyse)
(Berger and Wyse)

Nový mediální developer

How to Start Your Own Country
How to Start Your Own Country
Julian Pearson
Julian Pearson
Lee Phillips
Lee Phillips
Cosmetic Surgery Live
Cosmetic Surgery Live
Morgan Holt
Morgan Holt
Andrew Whitehouse
Andrew Whitehouse
Jo Pearce
Jo Pearce

Průlomový talent

How to Start Your Own Country
How to Start Your Own Country
Lee Phillips
Lee Phillips
Israel and the Arabs: Elusive Peace
Israel and the Arabs: Elusive Peace
Edward Thomas
Edward Thomas
High Spirits with Shirley Ghostman
High Spirits with Shirley Ghostman

Cena diváků (TV)

Cena Michaela Balcona

Cena Michaela Balcona

Chuck Finch
Chuck Finch
Billy Merrell
Billy Merrell