Rachel Stoneová: Sázka na Srdce

57%
Rachel Stoneová: Sázka na Srdce
Tajná agentka Rachel Stoneová pracuje pro světovou organizaci chránící mír po celé Zemi. Jenže nyní se objevil nebezpečný hacker, který se může dostat k jejich nejdůležitější a nejnebezpečnější zbrani zvané Srdce, a to nemůže dopustit...



Motinski
Motinski
7 357 bodů
4
Myslím že každého z fleku napadne dosť filmov čo si Netflix opäť berie za inšpiráciu, takže menovať netreba. Prvých 50 minút ale nie je úplne zlých. Zápletka s tajnou agentkou ktorá sa musí tváriť ako ,,začiatočník'' bola svojim spôsobom chytľavá, no potom všetko sklzne do rutinnej akčnej rýchlokvasky. Gal Gatot je pekná, ale herecky neočarí. Sci-fi vychytávky okolo umelej inteligencie nie sú fresh a akcia je škaredá. Motivácie nefungujú, zvraty sú (hlavne ku koncu) obohraté a vadila mi aj prehajpovaná hudba. Existujú horšie kúsky medzi špionážnymi filmami s väčším rozpočtom, no sledovať rovnakú scenáristickú vatu už po toľkých rokoch nezabaví.
petra-satkova
4 740 bodů
4
Prvních asi 40 minut mě docela překvapilo. Říkala jsem si, že pokud se film po nese ve stejném duchu po celou dobu, může jít o fajn netflixovskou jednohubku. Jenže on pak přijde strašně laciný zvrat a celá zábavnost filmu se úplně vytratí. Akce je hodně, ale bez nápadu a děsně rutinní, takže celý film je ve výsledku úplná nuda. Plus obsadit do této role Jamieho Dornana bylo hodně špatné rozhodnutí.
daPhytCZ
daPhytCZ
2 507 bodů
6
Generická akčňárna, u které si fajn odpočinete po náročném dnu. Určitě to není taková hrůza, jak se podle všech recenzí může zdát a akční scény vypadaly o chlup lépe než v nedávném hypovaném Fast X.


Dodatečné informace

Původní název:
Heart of Stone (více)
  • USA Rachel Stoneová: Sázka na Srdce
  • USA Heart of Stone
  • USA Agente Stone
  • USA Agent Stone
  • USA Rachel Stoneová: Stávka na Srdce
Premiéra v ČR:
11. 8. 2023
Distributor:
Netflix
Země původu:
USA
Přístupnost:
13+
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch