Ženy a život

37%
Ženy a život

Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. „Má s tebou ten chlapec vůbec vážné úmysly? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka. Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo i Petr s Eliškou… Případně toho ženicha splašit jinde. To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda a maminka s tatínkem o blaho všech. Někdy pomůže náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vlastně vůbec nemá… (Bohemia MP)
avenis
avenis
8 971 bodů
1
Kdo očekává něco sofistikovaného, bude zklamán, protože se jedná o další fantasmagorii z nějakého paralelního vesmíru, kde jedna blbka nechápe, kdo ji má doopravdy rád, onen zamilovanec dělá první, poslední a furt je to málo, sestra pomáhá a chrání, Kohák je trapnej a zbytek hraje - nehraje jako královna Koloběžka. Což mě přivádí na myšlenku, že tu chybí ta koloběžka, veganství, dotek uhlíkové stopy a nějaký ten LGBT jedinec. Snad jen scéna ve vaně a dotek Pretty Woman, to mě fakt pobavilo.
Bombarder0708
20 bodů
1
Bída, děs!
  • Jiří Lábus
  • Otřesné herecké výkony Evy Burešové, nehodící se hudba, otřesné děj, stupidní humor (horší jak babovřesky a to je co říct)

Dodatečné informace

Původní název:
Ženy a život (více)
  • Česká republika Ženy a život
Premiéra v ČR:
12. 5. 2022
Distributor:
Bohemia Motion Pictures
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Půjčení nebo nákup

Powered byJustWatch