Steven Universe ve filmu

74%
Steven Universe ve filmu
Plakát traileru

Když pomohl nastolit mír v Domovině a ve zbytku galaxie, myslí si Steven Universe, že časy dobývání Země skončily. Když se ale náhle v Beach City objeví záhadný neznámý drahokam a hrozí, že zničí veškerý organický život na Zemi, stane Steven tváří v tvář zatím největší výzvě svého života. Tento původní muzikál, který obsahuje celkem 16 písní, přidává další kapitolu k příběhu života Stevena Universe a Křišťálových drahokamů. (HBO GO)
xxmartinxx
xxmartinxx
22 237 bodů
6
Steven Universe si prošel vývojem, který je pro dětské seriály, okolo kterých se vytvoří dospělá fanbase, typický - alegorie začaly být velmi heavy, seriál se začal soustředit na lore místo na příběhy, osobně mi to ne úplně sedí a byl bych radši, kdyby si to přes pomrkávání na dospělé odpustilo potřebu se tak moc podbízet fandomu v budování nekonečné encyklopedie, namísto zajímavých konfliktů. Druhá změna byla, že ze samotného Stevena coby pozitivního zvídavého dítěte se stal otravný mesiáš, který ví všechno nejlíp, a ve filmu se to ještě podtrhává tím, že je tu o něco starší, a už nepůsobí jako dítě - takže to je jen teenager se spasitelským komplexem a zásobou facebookových mouder. Taky to, že tři fanatické diktátorky, jimiž organizovaná genocida a totalitní společnost byly předmětem seriálu, se tu najednou proměnily v jakési švitořivé tetičky, které občas přijedou na návštěvu, je... docela zvláštní volba.
JamesConnorGeek
823 bodů
8
Dojmy - Skvělé pokračování seriálu. Náš hrdina Steven zestarnul do puberty, svět je naprosto jiný oproti prvního dílu seriálu a představení nové záporačky, Spinel. Příběh je zajímavý a krásné navazuje na konec 5 série, Postavy jsou tu pořád skvělý, jak hlavní, tak i vedlejší. Zaporacka je naprosto úžasná, má svůj dobrý důvod, proč je taková a její Origin je skvělý. Hudba či písničky jsou opět jak ve seriálu úžasné a krásné napsané. Jediné mínus je délka filmu. Délka je Okay, ale očekával jsem film trochu delší. I přes to Steven Universe: The Movie plně doporučuji. Celkové Hodnocení - 85%

Dodatečné informace

Původní název:
Steven Universe: The Movie (více)
  • USA Steven Universe ve filmu
  • USA Steven Universe: The Movie
Premiéra v ČR:
1. 8. 2020
Země původu:
USA
Čeština:
Steven Universe ve filmu je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch