Lockdown (USA)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
118 minut

Žánry

:
Komedie, Krimi, Romantický

Obsah

:
Linda (Anne Hathawayová) a Paxton (Chiwetel Ejiofor), kteří se právě rozešli, se ocitli v nepříjemné situaci. Povinná karanténa v době londýnské epidemie více »« méně

Režie

:
Doug Liman

Scénář

:
Steven Knight

Herci

:
Anne Hathaway Ben Stiller Lucy Boynton Chiwetel Ejiofor Mindy Kaling ...
Jste na stránce filmu Lockdown. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Lockdown myslíte! K 7. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27521 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  22. 2. 2021
  Brenan88 (42986 bodů)

  Nejspíš za to může fakt, že jsem také v Lockdownu už nějaký ten pátek, ale já s filmem nemám nějaký extra problém. Kritika k filmu je zdrcující, ale osobně nechápu proč. Jasně film není žádná pecka, ale místy se mu daří věrně zachytit tu koronavirovou atmosféru, která sužuje i naši zemi. Romantická linka mezi Anne a Chiwetel moc nefunguje, ale dialogy se dobře poslouchají a nenudí. V menších vedlejších rolích potěší i plejáda známých tváří. Ve výsledku průměrná záležitost.

 • 35%
  0
  0
  18. 1. 2021
  lamps (14654 bodů)

  Dva renomovaní filmaři (přičemž ten jeden už bohužel ve stádiu senility) se spojí přes zoom a dohodnou se, že narychlo splácají film postavený na tom, proč spolu vůbec musí komunikovat online. Lockdown je opravdu podívaná, která jakoby vznikala rychle na koleni - chce být dobově výstižná a satirická, ale je divně afektovaná a nudná, chce být romantická a apelující, ale je studená jak psí čumák a místo povzbuzení do nelehké doby vlastně propaguje myšlenku, jak lze tuto dobu zneužít ve svůj prospěch. Pár slušných vtipů tam je (i když chudák Edgar Allan Poe) a Hathaway je čím dál hezčí, ale většinou jde o utahanou přehlídku zbytečných dialogů, které by z pusy nikdy žádný normální člověk nevypustil - a obávám se, že tohle o normálních lidech být mělo. Vůbec nechápu, proč do toho Liman šel - Knight píše blbosti už delší dobu a tuhle nejnovější by nemohl zachránit ani sebelepší režisér. Je to holt o koronaviru a to prostě letí..

43 35 ?
jak hlasovat?
 • Brenan88 50%
 • lamps 35%
všechna hodnocení (2)