Cosmic Sin (USA)
USA USA
88 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Sci-fi

Obsah

:
Sedm žoldáků podniká preventivní útok proti nově objevené mimozemské civilizaci, aby ukončili mezihvězdnou válku dříve, než vůbec začne.

Režie

:
Edward Drake

Scénář

:
Edward Drake Corey Large

Herci

:
Frank Grillo Bruce Willis Brandon Thomas Lee Corey Large C.J. Perry ...

Podívej se na Kosmický hřích online!

Přehrát online SupremeXp
Přehrát online O2
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Kosmický hřích. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Kosmický hřích myslíte! K 16. lednu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27863 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Kosmický hřích


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 30%
  0
  0
  18. 7. 2021
  Brenan88 (44952 bodů)

  Bruce v posledních letech točí solidní hrůzy a tak je vždy velmi potěšující, když se v té záplavě sra.ek najde něco koukatelného. Nedávno to byl například Breach, který mne celkem překvapil a hned po něm to bude právě Cosmic Sin. O nějaké valné kvalitě se ze samozřejmě nedá mluvit, ale na rozdíl od ostatních filmů zde cítím snahu natočit něco z čeho nebudou bolet oči. Technická stránka filmu je sice špatná, ale v rámci možnosti to jde. Herci se zde dělí na dvě skupiny. Ta první na to vyloženě se.e a o nějakém herectví nemůže být ani řeč a ta druhá se alespoň snaží. Jako plus beru to, že Bruce tentokrát patří do druhé skupiny. Dialogy trhají uši, ale občas se podaří vytrousit hlášku, která aspoň trochu pobaví. Překvapila mne účast franka Grilla jenž se zde asi dostal čirou náhodou, neb se nechal inspirovat právě u Bruce. Podle minut strávených před kamerou bych se přikláněl spíše k té druhé variantě. Ve zkratce je Cosmic Sin hodně špatným filmem, ale chcete-li si za každou cenu pustit nějaký nový film s Willisem, tak tohle není vyloženě špatná volba.

 • 10%
  0
  0
  5. 8. 2021
  martin-mickey-stusak (24536 bodů)

  Sedm problémových vojáků preventivně zaútočí na nově objevenou mimozemskou civilizaci v naději, že zabrání hrozbě války. Jako naprostý nesmysl to zní úžasně. A jak by se to mělo vlastně brát? Jako sci-fi mix Sedmi statečných a Tuctu špinavců? A to není všem inspiracím ze starších snímků konec. Je toho skutečně hodně. Invazivní zápletka s mimozemšťany připomene snímek ´Duchové Marsu´ (2001). Záběry s létajícími auty v metropoli a syntezátorový hudební podkres jako z filmu ´Blade Runner´ (1982). A třeba Bruce Willis v onom podivném skafandru jakoby celý zřízený vyskočil ze svého filmu ´Armageddon´ (1998). A dalo by se pokračovat. Domnělé nízkorozpočtové akční sci-fi drama by se chytlo na počátku devadesátých let ve videopůjčovnách, kdy byl po takovýchto žánrech hlad a daly se v regálech najít různorodé skvosty. Ale nyní? Naprosto nudná sci-fi etuda bez špetky logičnosti a nějakého nadšení. Máme tu Bruce Willise, Lochlyna Munra a Franka Grilla, ale nikdo z nich jako tahouni už dávno nefungují. Hodnota filmové zábavy se rapidně blíží svého dna, i když snaha na CGI vizuálních efektech předčí ponurost známého studia Asylum. Scenáristický přešlap je však pro víc, než pro ostudu. Nějaké napětí, dramatizace či vtípek na odlehčení? Ne. Jen prosté zoufalé nic. Pro noční televizní vysílání tohle stačit bude, ale divácky rozhodně zůstane bez sebemenšího zájmu.

 • 25%
  0
  0
  13. 5. 2021
  Tom Hardy (5197 bodů)

  U Breach moje srdíčko fanouška malinko poskočilo, protože i když to nebyl dobrý film, alespoň šlo konečně o přiznanou ptákovinu, která se nebrala vážně a nechala Willise napříč celým filmem chlastat a hláškovat (a ano, i něco takového někomu, kdo ví, proč má Joe doma deštník, John potřebuje boty a Hudson Hawk klid na kapučíno, ke štěstí stačí). Cosmic Sin se bez debat snaží být lepší film, ale to z něj paradoxně ve výsledku dělá horší podívanou. Za nejlepší lze označit snaživou expozici v baru, která svým vizuálem vykrádá Cyberpunk 2077. Ne že by byla extra dobrá, ale splní, co je potřeba. Pak se z toho ale bohužel stane extrémně utahaný a nezajímavý laciný akčňák, který překvapí akorát tím, jak málo času v něm stráví Frank Grillo. Kousek tak špatný, že ani nestojí za šťavnatou kritiku. Prostě tu nic není. Snad jen potenciál pro chlastací hru "poznejme záběr, kde není Willis, ale jeho double". Sedmička vodky nutná, ať s tím vydržíte aspoň do půlky.

 • 0%
  0
  0
  25. 6. 2021
  Formix (6 bodů)

  naprosto strašný béčko, nechápu že se toho Bruce Willis vůbec účastnil, nestojí to ani za pět minut vašeho času, nikdy jsem neviděl nic příšernějšího, nuda od začátku do konce, herecké výkony a dialogy tristní, příběh ubohý, jako scifi dementní, jako film naprostý brak

Hodnocení a recenze Kosmický hřích

24 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 10%
 • Mikik4444 40%
 • Brenan88 30%
 • Formix 0%
 • iachimo 10%
 • vraNova 20%
 • BlAckOps 30%
 • Tom Hardy 25%
 • LEWLATHROP 25%
 • Vojtas87 30%
všechna hodnocení (13)

V TV