Na mušce

79%
Na mušce
Plakát traileru

Eve je znuděná, bystrá a pohotová pracovnice bezpečnostní služby. Villanelle je elegantní a talentovaná vražedkyně. Obě prudce inteligentní ženy, které jsou sebou navzájem posedlé, se střetnou tváří v tvář v epické hře na kočku a na myš. (HBO Europe)

hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
s1 3/5. Jodie Comer vyfasovala hodně vděčnou roli (něco jako Harley Quinn) a tak je to hlavně díky ní správně ulítlé i zábavné. Jenže ta nereálnost všeho kolem a podivné jednání postav mi vadily, abych si to všechno užil ještě o trochu víc.
naineko
naineko
1 532 bodů
5
(Zatím 1. série) V podstatě zklamání. Dílko má dvě úplně rozdílné roviny. Po stránce postav je to napsané a zahrané opravdu moc pěkně. Jednotlive dialogy a střety umí být hodně nápadité. Bohužel to cele znatelně pokulhává v ději jako celku ve svém dosti naivním podání (jakoby) podle hloupoučké špionské knížky (to si jako fakt britská obdoba BIS neproťukne po finanční stránce své zaměstnance?). Zvraty jsou fajn, tady až na too much coincidence. Některé scény nejsou pohlídané a jiné trpí syndromem jurského parku - něco ukážeme jen abychom to ukázali, do děje to zapomeneme vkomponovat.
Když bude velká nuda, tak se možná vrhneme na další sérii. Opravdu hodně velká nuda.

Dodatečné informace

Původní název:
Killing Eve (více)
  • Velká Británie Na mušce
  • Velká Británie Killing Eve
  • Velká Británie Obsesia Evei
  • Velká Británie Убивая Еву
Země původu:
Velká Británie, USA

Podobné


Powered byJustWatch